جاذبه های منطقه ابود، بالی

جاذبه های منطقه ابود بالی

 

منطقه ابود که در جنوب جزیره بالی قرار گرفته یکی از مهمترین مراکز گردشگری شرق آسیا میباشد. بسیاری از زیبایی های جزیره بالی در منطقه ابود قرار گرفته است.

قلب فرهنگی بالی

ابود قلب فرهنگی بالی محسوب می‌شود و خانه‌ی مهم‌ترین موزه‌های جزیره بالی است، میتوان به موزه رنسانس بلانکو، موزه پوری لوکیسان، موزه نکا آرت و کاخ سلطنتی ابود که از قرن ۱۹ میلادی تا کنون به خوبی باقی مانده اشاره کرد.

اقامتگاه های شگفت انگیز

اقامتگاه های تفریحی و ویلایی این منطقه مشرف بر رودخانه Ayung و مناظر زیبایی از مزارع پلکانی برنج و دامنه های سرسبز و باطراوت اطراف هستند، که زیبای شگفت انگیزی برای توریست های تور بالی به ارمغان می آورد. گردشگران با دوچرخه سواری در این منطقه، علاوه بر لذت بردن از آب و هوای مطبوع آنجا، فرصت کافی برای سر زدن به زیبایی های طبیعی این منطقه را به دست می آورند.

صنایع دستی

ابود بهترین مکان برای خرید صنایع دستی بالی می باشد. که به دست ساکنان روستاهای اطراف ساخته می شود و در ابود که پایتخت فرهنگی بالی میباشد به فروش می رسانند. همچنین رستوران های خوب و زیادی در منطقه ابود بالی وجود دارند؛ رستوران هایی همچون Bu Oka، Bebek Bengil، Bu Mangku و چند رستوران و غذاخوری دیگر.

اقتصاد ابود

اقتصاد این منطقه به شدت وابسته به ترویسم است و تکیه مرکزی آن بر «فرهنگ»،‌ «یوگا» و «طبیعت» است. بر خلاف منطقه توریستی اصلی بالی جنوبی، منطقه ابود دارای جنگل‌ها، ‌رودخانه‌ها و دمای خنک‌تر و ترافیک کمتر است و در قرن ۲۱ بویژه مورد توجه توریست‌ها قرار گرفته است. جنگل میمون ابود یک ذخیره‌گاه طبیعی مقدس برای مردم بالی است و معبد مرگ را در داخل این جنگل قرار دارد. و در حدود ۳۴۰ میمون خرچنگ‌خور در آنجا ساکن هستند.

تورهای ویژه بالی
نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است