شگفت انگیزترین جزایر دنیا برای سفر

دنیا دارای جزایر بسیار زیبایی می باشد. سفر به شگفت انگیز ترین جزایر دنیا، می تواند در روحیه افراد تاثیر گذار باشد. توصیه ما به آن دسته از افرادی که دچار مشکلات روحی می باشند، این است که این مقاله را به خوبی تا پایان مطالعه نمایند. این جزایر در کل دنیا موجود می باشد که سفر به آن ها می‌ تواند، روحیه انسان را تحت تاثیر قرار دهد. وجود جذابیت های مختلف در شگفت انگیز ترین جزایر دنیا، موضوعی است که بسیاری از افراد را به سمت خود جلب می‌کند.

 نمونه های مختلفی از جزایر شگفت انگیز در جای‌ جای دنیا موجود است. این نمونه های مختلف در تمامی قاره ‌ها موجود می باشد. نمونه های بسیاری از شگفت انگیز ترین جزایر دنیا در قاره آسیا می باشد. ما در این متن قصد داریم تا شگفت انگیز ترین جزایر دنیا را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.  در ادامه جزایر مختلفی مانند جزایر مالدیو، جزایر بورا بورا، جزیره بالی، جزیره فی فی و انواع جزیره های دست ساز دنیا را برای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 همچنین در پایان چگونگی سفر به شگفت انگیز ترین جزایر دنیا را مورد بررسی قرار می‌دهیم. چنانچه قصد سفر به این جزایر دارید، با ما تا پایان همراه باشید تا با نکات مختلف آن آشنایی پیدا نمایید.

سفر به جزیره مالدیو

یکی از زیباترین جزایری که در آسیا موجود می باشد، جزایر مالدیو است. بازدید از زیباترین جزایر را در مالدیو می توان مشاهده کرد. شگفتی های مالدیو به گونه ای می باشد که افراد می ‌توانند در سفر به این کشور شگفت‌ زده شوند. این جزایر در کشور مالدیو تعداد بسیار زیادی دارند.

 یکی از شگفت انگیز ترین جزایر دنیا، جزیره ماله می باشد. این جزیره دارای آب های شیشه ای و سواحلی با شن های طلایی می باشد. وجود مراکز خدماتی منحصر به فرد در این جزیره می تواند خبری شگفت انگیز محسوب شود. اما جزیره ماله تنها جزیره شگفت انگیزه مالدیو نمی ‌باشد.

 جزایر شمالی مالدیو زیبایی های خاص خود را دارند. همچنین در قسمت جنوبی این کشور جزایر متنوعی موجود می باشد. شما برای بازدید در مالدیو هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت. لذا جزایر آن در کل کشور پخش شده است و شما می توانید آن ها را مشاهده نمایید و از بازدید آنها لذت ببرید.

 توصیه ما این است که در بازدید از این جزایر اولویت‌ بندی داشته باشید. بدانید که چند روز را در کدام جزیره مالدیو باید بمانید. جزایر شگفت انگیز مالدیو جزایر منحصر به فردی در کل دنیا به حساب می آیند. وجود آب های شیشه‌ای در تمامی این جزایر، می تواند مهمترین مزیت این جزایر به حساب آید.

سفر به جزیره مالدیو

سفر به مجمع الجزایر بورا بورا فرانسه

یکی از شگفت انگیز ترین جزایر دنیا، جزیره بورا بورا می باشد. این جزیره در اقیانوس آرام قرار گرفته است. این جزیره زیباترین تصویر را برای گردشگران فرانسه خلق کرده است. تاریخ این جزیره چیزی در حدود ۴ میلیون سال می باشد. بورا بورا با فوران یک کوه آتشفشانی شکل گرفت. این جزیره تا مدت‌ ها برای افراد قابل سکونت نبود.

 اما امروزه از این جزیره یکی از زیباترین جزایر برای سکونت می باشد. گردشگران فرانسه معمولاً برای بازدید از این جزیره به آن مراجعه می‌ کنند. آب های شیشه ای سواحل طلایی جزیره بورا بورا، یکی از عوامل جذب گردشگر به این جزیره بوده است. گفتنی است بوربورا مساحت ۲۹ کیلومتر مربعی را دارد و جمعیتی برابر با ۸۰ هزار نفر را در خود جای داده است.

 نکته جالب برای گردشگران این است که این جزیره دارای استراحتگاه های بسیار لاکچری می‌باشد. در واقع این جزیره یک جزیره خصوصی نیز به نظر می‌ رسد. نکته جالب توجه گردشگران این است که از دست حشرات و حیوانات موزی در امان خواهید بود. هیچ گونه مار سمی در این جزیره وجود ندارد. لذا شما می توانید در حیات وحش این جزیره به راحتی قدم بزنید. توصیه ما این است که برای یک بار هم که شده جزیره بورا بورا را مورد توجه قرار دهید.

مجمع الجزایر بورا بورا

سفر به جزیره بالی اندونزی

از زیباترین و شگفت انگیز ترین جزایر دنیا، جزیره بالی می باشد. شاید بسیاری از افراد در مورد جزیره بالی اطلاعات کاملی داشته باشند. اما نباید در بین شگفت انگیزترین جزایر دنیا نام جزیره بالی اندونزی را از قلم بیاندازیم. این جزیره دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد.

 جاذبه های گردشگری متنوعی در این جزیره موجود است. این مجمع الجزایر در بین دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند می باشد. در واقع این جزیره این دو اقیانوس را به یکدیگر پیوند داده است. جمعیت این جزیره بسیار بالا می باشد. این جزیره ۳ میلیون نفر از افراد را در خود جای داده است. آب های شیشه ای که در این جزیره موجود می باشد برای سفرهای تفریحی بسیار مناسب است.

 شما می توانید در تمامی فصول سال در این جزیره به تفریحات آبی بپردازید. توصیه ما این است که حتماً برای یک بار هم که شده سفر به این جزیره شگفت انگیز را تجربه نمایید. گردشگران منحصر به فردی در این جزیره رفت و آمد دارند. به جرات می توان گفت که حرفه ای ترین گردشگران، جزیره بالی را مورد توجه قرار می ‌دهند.

 گفتنی است در این جزیره معابد را حتماً مورد توجه قرار دهید. میمون های این جزیره بسیار زیبا هستند، اما نباید به آن ها نزدیک شد. آداب و رسوم مردمی که در این جزیره زندگی می‌ کنند بسیار خارق العاده می باشد. توصیه ما این است که تمامی بخش های مختلف را در نظر بگیرید و به تمامی این بخش ها سفر نمایید.

جزیره بالی

سفر به مجمع الجزایر فی فی در تایلند

افرادی که قصد دارند از شگفت انگیزترین جزایر دنیا بهره ببرند، جزایر فی فی را از یاد نبرند. این جزیره در کشور تایلند موجود است. جزایر فی فی از قرارگیری چند جزیره کنار هم به وجود آمده است. این جزیره در نزدیکی شهر پوکت واقع شده است. این جزیره یکی از قدیمی ترین جزایر دنیا به حساب می آید.

خدمات منحصر به فردی در جزایر فی فی موجود است. گردشگران برای اقامت و تفریح در این جزیره هیچ گونه مشکلی را حس نخواهد کرد. توجه داشته باشید که جزایر فی فی علاوه بر اینکه از جذاب‌ ترین جزایر به حساب می‌ آید از پر خدمات ترین آن ها نیز می باشد. شما می توانید در آب های شیشه ای این جزیره به شنا و تفریح بپردازید. شما می توانید تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی و… بپردازید.

 جزایر فی فی دارای سواحل مناسبی برای گرفتن حمام آفتاب می باشد. مناظری که این جزایر به وجود آورده ‌اند، همواره توجه افراد را به خود جلب کرده است. از جاذبه های جزیره فی فی می توان به ساحل میمون ها اشاره کرد. توصیه ما این است که برای سفر به تایلند بازدید از جزیره فی فی را در سر لیست خود قرار دهید. این جزیره علاوه بر اینکه زیباترین جزیره تایلند است از زیباترین جزیره های در دنیا نیز محسوب می‌شود.

مجمع الجزایر فی فی

جزیره های دست ساز

اما در کنار شگفت انگیزترین جزایر دنیا، جزایر دست سازی نیز موجود می باشند. یکی از زیباترین جزایر دست ساز دنیا جزیره مروارید قطر می ‌باشد. این جزیره با هزینه ۱۵ میلیارد دلار ساخته شد. مروارید قطر ۴ میلیون متر مربع مساحت دارد. این پروژه یکی از پروژه ‌های دل ربای قطر می باشد. جزایر ونتین از جزایر دست ساز بشری می باشد. این جزیره زیبایی های منحصر به فردی را دارد. جالب است که این جزیره با یک شکل منحصر به فرد به وجود آمده است.

اما از مهمترین جزایر دست ساز باید به جزیره نخل دبی اشاره کرد. جزیره نخل در دبی یکی از بزرگترین جزیره های دنیا می باشد. این پروژه مهندسی ساز زیبای های منحصر به فردی دارد. گفتنی است مجمع الجزایر دست ساز متفاوتی در دنیا موجود می باشد. از آن ها می توان به جزیره قوهای پاریس، جزایر مصنوعی امواج بحرین، جزیره تی اچ یو ام اس، جزیره پیر هولم کپنهاگ، جزایر شناور اوروس و… اشاره کرد.

جزیره های دست ساز

چگونه به شگفت انگیزترین جزایر دنیا سفر نماییم

در پایان می توان گفت که برای سفر به شگفت انگیزترین جزایر دنیا راه ‌های متفاوتی موجود است. شما می توانید برای سفر به صورت شخصی اقدام نمایید. اما یکی از بهترین راه ها برای بازی از جذاب ترین جزایر، استفاده از تور ها می باشد. تورهای مسافرتی می توانند شما را برای بازدید از شگفت انگیز ترین جزایر دنیا راهنمایی نمایند. لذا آژانس مسافرتی آمادای می ‌تواند این خدمات را به شما ارائه دهد.

 شگفت انگیز ترین جزایر دنیا ارزش چندین بار دیدن را دارند. شما می توانید از خدمات آژانس مسافرتی آمادای نیز استفاده نمایید. سعی کنید در زمان بازدید به بهترین جزایر سفر کنید. می توانید قبل از سفر لیستی از بهترین جزایر را تهیه کنید. با مقایسه آن ها بهترین ها را انتخاب کرده و نسبت به بازدید از آن ها اقدام نمایید.

توصیه ما این است که از مشاورین آمادای در انتخاب بهترین جزیره استفاده نمایید. در کل جزایری که در متن بالا را مورد بررسی قرار دادیم، بهترین جزایر دنیا می باشند. پس می توان از لیستی که در بالا ارائه شد یکی از آن ها را برای بازدید و گردش انتخاب نمایید.

نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است