رستوران های بالی

رستوران های مشهور و ستاره دار بالی

غذاها و خوردنی‌های هر منطقه، یکی از مولفه های مهم و قابل توجه برای گردشگران محسوب می شود.
اگر به دنبال شکم گردی و خوشمزه گردی هستید، بالی می تواند بهترین مقصد برای شما باشد!
تعجب ندارد زیرا بالی یک مقصد گردشگری محبوب در آسیا است. مسلماً رستوران های فراوانی در آن پیدا می شود و البته برخی از این رستوران ها علاوه بر غذاهای بین المللی و ملی، ستاره میشلن هم دارند.
با ما همراه باشید تا سری به رستوران‌‌های بالی اندونزی بزنیم.
در بالی انواع غذاهای محلی و ملی اندونزی، آسیایی، اروپایی و مکزیکی با قیمت های معقول ارائه می شود.
از جمله رستوران هایی که ستاره میشلن دارند:

رستوران Merah Putih

رستوران Merah Putih

در منوی این رستوران غذاهای با کیفیت سنتی، غذاهای مدرن اندونزی، همچنین غذاهای گیاهی و وگان پیدا می شود. نام رستوران برگرفته از رنگ های پرچم اندونزی یعنی قرمز و سفید می باشد.

رستوران Mozaic

رستوران Mozaic

بهترین غذاهای اندونزی و فرانسوی را می توانید در این رستوران پیدا کنید. غذاهای این رستوران بسیار لذیذ و با کیفیت هستند. دستور های اصیل ومواد اولیه محلی، ترکیب کردن سبک آشپزی فرانسوی و اندونزی باعث شده تا این رستوران جزو رستوران های ستاره دار شود.

رستوران Locavore

رستوران Locavore

اگر به دنبال غذاهای آسیایی و اروپایی میگردید، این رستوران می تواند نیاز شما را برطرف کند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دستور غذایی دقیق سبب شده تا این رستوران جزو رستوران ستاره دار بالی شود.

رستوران Teatro Gastroteque

رستوران Teatro Gastroteque

در این رستوران غذاهای اروپایی و فرانسوی سرو می شود. همانطور که از نام این رستوران مشخص است! غذاها در این رستوران به صورت خلاقانه ای و با شیوه خاصی مثل یک اثر هنری سرو می شود.
جذابیت دیگر رستوران Teatro Gastroteque این است که غذاهای فرانسوی با تغییرات آسیایی تهیه می شود و هر ماه در منوی رستوران، یک غذای شگفتانه اضافه می شود.

رستوران Metis

رستوران Metis

لذیذترین غذاهای آسیایی، اروپایی و مدیترانه ای در این رستوران تهیه می شود. دکوراسیون داخلی جذاب و تهیه غذا از مواد اولیه با کیفیت از ویژگی های این رستوران ستاره دار است.

 

نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است