دیدنی های شهر دبی در تور دبی

دیدنی های شهر دبی در تور دبی

 

کشور امارات به عنوان یکی از کشورهای بسیار مناسب برای گردش و تفریح محسوب می‌ شود. لذا شهر دبی به عنوان پایتخت آن از زیبایی ها و جاذبه های دیدنی بسیار زیادی برخوردار می باشد. دیدنی های شهر دبی باعث شده تا بسیاری از افراد در فصول مختلف تور دبی را برای سفر به این کشور رزرو کرده و به این شهر از امارات سفر نمایند. دیدنی های شهر دبی همواره در بخش ‌های مختلفی وجود دارد که ما در این متن قصد داریم برای افرادی که قصد انتخاب تور دبی را دارند، این دیدنی ها را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز دوست دارید تا با دیدنی هایی چون منطقه جمیرا، آب نمای دبی، سافاری در بیابان های آن، آکواریوم، برج خلیفه، دبی مال، تورهای مختلف درون شهری و بسیاری دیگر از جاذبه های دیدنی شهر دبی آشنا شوید، با ما تا پایان همراه باشید.

شهر دبی

 

منطقه جمیرا

یکی از زیباترین مناطقی که در کشور امارات می توان به آن سفر کرد، منطقه جمیرای دبی می باشد. در این منطقه علاوه بر زیبایی های بسیار زیادی که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت وجود دارد، هتل های متفاوتی هستند که افراد می ‌توانند با استفاده از آن ‌ها نسبت به اقامت خود اقدام نمایند. اما اگر بخواهیم از منطقه جمیرا بیشتر صحبت کنیم، باید گفت که جمیرای دبی به عنوان یکی از دیدنی های شهر دبی محسوب می شود. در این منطقه که بصورت سواحل دست ساز ساخته شده اند، جاذبه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با بازدید از آن ها لذت ببرید.

 لذا در این منطقه مراکز خرید بسیار با کیفیتی وجود دارند که افراد می ‌توانند برای خرید و تفریح به آن جا بروند. در کل می‌ توان گفت، افرادی که به تور دبی می روند، به هیچ وجه نباید منطقه جمیرا را از دست بدهند و از زیبایی های آن غافل شوند.

تفریحات آبی و شنا در سواحل این منطقه از جذابیت‌ های خاص خود برخوردار می باشد. لذا شما می توانید در این منطقه از هتل‌ هایی مانند هتل مینا سلام، هتل قصر جمیرا، هتل والدورف آستوریا و… برای اقامت خود اقدام نمایید. همچنین هتل جمیرا بیچ یکی از بهترین هتل هایی است که در کشور امارات و شهر دبی محسوب می شود.

جمیرا، برج العرب

 

آب نمای دبی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آب نمای دبی، به عنوان یکی از بزرگترین آب نماهای دنیا محسوب می شود. همانطور که گفته شد دینی های شهر دبی در بخش های مختلفی وجود دارند. البته باید توجه داشته باشید که این جاذبه‌ دیدنی یکی از بزرگترین آبنما های دنیا به حساب می آید. گفتنی است این آبنما از در نزدیکی های برج خلیفه بوده و مساحتی بالغ بر ۳۰ متر مربع را در بر گرفته است.

 این آبنما ۲۷۵ متر ارتفاع دارد و در ۲۵ رنگ مختلف با ۶۶۰۰ پروژکتور آن را به نمایش می گذارند. لازم به ذکر است که این آبنما موزیکال بوده و شما در زمانی که کنار آن می ایستید از نمای آن لذت برده و به موسیقی های مختلف عربی و کلاسیک گوش می‌ دهید. این آبنما یکی از گرانترین آبنما های دنیا می باشد که در تور دبی نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند.

توصیه ما به افراد این است که حتما در سفر به این کشور از تور لیدر های خود بخواهید که زمانی را برای بازدید از این جاذبه گردشگری زیبا برای شما در نظر بگیرند.

آبنمای دبی

 

سافاری در بیابان های دبی

یکی از دیدنی های شهر دبی که در تور دبی می توان آن ها را مورد بررسی قرار داد، بیابان ‌های این شهر می باشد. بیابان های دبی اغلب از ماسه های شنی تشکیل شده است و همین موضوع باعث می‌ شود تا بسیاری از افراد با استفاده از ماشین هایی که مخصوص تپه نوردی می باشند، سافاری در بیابان ‌های دبی را تجربه نمایند. لذا توصیه می ‌شود در سفر به دبی حتماً سافاری در این شهر و بیابان های آن را مورد توجه قرار دهید.

 ماشین های مختلفی می باشند که با راننده و بی راننده در اختیار شما قرار می گیرند. لذا شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این ماشین‌ ها را دریافت کرده و به سافاری در بیابان های دبی بپردازید. لازم به ذکر است که سافاری یکی از ورزش ها و فعالیت های محبوب گردشگران می باشد که در تور دبی می‌ توان به خوبی از آن استفاده کرد. شما می توانید با استفاده از تور لیدر های خود و یا افرادی که به سافاری در بیابان های دبی آشنا می باشند، این سفر را در بیابان ‌های آن تجربه نمایید.

سافاری دبی

 

آکواریوم دبی

یکی از دیگر دیدنی های شهر دبی، آکواریوم دبی می باشد. این آکواریوم  به عنوان محبوب ترین و در عین حال مدرن ‌ترین و پیشرفته ‌ترین آکواریوم حال حاضر دنیا می باشد که شما می توانید انواع گونه ‌های دریایی را در آن ها مشاهده نمایید. این آکواریوم در مرکز خرید دبی مال که بیشتر در متون ادامه به آن خواهیم پرداخت قرار دارد و ۳۳ هزار نوع ماهی در آن شنا می کنند.

 شما می توانید در تور دبی از گونه های مختلف دریایی مانند ماهی ها، اسب آبی، کوسه ها، دلفین ها و… در این جاذبه گردشگری بازدید به عمل آورید. در کل می‌ توان گفت که این آکواریوم نمایی از دریای واقعی را به شما ارائه خواهد داد. لذا اگر قصد دارید تا نمای زیر دریا را به خوبی و با جزئیات کامل ببینید، بهترین گزینه برای شما استفاده از آکواریوم دبی می باشد.

آکواریوم دبی

 

برج خلیفه

یکی از بزرگترین برج های دنیا، که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، برج خلیفه می باشد. این برج علاوه بر اینکه یکی از دیدنی های شهر دبی محسوب می ‌شود، بلندترین سازه دست بشر خواهد بود. لذا این برج از زیبایی ها و جذابیت های مختلفی مانند اتاق های متفاوت برای اسکان مسافران، خدمات گردشگری، انواع فوت کورت ها و رستوران ها، استخرها، آمفی تئاترها، مراکز خرید و… بهره مند می باشند که همه در این برج جمع شده اند و شما می توانید با استفاده از این برج به خوبی شهر دبی را مورد بازدید قرار دهید و زیبایی های این شهر به عینه ببینید.

توصیه ما این است که اگر هزینه بسیار بالایی برای سفر به دبی در نظر دارید، در تور دبی از رفتن به برج خلیفه غافل نشوید. در کل می‌توان گفت که برج خلیفه یک جاذبه دیدنی چند منظوره در شهر دبی محسوب می ‌شود که افراد می ‌توانند با مراجعه به آن هم از زیبایی های بصری که دارد استفاده نمایند و هم از مراکز خرید و خدمات رفاهی بسیار زیادی که در آن موجود می باشد استفاده نمایند.

برج خلیفه دبی

 

دبی مال

یکی از دیگر دیدنی‌های شهر دبی که در تور دبی می توان در آن به تفریح، خرید و تهیه انواع وسایل مختلف پرداخت، دبی مال می باشد. دبی مال به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا محسوب می شود که در نزدیکی های برج خلیفه به عنوان یکی از پروژه ‌های عظیم آن می‌باشد. دبی مال دارای ۱۲۰۰ فروشگاه مختلف برند می باشد که افراد می ‌توانند برای خرید و گردش به آن مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که در این مکان سینماهای سه بعدی، مکانی برای اسکیت روی یخ، شبیه ساز پرواز، آب نمای زیبا و بسیاری از دیدنی های مختلف وجود دارد که خود آن ها می ‌توانند به صورت جداگانه مقصدی برای گردشگران تور دبی باشد. در کل توصیه می شود که برای بازدید از این جاذبه گردشگری حتماً زمان لازم را در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که بسیاری از جاذبه‌ های گردشگری دیگر شهر دبی در نزدیکی دبی مال موجود می باشند که افراد می ‌توانند از آن به خوبی بازدید نمایند.

دبی مال

 

تورهای مختلف درون شهر

افرادی که قصد بازدید از دیدنی های شهر دبی را دارند، بهتر است که تورهای مختلفی که در شهر دبی برگزار می شوند را از دست ندهند. آژانس آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده های تور دبی، می ‌تواند تورهای درونی شهر دبی را برای افراد رزرو نماید و آن ها را به بازدید از جاذبه های مختلف گردشگری سوق دهد.

لازم به ذکر است که تور های درون شهری به صورت تفریحی با هدف نشان دادن جاذبه های گردشگری و بازدید از بخش‌های مختلف  شهر دبی برگزار می ‌شود. لذا این تورها معمولا از طرف مسئولان شهر دبی برای بالا بردن سطح صنعت گردشگری و یا از طرف مسئولین تورهای ارائه ‌دهنده برگزار می شود. در کل توصیه ما این است که برای بازدید از جاذبه های مختلف گردشگری در این شهر به هیچ وجه این تورها را از دست ندهید.

 

بحث پایانی در مورد دیدنی های شهر دبی

در پایان باید گفت که دیدنی های شهر دبی دارای بخش های مختلف می باشند، که افراد برای بازدید از این دیدنی ها حداقل باید یک الی دو هفته زمان سپری کنند تا بتوانند به صورت اجمالی به این جاذبه‌های گردشگری سر کشیده و از آن ها لذت ببرند. توصیه ما به افراد این است که با توجه به دیدنی هایی که از شهر دبی به آن ها اشاره شد، معیارهای خود را دسته ‌بندی نمایند و سپس نسبت به بازدید از آن ها اقدام نمایند.

 

 

نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است