جاذبه های بارسلونا

جاذبه های بارسلونا

شهر بارسلونا سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا است. بی شک جاذبه های بارسلونا  بیشمار است. ما در این سلسله مقاله ها سعی داریم تا نگاهی اجمالی به مهمترین و محبوب ترین جاذبه های این شهر بپردازیم.

جاذبه های بارسلونا

۱) پارک پورتا ونتورا ( Port Aventura) بارسلونا

پارک پورتا ونتورا در امتداد ساحل خشن کوستا براوا و ساحل طلایی کوستا دورادا در جنوب بارسلونا واقع شده است. سرگرمی های شگفت انگیز و مهیج این پارک سبب شده تا سالانه حدود ۴ میلیون نفر از این پارک بازدید کنند. این پارک توسط دهکده های مدیترانه ای و آرام محصور شده است.
شماره تلفن : ٠٠٣۴٩٠٢٢٠٢٢٢٠
آدرس: اسپانیا_ بارسلونا، Salou ۴٣٨۴٠،١،Crt Extrarradio Spain, Tarragona

٢) ساختمان کازامیلا ( Casa Mila)

اگر به بارسلونا سفر کردید تماشای این ساختمان را از دست ندهید. ساختمان کازامیلا آخرین کار گاودی، معمار معروف کاتالونیای می باشد. این ساختمان جزو پربازدیدترین بناهای تاریخی شهر بارسلونا است. ساختمان کازامیلا در میراث جهانی یونسکو هم به ثبت رسیده است.
شماره تلفن :٠٠٣۴٩٠٢٢٠٢١٣٨
آدرس :اسپانیا بارسلونا ۰۸۰۰٨، ٢۶١٢۶۵، Provenca, casamila, Spain , Barcelona

٣) دهکده پوبله اسپانیول( Poble Espanyol)

موزه طبیعی پوبله نماد فرهنگ و سنت های مختلف کشور اسپانیا است، که از دهکده ای با ۱۱۷ ساختمان و کوچه و خیابان تشکیل شده است. موزه پوبله یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری بارسلونا به شمار می رود.
آدرس :اسپانیا، Av. de Francesc Ferrer i Guardia, spain, Barcelona٠٨٠٣٨، ۹_٢٧

۴) سواحل بارسلونا (Barcelona Beaches)

شهر ساحلی بارسلونا یکی از بهترین و محبوب ترین سواحل دنیا را داراست. فضای شاد و زیبای سواحل توریستها و گردشگران را ترغیب می کند تا این سواحل جزو برنامه ریزی های گردشی آنها قرار بگیرد. در این سواحل غریق نجات وجود دارد و شما می توانید با خیالی آسوده به شنا کردن در مدیترانه بپردازید و لذت ببرید.
آدرس: اسپانیا _بارسلونا

نویسنده : مدیر کل سایت
نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است