معرفی سواحل زیبای لنکاوی

معرفی سواحل زیبای لنکاوی

 

لنکاوی یکی از جزایر زیبای مالزی است که در دریای آندامان و در سواحل شمال غربی مالزی قرار دارد. سواحل لنگاوی شگفتی های زیادی را در قلب خود جای داده اند و جذابیت زیادی برای توریستان و گردشگران دارند. این سواحل گاهی مواج هستند و گاهی آرامشی خاص دارند که در کنار پوشش درختی زیبا قرار دارند. سواحل شنی زیبا در زیر آسمان آبی، محیطی جذاب و عالی برای تفریح و گردش مسافرین و توریستان تور لنکاوی به ارمغان می آورند و شگفتی زیادی دارند. به هر قسمتی از این سواحل که بنگرید چیزی برای تفریح پیدا می کنید. از فعالیت های ورزشی گرفته تا رستوران های شیک و مجلل که چشم اندازی عالی از دریا دارند. با تور مالزی همراه باشید تا با چند ساحل لنکاوی آشنا شوید.

تور مالزی لنکاوی

سواحل لنکاوی

وقتی نام ساحل به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن هر فرد می رسد، صدای زیبا و دل نواز امواج آب و نسیم خنک دریا است. لنکاوی جزیره ای زیبا و حیرت انگیز در مالزی می باشد که مجموعه ای از بهترین ساحل را دارد که بیشتر آنها در نزدیکی فرودگاه قرار دارند. ماسه های تمیز و سفید، کوه ها، پوشش جنگلی جذاب و رویایی، امکانات تفریحی مفرح و شاد، رستوران ها، کافه ها و …. در این سواحل بهترین خدمات را به مسافرین ارئه می دهند. سواحل فیروزه ای این مناطق در زیر آسمان صاف و بدون ابر تمامی لحظات را منحصر به فرد می کنند. در این سواحل زمان از دست شما خواهد رفت و تمامی نگرانی ها و استرس های خود را فراموش خواهید کرد. با آژانس مسافرتی آمادای همراه شوید تا که بتوانید لحظاتی ناب در این ساحل داشته باشید.

 ساحل شن های سیاه لنکاوی

وقتی وارد بخش شمالی لنکاوی می شوید با جذاب ترین و منحصر به فردترین ساحل لنکاوی رو به رو خواهید شد. این ساحل رویایی با شن های سیاه مکانی دنج و راحت را ایجاد کرده که می توان ساعت ها در آن نشست و از امواج متلاطم دریا لذت برد. این مکان نادر مختص افرادی است که می خواهند آرامش خالص را تجربه کنند و با صدای امواج تمامی استرس های زندگی را فراموش کنند. این ساحل بستری از شن های سیاه دارد که می توان پا برهنه بر روی آنها راه رفت و نوازش نسیم دریا را احساس کرد. در وصف این ساحل نمی توان از لغات استفاده کرد، بلکه باید رفت و آن را از نزدیک دید.

ساحل پانتای تنگا لنکاوی

ساحل پانتای تنگا یک محیط شاد و مفرح دارد و از جمله سواحل بسیار محبوب توریستان و گردشگران می باشد. این ساحل یک ویژگی عالی دارد که باید گفت در کنار ساحل پانتای کنانگ قرار دارد و افراد زیادی به آن رفت و آمد می کنند. تفریحات ساحلی این منطقه شامل شنا، جت اسکی، قایق سواری و .. می باشد که هر فردی را شیفته خود می کند. نگران نباشید این ساحل مکان های دنج و راحت نیز دارد که دور از دسترس مردم است و می توان در این مکان ها به آرامش رسید. فراموش نکنید که در رستوران های این ساحل یک شکم گردی عالی داشته باشید و از غذاهای دریایی آن لذت ببرید.

ساحل پانتای پاسیر تنکوراک لنکاوی

یکی از سواحل زیبای لنکاوی، ساحل پانتای پاسیر تنکوراک است که در ساحل شمال غربی می باشد. رستوران ها، کلبه ها، اتاق ها و غرفه های مخصوص غذا، فروشگاه های متنوع، تفریحات ساحلی و … استراحت کردن در این ساحل را بیادماندنی می کنند. پوشش جنگلی اطراف این ساحل بهترین مکان برای پیاده روی و گردش است. قدم زدن در ماسه های سفید و نرم آن آرامش خاصی به گردشگران می دهند و لذت حضور در ساحل را چند برابر می کنند. در این ساحل می توان چند ساعت بر روی شن های ساحلی دراز کشید و گرمای آفتاب لذت برد. لذت بخش ترین زمان در این ساحل، در زمان طلوع و غروب آفتاب است که می توان در گوشه ای ساکت نشست و از زیبایی غروب و طلوع آفتاب لذا برد. واقعا صحنه ای خیره کننده را ترسیم می کند!

ساحل تانجونگ رو لنکاوی

ساحل تانجونگ یکی از سواحل مشهور است که تقریبا بکر و دست نخورده است. به هر جای این ساحل که چشم بیندازید صخره ها و سنگ های برجی آن را مشاهده می کنند که بسیار حیرت انگیز هستند. این ساحل با جنگل ها و کوهستان محاصره شده و به همین خاطر کم جمعیت است. بهتر است این ساحل را برای یک پیک نیک خانوادگی انتخاب کنید و ساعت ها در آن پیاده روی کنید و لذت ببرید. در این ساحل همه چیز را فراموش می کنید و فقط به فکر تنفس اکسیژن خالص خواهید بود. همه چیز در این مکان ناب و خالص است.

ساحل پانتای سنگ لنکاوی

این ساحل مملو از زیبایی های طبیعی و دست ساز بشری است. ساحل پانتای سنگ بسیار شلوغ است و افراد زیادی از آن بازدید می کنند. ماسه های سفید آن در طول روز محیطی گرم را ایجاد می کنند که می توان بر روی آنها ساعتی دراز کشید و آفتاب گرفت. در طی سال ها این ساحل با تفریحات دریایی، استراحتگاه های شیک، رستوران ها و کافه های متنوع مجهز شده است که تمامی ساعات حضور در این ساحل را بیادماندنی می کنند. در شب ها می توانید در کنار آب بشینید و به صدای موسیقی نوازندگان گوش دهید و از حرکت امواج لذت ببرید. بهتر است در کنار آتش های برپاشده ساحلی بایستید و گرمای آتش را احساس کنید.

ساحل پانتای کنانگ لنکاوی

ساحل پانتای کنانگ یکی از بهترین سواحل لنکاوی است. اصلا جای هیج نگرانی نیست این ساحل بسیار مجهز و شیک است و می توانید از تمامی امکانات اقامتی و تفریحی آنها استفاده کنید. ویژگی این ساحل در این است که در فاصله کمی از فرودگاه قرار دارد و می توان به راحتی به آن رفت و اقامتی رویایی داشت. هتل های مجلل آنها در بهترین نقاط قرار دارند که امکانات بسیار خوبی دارند. این ساحل در طی روزها بسیار پر جنب و جوش است و شاهد حضور افراد زیادی است. غروب آفتاب در این ساحل چشم اندازی زیبا ایجاد می کند و می توان آسمان رنگین را در کنار دریایی خروشان مشاهده کرد. بهتر است یک روز را برای گردش در این ساحل اختصاص بدهید تا که بتوانید از بهترین غذاهای رستوران های آن نوشن جان کنید و با غذاهای محلی مردم لنکاوی آشنا شوید. البته رستوران هایی برای سرو غذاهای بین المللی نیز در آن قرار دارد که مکان هایی بسیار دنج و راحت دارند. این ساحل خاطرات سفر با تور لنکاوی را چند برابر می کند.

ساحل پانتای کوک لنکاوی

اگر به دنبال یک مکان دنج و راحت است، ساحل پانتای را به شما پیشنهاد می کنیم. این ساحل یکی از مناطق بکر لنکاوی است که آب های زلال و شفاف دارد. شن های ماسه ای آن به رنگ های سفید و نقره ای هستند که در زیر نور خورشید می درخشند. در این ساحل چند رستوران محلی و کافه وجود دارد که می توانید بهترین غذاهای محلی که عطر و طعمی خاص دارند را در آنها نوش جان کنید.

در تمامی قسمت های این سواحل زیبایی های خاصی قرار دارد که سفر با تور لنکاوی را خاص می کنند.

نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است