تور نوروز ۹۹

 

امروزه تور های مختلفی توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از افراد طی بازه های مختلف زمانی تورهایی را استفاده می کنند. تور نوروز ۹۹ به عنوان یکی از تورهایی که از هم اکنون خرید آن شروع شده است، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده. لذا بسیاری از افراد هستند که از همین الان به فکر رزرو تورهای نوروز ۹۹ هستند. لذا ما در این مطلب قصد داریم تور های مختلفی که در نوروز ۹۹ برگزار می شود را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم.

 از جذابیت های تور نوروز ۹۹ می توان به ارزان بودن این نوع از تور ها، کیفیت بالای آن به دلیل اجرا در زمان نوروز و… اشاره کرد. در ادامه متن تمامی تورهای نوروز ۹۹ که به سمت کشورهای مختلف برگزار می شود را معرفی خواهیم کرد.

 

تور-نوروز-۹۹

 

تور ترکیه نوروز ۹۹

 کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای زیبای اروپایی همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا این کشور دارای جاذبه‌ های گردشگری بسیار زیادی می‌باشد و همین موضوع باعث شده تا تور ترکیه نوروز ۹۹ را به عنوان یکی ازتورهایی با کیفیت که همواره نظر بسیاری از افراد را به خود می کند انتخاب نمایند. تور ترکیه در میان سایر تورهای اروپایی برای ایرانیان بسیار خود نمایی می کند. جاذبه های گردشگری متفاوتی موجب می‌ شود تا افراد تور ترکیه نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند.

دیدنی ها و جاذبه های ترکیه در چند دسته مختلف تقسیم بندی شده اند. از جاذبه هایی که می توان در تور ترکیه نوروز ۹۹ مورد توجه قرار داد باید به سواحل این کشور، جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی که در آن وجود دارد اشاره کرد. شما می توانید در تور ترکیه نوروز ۹۹ از آب و هوای مطبوع این منطقه لذت ببرید و بهترین سفر در نوروز را داشته باشید. توصیه می‌ شود در تور ترکیه که در نوروز برگزار می ‌شود از خدمات آژانس ما به خوبی استفاده نمایید.

 بسیاری از افراد هستند که از همین امروز نسبت به رزرو تور ترکیه نوروز ۹۹ اقدام نموده اند. دلیل این علاقه مندی داشتن جاذبه های گردشگری و خدمات متنوع و هزینه بسیار پایین سفر می باشد.

 

تور استانبول نوروز ۹۹

کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای بی نظیر برای گردش و سفر دارای شهرهای مختلفی می باشد .لذا از شهر استانبول به عنوان یکی از شهرهای دیدنی، با آثار تاریخی و طبیعی که دارد همواره باید نام برد. این شهر نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. از همین رو تور استانبول نوروز ۹۹ نظرات بسیاری از افراد که برای بازدید از جاذبه های مختلف گردشگری کشور های اروپایی پول آنچنانی و هزینه بالایی ندارند را به خود جلب کرده است.

 آب و هوای بسیار مطلوب، هزینه بسیار پایین سفر، تنوع در جاذبه های گردشگری، همه و همه دست به دست هم داده اند تا تور استانبول نوروز ۹۹ را بیش از پیش برای گردشگران نوروزی جذاب نمایند. توصیه می ‌شود با توجه به اینکه این شهر یکی از شهرهای بسیار مهم گردشگری ترکیه محسوب می شود از همین الان برای رزرو آن اقدام نمایید.

 نکات مختلفی مانند رزرو هتل، هزینه و مکان هایی که برای خورد و خوراک باید به آنجا مراجعه کرد همه و همه دست به دست هم داده است تا افراد برای سفر به این شهر، تورهایی که در نوروز ۹۹ به سمت استانبول می‌ روند را انتخاب نمایند. پس لازم است که با توجه به جاذبه هایی همچون برج گالاتا، ویالند، کاخ توپکاپی، قلعه دختر و… در نوروز ۹۹ به این شهر سفر نمایید.

 

تور آنتالیا نوروز ۹۹

ترکیه دارای تورهای مختلف می باشد. لذا تور ترکیه تنها شامل یک تور نخواهد شد. تور آنتالیا به عنوان یکی از تورهای بسیار با کیفیت همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. آنتالیا نامی آشناست که در ایام نوروز مورد توجه قرار می گیرد. لذا تور آنتالیا نوروز ۹۹ از همین امروز برای مسافرانی که قصد دارند ایام فراغت نوروز خود را در آنتالیا بگذرانند، قابل دسترس می باشد.

 شما می توانید در تور آنتالیا نوروز ۹۹ از آب و هوای با کیفیت این شهر بهره ببرید و خاطره سفر خود را دو چندان نمایید. جاذبه های گردشگری همچون سواحل مختلف مانند ساحل کمر، لارا، پاتارا، فاسلیس و مناطقی مانند منطقه باستانی آسپندوس، غار موزه کارائین، آکواریوم آنتالیا، دروازه هادریان و… سبب شده تور آنتالیا نوروز ۹۹ از مهم ترین و پرفروش ترین تورها تا به الان به حساب آید. آژانس مسافرتی آمادای، خدمات خود را به بهترین نحو ممکن در زمان ارائه تور آنتالیا نوروز ۹۹ به مسافران ارائه می دهد. توصیه ما این است که اگر قصد سفری ارزان و باکیفیت را دارید، آنتالیا را در نوروز ۹۹ از دست ندهید.

شما می توانید با استفاده از تور لیدر های مختلفی که در طول این تور توسط آژانس آمادای در اختیارتان قرار می گیرد به جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی این شهر سر بزنید.

 

تور کوش آداسی نوروز ۹۹

کوشی آداسی به عنوان یکی از شهرهای ساحلی ترکیه در سواحلی از دریای اژه قرار گرفته است. این شهر به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه محسوب می‌ شود و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ را از همین الان رزرو نمایند. توجه داشته باشید که در سفر به کوشی آداسی در طول بازه زمانی نوروز، کمترین هزینه را نسبت به سایر بازه ‌های زمانی خرج خواهید کرد. لازم به ذکر است که اقامت در هتل های مختلفی در تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ صورت خواهد گرفت.

 از جاذبه های گردشگری که می توان در تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ به آن ها مراجعه کرد باید به جاذبه ‌هایی همچون جزیره کبوتر، غار کاراجا، کیرازلی، دیدیما و جاذبه های دیگری مانند پارک حیات وحش، قلعه کادیفه کالا، برج‌ ساعت ازمیر، مسجد حصار و… اشاره کرد.

 لذا تمامی این جاذبه ها در کنار غذاهای لذیذی که می توان در طی تور کوشی آداسی در نوروز ۹۹ از آن ها استفاده کرد، این تور را جذاب کرده است. توجه داشته باشید که در سفر نوروز خود به این شهر ساحلی، حتماً لیر با خود به همراه داشته باشید. شما می توانید با استفاده از تور لیدر های مختلفی که در طول این تور توسط آژانس آمادای در اختیارتان قرار می گیرد به جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی این شهر سر بزنید.

 

تور مارماریس نوروز ۹۹

شهر مارماریس شهر جادوی زیبایی‌ ها می باشد. این شهر یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ترکیه و چه بسا شهرهای دنیا از لحاظ داشتن جاذبه‌های طبیعی و گردشگری محسوب می شود. همین موضوع باعث شده که تور مارماریس نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است خدمات رفاهی متفاوت و رستوران های با کیفیتی که بهترین غذاهای ترکیه ای و بین المللی را به افراد ارائه می دهند، باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به رزرو تور مارماریس نوروز اقدام نمایند. توصیه می شود اگر قصد دارید یک سفر ارزان قیمت به ترکیه و یک شهر اروپایی در نوروز داشته باشید، حتماً تور مارماریس نوروز ۹۹ رامورد توجه قرار دهید.

 از جاذبه‌های گردشگری مارماریس که می‌ توان در تور نوروزی این شهر به آن ها سر کشید، باید به میدان جوان مارماریس، شهر باستانی کاریان، قلعه مارماریس، رودخانه دالیان، پارک آبی آتلانتیس مارماریس و مراکز دیدنی و تفریحی دیگری که همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است می توان نام برد. توصیه می ‌شود از خدمات آژانس های مسافرتی آمادای در انتخاب تور مارماریس نوروز ۹۹ به هیچ وجه غافل نشوید.

 

تور بدروم نوروز ۹۹

همانطور که می دانید، کشور ترکیه دارای شهرهای گردشگری مختلفی می باشد. شاید بسیاری از افراد نام شهر بدروم که درمنطقه موغله واقع شده است را کمتر به گوش شنیده باشند. اما این شهر چیزی کم تر از شهرهای آنتالیا و استانبول ندارد. جاذبه های گردشگری و طبیعت آن بسیار بکر بوده و سواحل دیدنی بسیاری دارد و همین موضوع باعث شده که تور بدروم نوروز ۹۹ به عنوان یکی از پرفروش ترین تورها تا به الان محسوب شوند.

از جاذبه های گردشگری که در بدروم می ‌توانید به آن ها سرک بکشید، باید به جاذبه ‌هایی چون قلعه و موزه باستان شناسی سنت پیتر، جزیره خرگوش، ساحل بیتز، دروازه میندوس، موزه باستان شناسی زیر آب و… اشاره کرد. از مراکز خریدی که در تور بدروم نوروز ۹۹ می توان از آن ها خرید ها را انجام داد، باید به بازار بدروم، مرکز خرید اواسیس، مرکز خرید مید تاون و… اشاره کرد. توصیه ما این است که پس از بررسی کامل از جاذبه های گردشگری و خدماتی که در تور بدروم نوروز ۹۹ به افراد ارائه می شود، این تور را نیز مورد توجه قرار داده و بهترین نوع تور را برای خود انتخاب نمایید.

در کل این نوع از تور نوروزی ۹۹ می‌ تواند در کنار سایر تورهایی که در کشور ترکیه برگزار می شوند بهترین گزینه به حساب آیند.

 

تور ازمیر نوروز ۹۹

شهر ازمیر از دیگر شهرهای ترکیه محسوب می شود که در طول سفر به این شهر همواره نظر افراد را به خود جلب کرده است. لذا تور ازمیر نوروز ۹۹ به عنوان یکی از تور های با کیفیت، همواره نظر افراد را به خود جلب کرده است. جاذبه های گردشگری متفاوتی در این شهر زیبای ترکیه وجود دارد. لذا بسیاری از افراد تور ازمیر نوروز ۹۹ را به دلایل مختلفی چون ارزانی، وجود خدمات مختلف، سواحل نیلگون و جاذبه های گردشگری مختلفی که در این شهر وجود دارد برای خود انتخاب کرده اند.

 توصیه ما این است که این شهر را به عنوان یکی از شهر های گردشگری در لیست تورهای نوروز خود قرار دهید. توجه داشته باشید که آب و هوای این شهر برای سفر در تور ازمیر نوروز ۹۹ می تواند بهترین شرایط را برای شما به وجود آورد. می توانید با شکم گردی در این شهر غذا های مختلفی را تجربه نمایید. هزینه اقامت در این شهر آنچنان بالا نمی باشد و همین موضوع هزینه سفر و استفاده از تور ازمیر نوروز ۹۹ را به کلی کاهش داده است. لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی آمادای از هم اکنون برای افراد این تور را رزرو می نماید، لذا شما می توانید با مراجعه به دفتر ما و یا سایت آمادای نسبت به رزرو این تور برای نوروز ۹۹ اقدام نمایید.

 

تور وان نوروز ۹۹

 شهر وان یکی از شهرهای بی نظیر ترکیه می باشد. این شهر یکی از شهرهای کوهستانی بوده که نمای بسیار زیبا توسط کوهستان های آن به وجود آمده است. جاذبه های گردشگری، دریا و دریاچه های فوق العاده ای که در این شهر موجود می باشند باعث شده تا تور وان نوروز ۹۹ نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است که از جاذبه ‌های گردشگری وان می توان به جاذبه های متفاوتی همچون دریاچه وان، قلعه وان، جزیره و کلیسای آکدامار و… اشاره کرد.

 تمامی این جاذبه‌ های گردشگری به همراه مراکز خرید فوق العاده و غذا های متفاوتی که در این شهر موجود می باشند، باعث شده تا تور وان نوروز ۹۹ نظر افراد را به خود جلب نماید. تصویه می شود برای سفر به تور وان نوروز ۹۹ سعی کنید با استفاده از تور هایی که این سفر را به افراد ارائه می ‌دهند، یک سفر با کیفیت را داشته باشید.

 لازم به ذکر است که این سفر می تواند جذابیت های فوق العاده ای را برای مسافران این تور داشته باشد.

شما برای رزرو تور وان نوروز ۹۹ از همین الان باید اقدام کرد تا به راحتی سفر خوبی در نوروز ۹۹ تجربه نمایید. آژانس مسافرتی آمادای می‌ تواند این سفر را با پتانسیل‌هایی که دارد به بهترین شکل ممکن به افراد ارائه دهد.

 

تور گرجستان نوروز ۹۹

گرجستان کشوری است که در شاه راه ارتباطی اروپا و آسیا در مسیر جاده تاریخی راه ابریشم قرار گرفته است. گرجستان همچنین مابین دریای سیاه و دریاچه خزر قرار دارد. با توجه به این موقعیت جغرافیایی، گرجستان همواره مورد توجه گردشگران، قرار گرفته است. مسجد جمعه، سامِبا، آتشکده ساسانی و کلیسای سنت نینو از اماکن مذهبی و زیارتگاه های معروف گرجستان می باشند. در کنار جاذبه های گردشگری و تاریخی گرجستان، انواع غذاهای سنتی و محلی این منطقه و نیز ارائه خدمات رفاهی و تفریحی گستره در این کشور، گردشگران را برای تجربه تور گرجستان نوروز ۹۹ مصمم تر می کند. مردم گرجستان همچنین دارای فرهنگی نزدیک به فرهنگ ایرانی می باشند. مردمانی بسیار خون گرم و مهمان نواز هستند که با انتخاب تور گرجستان ۹۹ می توانید با آداب و رسوم و سنت آن ها از نزدیک آشنا شوید. 

اگر تصمیم به انتخاب تور گرجستان نوروز ۹۹ را دارید، لازم است بدانید که آژانس مسافرتی آمادای خدمات ویژه ای را برای مسافران این تور در نظر دارد.

 

تور تفلیس نوروز ۹۹

تفلیس پایتخت و بزرگترین شهرِ کشور گرجستان و از مناطق معروف گردشگری در جهان می باشد. جاذبه های گردشگری تفلیس از برترین مکان های گردشگری در گرجستان است. پارک ریکه، پارک آبی و دریاچه لیسی از جاذبه های گردشگری تفریحی شهر تفلیس است که همواره مورد توجه مسافران تور تفلیس بوده است. کلیسای صخره ای، پل صلح و کلیسای سامبا از آثار تاریخی و قدیمی در تفلیس هستند. تور تفلیس نوروز ۹۹ آماده ارائه انواع خدمات رفاهی به گردشگران این تور می باشد.  توصیه می شود در انتخاب این تور خدمات آمادای را نیز در نظر داشته باشید.

 با انتخاب تور تفلیس نوروز ۹۹ خود را برای یک سفر هیجان انگیز از نوع شکم گردی نیز آماده کنید و تجربه ای لذت بخش از مزه بادریجانی، خینکالی، پخالی و سوپ خارچو داشته باشید. در این میان از هتل های لوکس و فول امکانات و خدمات ویژه ای که در پایتخت برای مسافران تور تفلیس در نظر دارند، غافل نشوید. مراکز خرید معتبر و متعدد در این شهر می تواند از دیگر گزینه های مسافران برای خرید تور تفلیس نوروز ۹۹ باشد.

 

تور باتومی نوروز ۹۹

باتومی یکی از شهرهای بسیار زیبای گرجستان است. شاید نام باتومی برای بسیاری از شما نا آشنا باشد. باتومی بر کرانه دریای سیاه قرار دارد. این شهر بندری به اندازه ای جذاب و بی نظیر است که در بین گردشگران تور باتومی به بهشت گرجستان معروف شده است. با توجه به اینکه باتومی شهری بندری است از جاذبه های تفریحی جذابی مانند تفریحات آبی و ساحلی برخوردار است.

از طرفی فصل بهار بهترین زمان سفر به این شهر است، پس در انتخاب تور باتومی نوروز ۹۹ تردید نداشته باشید. باغ گیاه شناسی و تله کابین آرگو و پارک دلفین از معروف ترین و پرطرفدارترین جاذبه هایی است که باعث رونق بخشیدن به تور باتومی شده است.

 موزه آجارا، برج الفبا و میدان اروپا نیز از آثار تاریخی این شهر محسوب می شود. از ویژگی های منحصر به فرد این شهر که نظر گردشگران تور باتومی را به خود جلب کرده، معماری مدرن و جالب باتومی است. جالب است بدانید که با انتخاب تور باتومی نوروز ۹۹ به دومین شهر بزرگ گرجستان با عنوان پایتخت تفریحی و گردشگری سفر خواهید کرد و خاطرات خوبی را در کنار همراهان خود رقم خواهید زد.

 

تور امارات نوروز ۹۹

کشور امارات در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه قرار گرفته است. عربستان، قطر و عمان همسایگان زمینی و خلیج فارس همسایه آبی امارات هستند. این کشور از ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی در زمینه تولید ناخالص و از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا، همچنین چهارمین صادرکننده نفت در دنیا محسوب می شود.

این کشور فرهنگی اسلامی دارد، به همین دلیل مورد توجه توریست های مسلمان به خصوص ایرانی ها قرار گرفته است. از دیگر دلایل گردشگران برای انتخاب تور امارات، خرید از برندهای شنل و زارا با قیمت مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد امارات سواحل شنی داغ با دمای ثابت ۲۱ درجه سانتی گراد برای علاقه مندان به آفتاب گیری در تور امارات است. با انتخاب تور امارات نوروز ۹۹ می توانید کویرگردی هیجان انگیز و ماجراجویانه را تجربه کنید.

تور امارات به دلیل داشتن کنسرت مشهورترین خوانندگان، نمایشگاه ها و سیرک های بزرگ  همواره مورد توجه گردشگران به خصوص ایرانی ها است. برای شرکت در بهترین کنسرت ها، تور امارات نوروز ۹۹ پیشنهاد می شود. جالب است بدانید که اسکی در تمام فصول سال در امارات امکان پذیر است و از عوامل جذب توریست در تور امارات می شود.

امارات برای توسعه بیشتر صنعت گردشگری خود برای ایجاد جاذبه های تفریحی و سرگرمی بیشتر در سراسر شهرهای خود بخصوص دبی برنامه ریزی دارد. پس بهتر است از هم اکنون برای رزرو تور امارات نوروز ۹۹ اقدام نمایید.

 

تور دبی نوروز ۹۹

دبی بزرگترین و معروف ترین شهر امارات متحده عربی است. قسمت زیادی از درآمد دبی از صنعت گردشگری تأمین می شود. تور دبی امروزه توجه جهانیان را از طریق جاذبه هاب تفریحی و ورزشی هیجان انگیز به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که در سال ۹۹ دبی اجازه برگزاری اِکسپو (المپیک کشورها) که از رویدادهای مهم بعد از  جام جهانی و المپیک است، را دارد.

 پس اگر به شرکت در این رویداد علاقه دارید، با کمک گرفتن از اطلاعات و خدمات ارائه شده آژانس مسافرتی آمادای، نسبت به خرید یا رزرو تور دبی نوروز ۹۹ اقدام نمایید. از ویژگی های دیگر این شهر که به ”پایتخت خرید خاورمیانه” شهرت یافته، داشتن بزرگترین مرکز خرید جهان (دبی مال) برای علاقه مندان به خرید و پاساژگردی در تور دبی است. همچنین فستیوال خرید دبی در ماه ژانویه باعث شده است که تور دبی همواره در لیست مقاصد گردشگری توریست ها قرار داده شود. در کنار جاذبه های تفریحی این شهر، وجود آثار تاریخی، روستاهای قدیمی و موزه ها توجه علاقه مندان به تاریخ را نیز به خود جلب کرده است.

 بی شک می توان گفت تور دبی نوروز ۹۹ می تواند سفری مناسب برای تمام سلیقه ها باشد.

 

تور مالزی نوروز ۹۹

مالزی از کشورهای مدرن و مسلمان منطقه آسیا به شمار می رود. ترکیب سنت و مدرنیته در فرهنگ مردم این کشور نظر گردشگران را به خود جلب کرده است. از همسایگان معروف این کشور می توان به تایلند اشاره کرد. از ویژگی های مهم این کشور وجود رستوران های حلال برای مسلمانان تور مالزی است.

 وجود جاذبه های گردشگری طبیعی و تفریحی در کنار جاذبه ها و مناطق تاریخی، تور مالزی را به یکی از مقاصد با ارزش تبدیل کرده است. وجود جزیره هایی با سواحل زیبا، تله کابین، پارک ها و کنسرت ها از ویژگی های تفریحی این کشور می باشد.

همچنین فستیوال های فرهنگی، جشن ها و اعیاد مذهبی مورد توجه مسلمانان سراسر دنیا قرار گرفته و آن ها را برای انتخاب تور مالزی نوروز ۹۹ ترغیب می کند. مالزی همچنین از نظر فرهنگ و نحوه آشپزی ارزش حداقل یکبار تجربه را دارد. با وجود آژانس مسافرتی آمادای و با توجه به ویژگی ها و خدمات ارائه شده در این آژانس، گردشگران و توریست ها می توانند تور مالزی نوروز ۹۹ را به بهترین شکل خریداری کنند و سفری با خاطرات خوب برای خود و همراهانشان رقم بزنند.

 

تور کوالالامپور نوروز ۹۹

کوالالامپور شهر جوان و پایتخت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مالزی می باشد. اگر به دنبال سفری با هدف شکم گردی هستید بی شک تور کوالالامپور بهترین گزینه است.

رستوران های معروف بیژن و خانه استیک در کوالالامپور از غذاخوری های معروف این شهر هستند. تور کوالالامپور همچنین از نظر هتل ها و محل های اقامتی مناسب برای مسافران، حرف اول را می زند. از جاذبه های گردشگری معروف این شهر برج های دو قلوی پتروناس می باشد، که بلندترین برج دوقلوی جهان است.

مسجد عظیم کریستال، معبد باتوکیوز و شهر بوکیت از مکان های دیدنی در کوالالامپور هستند. با توجه به مطالب گفته شده، با در نظر گرفتن تور کوالالامپور نوروز ۹۹ با یک تیر می توانید چند نشان بزنید و سفری تمام و کمال از هرنظر داشته باشید. در  این بین آمادای نیز به هرچه بهتر و لذت بخش تر شدن تور کوالالامپور نوروز ۹۹ کمک خواهد کرد.

 

تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹

اگر بخواهیم در مورد مالزی صحبت کنیم باید ساعت ها زمان صرف کرد تا بتوان مالزی را مورد بررسی قرار داد. این کشور دارای شهرهای بسیار زیادی می باشد که از مهمترین آن ها باید به سنگاپور اشاره کرد. جاذبه های گردشگری سنگاپور در مالزی باعث شده است تا بسیاری از افراد، تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را برای خود رزرو نمایند.

 لذا سفر افراد به سنگاپور مالزی می تواند از تجربه های بسیار زیادی برخوردار باشد و زمانی که این تجربه سفر با تور نوروز ادغام می ‌شود، می‌ تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است از جاذبه های گردشگری سنگاپور باید به موزه تمدن آسیایی، پارک مرلین، لا پا سات فستیوال و بسیاری دیگر از جاذبه ‌های گردشگری نام برد. خود کشور مالزی دارای جاذبه ‌های گردشگری تفریحی و سرسبزی می باشد که باعث شده بسیاری از افراد سعی نمایند تا تور نوروزی خود را با تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ انجام دهند.

توصیه ما بر این افراد این است که با استفاده از خدمات آژانس های مسافرتی تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را دریافت کرده و به این شهر از کشور مالزی با بهترین کیفیت سرک بکشید. آژانس مسافرتی آمادای حاضر است تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار مسافران نوروزی قرار دهد.

 

تور لنکاوی نوروز ۹۹

لنکاوی یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در مالزی و حتی در بین کشورهای آسیایی می باشد. شهر لنکاوی شهر جزیره ای زیبا و جذابی است که امروزه با توجه به کیفیتی که در زمینه خدمات و داشتن جاذبه ‌های گردشگری در آن وجود دارد به یک قطب برای سفر در نقاط مختلف تبدیل شده است. لذا بسیاری از افراد که دوست دارند در ایام نوروز خود یک تور منحصر به فرد و جذاب را انتخاب کنند، بهتر است تا تور لنکاوی نوروز ۹۹ را مورد استفاده قرار داده و از سفر خود به این شهر زیبا لذت ببرند.

 تور لنکاوی نوروز ۹۹ توسط آژانس های مسافرتی مختلفی رزرو می شود و به افراد ارائه می ‌شود. خدمات مختلفی با سطوح متفاوتی در لنکاوی وجود دارد که تور لنکاوی نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت و با توجه به سطح بودجه مورد نظر افراد به آن ها ارائه می دهد.

 توصیه ما این است که خدمات آژانس مسافرتی آمادای را در بحث رزرو تور لنکاوی نوروز ۹۹ مورد استفاده قرار دهید تا با استفاده از خدمات ما بهترین سفر به این شهر را داشته باشید. از جاذبه های گردشگری که شما می‌ توانید در تور لنکاوی نوروز ۹۹ بازدید نمایید، باید به جاذبه هایی همچون میدان عقاب، آبشارهای تلاگا توجو، پارک تامان لاگندا، پل هوایی لنکاوی و… اشاره کرد.

 

 

تور پنانگ نوروز ۹۹

پنانگ از دیگر شهرهای زیبای مالزی محسوب می‌ شود. این شهر زیبای ساحلی دارای موقعیت های فراوان گردشگری و زیبایی های مختلفی می باشد که هر بیننده ای را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده به این شهر جزیره ‌ای سفر نمایند. لذا تور پنانگ نوروز ۹۹ از هم اکنون در سایت های مختلف رزرو تور به افراد ارائه می شود و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد قبل از پر شدن این تورهای مسافرتی نسبت به رزرو آن ها اقدام نمایند. گفتنی است پنانگ دارای جذابیت های مختلف و جاذبه های گردشگری همچون ارتفاعات کامرون، پل پنانگ، مزرعه پروانه، ساحل باتو فرینگی و… می باشد.

 توصیه ما بر آن است تا با توجه به این جاذبه های گردشگری، نوروز ۹۹ خود را به این سفر اختصاص دهند. لذا تور پنانگ نوروز ۹۹ می‌ تواند یکی از بهترین گزینه های افراد با درآمد متوسط و رو به بالا باشد. آمادای سعی کرده تا با ارائه بهترین خدمات خود، افراد را به سمت این تور سوق دهد تا با زیبایی های این شهر ساحلی افراد را منقلب کرده و بهترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد.

چنانچه دوست دارید بهترین سفر در نوروز ۹۹ را داشته باشید، حتماً تور پنانگ را به عنوان سر لیست گزینه های خود قرار دهید

 

تور سنگاپور نوروز ۹۹

شهر سنگاپور به عنوان یکی از شهرهای بسیار زیبا محسوب می شود و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در زمان انتخاب تور نوروزی خود به این شهر توجه ویژه‌ای داشته باشند. لذا جاذبه های گردشگری و خدمات مختلف مسافرتی و هزینه بسیار پایین این تور موجب شده تا بسیاری از افراد تور سنگاپور نوروز ۹۹ را برای خود مورد استفاده قرار دهند. چیزی که وجود دارد این است که زمانی که شما به شهر سنگاپور سفر می کنید، با دیدن نمای شهری سنگاپور و جاذبه های گردشگری آن شگفت زده خواهید شد. لذا جاذبه های گردشگری در بخش ‌های مختلف طبیعی، جاذبه ‌هایی که به دست بشر ساخته شده و جاذبه های تاریخی در این شهر موجود می باشد.

 توصیه ما این است که با توجه به این که در تور سنگاپور نوروز ۹۹ با در نظر گرفتن این جاذبه‌ های گردشگری و خدماتی که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می ‌شود، سنگاپور را به عنوان یکی از گزینه ‌های اصلی در انتخاب خود بگنجانید. آژانس مسافرتی آمادای همواره سعی کرده است تا خدماتی که در باب سفر به کشور مالزی وجود دارد را به افراد ارائه دهد.

 توصیه می شود که در سفر خود به سنگاپور حتما از تورها استفاده نمایید. لازم به ذکر است اگر تور نوروزی سنگاپور را دریافت می نمایید، هزینه ‌های به کلی پایین خواهد آمد و بهترین کیفیت از سفر را خواهید داشت.

 

تور تایلند نوروز ۹۹

 تایلند کشوری است که هر ایرانی دوست دارد در آن سفر خود را انجام‌ دهد. تحقیقات نشان داده چیزی در حدود ۵۰ درصد از ایرانیانی که قصد بازدید از جاذبه های آسیایی را داشته اند، کشور تایلند را به عنوان یک کشور مهم برای تفریح مورد توجه قرار داده اند. لذا تور تایلند نوروز ۹۹ از همین الان برای مشتاقان سفر به تایلند در ایام نوروز امکان پذیر می باشد. تایلند کشوری در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و امروزه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین مردم جهان و ایرانیان محسوب می شود.

سواحل، این کشور در کنار سایر جاذبه های تفریحی و گردشگری مختلف، آب و هوای مطبوع، ارزانی در سفر و از همه مهم ‌تر خدمات مختلفی که در این کشور وجود دارد، باعث گردیده تا بسیاری از افراد برای سفر به یک منطقه آسیایی، تایلند را انتخاب نمایند. تایلند دارای چندین شهر مهم است که افراد می ‌توانند با انتخاب این شهرها و جاذبه های مختلف گردشگری، به خصوص سواحل نیلگون با ماسه های طلایی آن ها بهترین سفر را داشته باشند.

 آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از آژانس های برتر گردشگری خدمات سفر به تور تایلند نوروز ۹۹ را به تمامی افراد ارائه می ‌دهد. توصیه ما این است که با استفاده از این خدمات تجربه سفر نوروزی خود را دو چندان نمایید و از کشور تایلند نسبت به سایر مواقعی که به آن سفر می کنید بیشترین لذت را ببرید.

 

تور پوکت نوروز ۹۹

شهر پوکت به عنوان یکی ازشهرهای بسیار زیبای گردشگری محسوب می شود. پوکت در جنوب غربی کشور تایلند یکی از شهرهای بسیار جذاب برای ایرانیان است. این شهر دارای جاذبه ‌های گردشگری بسیار زیبایی می باشد که شما می توانید در سفر خود آن را مورد توجه قرار دهید. از جاذبه های گردشگری که در تور پوکت نوروز ۹۹ می توان به آن ها سرک کشید، جاذبه هایی همچون جزایر و سواحل بسیار زیبا، بودای بزرگ پوکت، جزیره فانگ انگا، جزایر فی فی، پارک موضوعی پوکت، تور پرواز هانومان، ساحل پاتونگ، جاده بنگلا، تورهای وحشی گشت سیام و… می باشد.

 توصیه ما به افراد این است که با استفاده از این جاذبه های گردشگری، نوروز ۹۹ خود را با بهترین خاطرات شروع کنید. لذا آژانس مسافرتی آمادای تور پوکت نوروز ۹۹ را به افراد با بهترین کیفیت ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از خدماتی که آمادای به شما ارائه می دهد، بهترین لحظات در تور پوکت نوروز را تجربه نمایید. لذا سفر به پوکت علیرغم تمام زیبایی ها و خدماتی که در این شهر موجود می باشد، هزینه بسیار پایینی را برای افراد دارد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در زمان انتخاب تورهایی که برای نوروز ۹۹ وجود دارد، تور پوکت نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند.

 

تور پاتایا نوروز ۹۹

یکی دیگر از شهر هایی که همواره سفر به آن توسط بسیاری از ایرانیان و مشتاقان به سفر و مسافرت در تایلند صورت می‌گیرد، شهر پاتایا می باشد. شاید پاتایا نامی آشنا برای ایرانیان و افرادی که دوست دارند به سفرهای جذاب بروند باشد.

 سواحل زیبا و نیلگون، جاذبه های گردشگری و خدمات بسیار مختلفی که در شهر زیبای پاتایا وجود دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد تور پاتایا نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب نمایند. از همین امروز تور پاتایا نوروز ۹۹ توسط آژانس های مختلف گردشگری و مسافرتی به مسافران نوروزی ارائه می شود. آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از برترین ارائه دهنده های سفر، تور پاتایا نوروز ۹۹ را به افراد ارائه می ‌دهد. توصیه می‌ شود که افراد با توجه به خدماتی که در این شهر وجود دارد، پاتایا را به عنوان بهترین مقصد گردشگری در نوروز انتخاب نمایند.

 از جاذبه ‌های گردشگری پاتایا که می‌ توان در تور نوروزی این شهر به آن ها سرک کشید، باید به ساحل جامتین، باغ گیاه شناسی استوایی، نانگ نوچ، دنیای زیر آب پاتایا، مینی سیام، پارک آبی رامایانا و… اشاره کرد. همچنین تندیس بزرگ بودا در این شهر به مانند دیگر شهرهای تایلند خودنمایی می کند.

 

تور بانکوک نوروز ۹۹

هرآنچه که از یک پایتخت زیبا نیاز دارید، در پایتخت تایلند یعنی شهر زیبای بانکوک خواهید دید. این شهر علاوه بر اینکه یکی از مدرن ترین و زیباترین شهرهای دنیا محسوب می شود، دارای جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی می باشد که سفر به آن را برای افراد جذاب می کند. لذا آب و هوای مطبوع و هزینه بسیار پایین سفر به عنوان یک آسیایی همواره افراد را بر آن داشته است که در اوقات نوروز تور بانکوک را انتخاب نمایند. لذا تور بانکوک نوروز ۹۹ از همین امروز تا اواخر اسفند ماه توسط آژانس های مختلف گردشگری ارائه می شود.

اما اگر قصد دارید تا بهترین خدمات را در تور بانکوک نوروز ۹۹ دریافت نمایید، هر چه سریعتر برای رزرو آن اقدام نمایید. لذا پس از پر شدن ممکن است دیگر خدمات رفاهی مناسبی در اختیار شما قرار نگیرد. گفتنی است که تور نوروز ۹۹، دارای جاذبه های همچون کاخ بزرگ وات آرون، وات ترایمیت، آیوتایا، موزه ملی و کاخ وانگ، بازارهای شناور، خیابان خاوسان، پارک لامپینی و… می باشد.

توصیه ما بر این است تا با استفاده از تور لیدر هایی که آژانس مسافرتی آمادای در تور بانکوک نوروز ۹۹ در اختیار افراد قرار می دهد، به تمام این جاذبه ‌های گردشگری سرک کشیده و بهترین نوع این جاذبه ها را مورد بازدید قرار دهید.

 

تور باکوک پاتایا نوروز ۹۹

تور بانکوک پوکت نوروز ۹۹

تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹

 

تور اندونزی نوروز ۹۹

 

تور بالی نوروز ۹۹

تور بالی کوالالامپور نوروز ۹۹

تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹

 

تور اسپانیا نوروز ۹۹

 

تور مادرید نوروز ۹۹

تور بارسلونا نوروز ۹۹

 

تور ایتالیا نوروز ۹۹

 

تور میلان نوروز ۹۹

تور رم نوروز ۹۹

 

تور آذربایجان نوروز ۹۹

جمهوری آذربایجان کشوری در شرق آسیا و در کنار دریاچه خزر است. آذربایجان با کشور های ایران، ارمنستان، ترکیه، روسیه و گرجستان دارای مرز زمینی و با ترکمنستان و قزاقستان دارای مرز آبی می باشد. پایتخت این کشور، شهر معروف باکو است. آذربایجان حدود ۹ ملیون نفر جمعیت دارد که حدود ۹۵٪ آنها مسلمان هستند. نقطه اتکای اقتصاد در این کشور ذخایر نفت و گاز و صنعت کشاورزر است. ماهی خاویار نیز از درامد های مهم آذربایجان است.

دولت آذربایجان درصدد توسعه زیرساخت های صنعت گردشگری برآمده و هزینه های زیادی را در این راه متحمل شده است. این کشور از نظر طبیعی، جغرافیایی و جاذبه های گردشگری و تفریحی، پتانسیل این را دارد که به یکی از قطب های مهم گردشگری آسیا تبدیل شود و تور آذربایجان را رونق ببخشد. جالب است بدانید که ۹ منطقه از ۱۱ منطقه آب و هوایی جهان در آذربایجان قرار دارد. از این رو دولت آذربایجان به کارآفرینی، بازسازی مناطق دیدنی و آثار تاریخی، بهبود خدمات رفاهی برای توسعه صنعت گردشگری و جلب نظر گردشگران تور آذربایجان نوروز ۹۹ پرداخته است. آذربایجان دارای جاذبه های تاریخی متعددی است که نشان دهنده فرهنگ غنی این کشور می باشد. گردشگران و توریست ها می توانند با انتخاب تور آذربایجان نوروز ۹۹ و استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی آمادای، در بهترین زمان به این کشور سفر کنند و از نزدیک شاهد فرهنگ های متفاوت و آداب و رسوم قومیت های مختلف در این کشور باشند.

 

 

تور باکو نوروز ۹۹

باکو شرقی ترین پایتخت اروپا است که در ساحل غربی دریای خزر قرار گرفته است. این شهر پایتخت و بزرگترین شهر آذربایجان می باشد. باکو شهری بندری و زیبا است که هرساله میزبان گردشگران تور باکو می باشد.

 باکو همچنین با حدود ۲۵۰۰۰۰۰ نفر پرجمعیت ترین شهر آذربایجان است. جالب است بدانید که اولین میدان نفتی جهان در باکو کشف شده است و عمده شهرت این شهر به همین دلیل می باشد. بعد از این کشف مهم، بناها و آثار مهمی در باکو ساخته شد که امروزه جزء جاذبه های گردشگری این شهر است. از نظر آب و هوایی بهترین زمان انتخاب تور باکو فصل بهار و بهترین زمان برای رزرو تور باکو نوروز ۹۹ می باشد.

 همچنین با انتخاب تور باکو نوروز ۹۹ می توانید در جشن زیبای نوروز آذری ها شرکت کنید. از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به کاخ شیروان شاه که میراث جهانی یونسکو است، اشاره کرد. همچنین برج های شعله نماد باکوی مدرن و سمبل معماری این شهر می باشد. قلعه دختر نیز در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده و در بین گردشگران تور باکو بسیار شهرت دارد. جالب است بدانید که بزرگترین کلکسیون فرش جهان با نام موزه فرش در باکو قرار دارد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره تور باکو نوروز ۹۹ دارید از آمادای کمک بگیرید.

 

 

تور ارمنستان نوروز ۹۹

ارمنستان کشوری در قاره آسیا است، که بین دریای خزر و دریای سیاه قرار گرفته است. این کشور با ایران، نخجوان، آذربایجان، ترکیه و گرجستان هم مرز می باشد و حدود ۳ ملیون نفر جمعیت دارد. تور ارمنستان از تورهای محبوب گردشگری به خصوص در میان ایرانیان است.

قدمت ۳هزار ساله این کشور در کنار مهمان نوازی و خونگرمی مردمانش، نظر گردشگران را به خود جلب کرده است. ارمنستان از فروردین تا تیرماه آب و هوای مطلوبی دارد از این رو تور ارمنستان نوروز ۹۹ می تواند بهترین انتخاب برای مسافران باشد.  

لازم است بدانید که برای این سفر نیاز به ویزا ندارید ولی باید عوارض خروج از کشور را بپردازید. غذاهای ارمنی بخشی از تور ارمنستان است که باید آن را تجربه کنید. هریسه، تولما، ماهی کباب و قاپاما از غذاهی معروف و سنتی این کشور است. از جاذبه های گردشگری در ارمنستان می توان کاسکاد را نام برد که در بین گردشگران تور ارمنستان به هزار پله شهرت یافته است.

دریاچه سوان نیز که از جاذبه های تفریحی این کشور محسوب می شود بسیار پرطرفدار است. با رزرو تور ارمنستان نوروز ۹۹ از نزدیک با آثار تاریخی این کشور آشنا شده و از جاذبه های تفریحی آن لذت ببرید. آژانس گردشگری آمادای نیز در این امر شما را یاری می کند.

 

 

تور ایروان نوروز ۹۹

ایروان پایتخت، بزرگترین شهر و از شهرهای تاریخی کشور ارمنستان است. ایروان به عنوان مرکز سیاسی، اقتصادی، صنعتی، علمی و فرهنگی ارمنستان انتخاب شده است و ۱ملیون نفر جمعیت دارد. این شهر به دلیل داشتن جاذبه های محبوب گردشگری، هرساله پذیرای مسافران و توریست های متعدد تور ایروان می باشد. میدان معروف جمهوری، خانه اپرا، مجسمه مادر، پارک عشاق و کاسکاد از جاذبه های دیدنی مشهور در میان مسافران تور ایروان است. ایروان همچنین دارای مراکز خرید و مراکز درمانی متعدد برای رفاه حال مسافران می باشد. گردشگران از طریق تورهای مختلف و از ۳ راه زمینی ، هوایی و از گرجستان می توانند به ایروان وارد شوند. پیشنهاد ما ابتدا سفر به گرجستان و سپس تور ایروان نوروز ۹۹ است. به دلیل شرایط آب و هوایی این منطقه، تور ایروان نوروز ۹۹ بهترین انتخاب است. آژانس مسافرتی آمادای نیز برای داشتن سفری خاطره انگیز، اماده ارائه خدمات ویژه به مسافران می باشد.

 

تور فرانسه نوروز ۹۹

امروزه فرانسه به عنوان یکی از کشورهای صاحب‌ نام در صنعت گردشگری نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا بسیاری از افراد سعی می‌کنند با انتخاب تور فرانسه نوروز ۹۹ سفر بسیار خوبی برای خود در ایام نوروز رقم بزنند. همانطور که می‌دانید، فرانسه به عنوان یکی از کشورهای بسیار قدیمی اروپایی دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می باشد که از مهمترین آن ها باید به برج ایفل که در پایتخت کشور فرانسه است اشاره کرد.

آب و هوای مطبوع، تنوع غذایی، هزینه ‌های نسبتاً معقول در مقایسه با سایر تورهای گردشگری اروپایی، باعث شده تا بسیاری از افراد تور فرانسه نوروز ۹۹ را برای خود رزرو کرده و به این کشور زیبا سرک بکشند.

 توصیه می شود تا فرانسه را به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری اروپایی به حساب آورید و بهترین سفر را به این منطقه داشته باشید.

 

تور پاریس نوروز ۹۹

افرادی که به کشور فرانسه سفر می کنند، در ابتدای سفر مطمئناً شهر پاریس پایتخت این کشور را مورد توجه قرار می ‌دهند. لذا یکی از تورهای نوروزی که بسیار مورد توجه قرار گرفته، تور پاریس نوروز ۹۹ می باشد. امروزه بسیاری از گردشگران نوروزی سعی می کنند با انتخاب تور پاریس نوروز ۹۹ بهترین سفر را داشته باشند. لذا توصیه ما به افراد این است که برای سفر به پاریس حتماً از تورهای گردشگری استفاده کنند. این تورها می‌ توانند علاوه بر اینکه هزینه شما را پایین آورند، کیفیت بسیار مطلوبی را از سفر در اختیارتان قرار دهند.

 لازم به ذکر است که شما می توانید جاذبه های گردشگری مختلفی را در تور پاریس نوروز ۹۹ تجربه کنید. از این جاذبه های گردشگری می‌ توان به برج ایفل که مهم ترین سازه در اروپا می باشد را نام برد. شما تصور کنید که در ایام نوروز لحظه هایی را در برج ایفل سپری کنید. مطمئناً این سفر می تواند برای شما بسیار خاطره انگیز باشد. لازم به ذکر است که آمادای به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی، تور نوروز پاریس را به افراد در سال ۹۹ ارائه خواهد داد.

 

تور یونان نوروز ۹۹

یونان یکی از کشورهای بسیار زیبای اروپایی می باشد که دارای تاریخ بسیار کهنی بوده.اگر شما تاریخ یونان را  مطالعه نمایید، مطمئناً به حقایقی در مورد تاریخ کل‌دنیا پی خواهید برد. لذا این کشور دارای جاذبه های گردشگری و خدمات رفاهی و امکانات بسیار زیادی می باشد. همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد نسبت به سفر خود به این کشور در ایام نوروز اقدام نمایند.

 گفتنی است تور یونان نوروز ۹۹ از هم اکنون توسط آژانس های مسافرتی و گردشگری به فروش می رسد. دلیل آنکه تور یونان نوروز ۹۹ از هم اکنون توسط بسیاری از آژانس‌ های گردشگری ارائه می شود، محدودیت های این تور ها می باشد. لذا دلایل مختلفی موجب شده تا بسیاری از افراد نسبت به گذراندن اوقات نوروز خود در یونان اقدام نمایند.

 از این دلایل می ‌توان به جاذبه ‌های گردشگری که در شهرهای آتن، پاتراس، رودس و دیگر شهرها می ‌باشد اشاره کرد. جاذبه ‌های گردشگری چون موزه آکروپلیس، کتابخانه هادریان، آکروپلیس، تئاتر دیوسوس، دشت نمک کالونی لسبوس و… وجود دارند که باید به آن ها اشاره کرد. آژانس مسافرتی آمادای تور یونان نوروز ۹۹ را با کمترین هزینه و بهترین امکانات در اختیار افراد قرار می دهد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد از هم اکنون برای انتخاب آن اقدام نمایند.

 

تور آتن نوروز ۹۹

آتن به عنوان پایتخت کشور یونان یکی از شهرهای بسیار زیبای یونان و حتی اروپا محسوب می‌ شود. این شهر گردشگری دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می‌ باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد طی بازه های مختلف زمانی، نسبت به سفر آتن اقدام نمایند. حال اگر سفر به آتن با تور آتن نوروز ۹۹ همراه شود، بهترین انتخاب توسط مسافران انجام شده است. مردم این کشور بسیار مهمان نواز هستند و علاوه بر این مهمان نواز بودن، جاذبه ‌های گردشگری، خدمات بسیار زیاد در یک پایتخت اروپایی و… موجب شده تا افراد آن را به عنوان بهترین گزینه سفر انتخاب نمایند.

از جاذبه های گردشگری که می‌توان در طول آتن نوروز ۹۹ آن ها را مورد بررسی قرار داد، باید به اکروپلیس، میدان سینتاگما، موزه ملی باستان شناسی یونان، ارختئوم پلاکا و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که آب و هوای مطبوع در این شهر باعث جذب توریست و گردشگر می ‌شود. هزینه این تور نسبت به سایر تورهایی که در نوروز برگزار می‌ شود به عنوان یک مقصد گردشگری اروپایی، می‌تواند نسبتاً بالا باشد؛ اما ارزش سفر به این شهر را دارد. توصیه ما این است با استفاده از خدمات ما، تور یونان نوروز ۹۹ را مورد استفاده قرار دهید و سفر خوشی برای خود و خانواده تان در نوروز برجای بگذارید.

 

 

تور هند نوروز ۹۹

هند کشوری است که همواره با داشتن عجایب مختلف نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. کشور هند سالانه حجم بسیاری از گردشگران مختلف را به عنوان یک کشور آسیایی جذب کرده است و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از گردشگران تور نوروزی، تور هند نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب کرده و بهترین سفر را به این شهر تجربه نمایند. لذا امروزه تور هند توسط بسیاری از آژانس ‌های مسافرتی ارائه می شود؛ اما این که چه خدماتی در طی این تور به افراد ارائه می گردد بسیار مهم می باشد.

 لذا توصیه ما به افراد این است که تور هند نوروز ۹۹ را از آمادای دریافت نمایید. شما می توانید با استفاده از تور لیدر های ما، جاذبه های گردشگری مختلفی همچون الورا و آجانتا، شهر زیبای دهلی، کشمیر، سواحل هند، راجستان، کرالا، جزیره آندامان، شهرهای مختلف و جاذبه‌ های دیگری را مورد بررسی قرار دهید. از مهمترین جاذبه های آن تاج محل می باشد که نگاه کردن به تصاویر آن حیرت انگیزست، چه برسد که با انتخاب تور هند نوروز ۹۹ به عینه در ایام تعطیل نوروز آن را مورد استفاده قرار دهید. هزینه های سفر به هند به عنوان یک کشور آسیایی نسبت معقول می باشد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

 

 

تور دهلی نوروز ۹۹

تور آگرا نوروز ۹۹

تور جیپور نوروز ۹۹

تور گوا نوروز ۹۹

تور بمبئی نوروز ۹۹

تور بمبئی گوا نوروز ۹۹

 

تور چین نوروز ۹۹

 کشور چین یکی از کشورهای آسیایی محسوب می‌ شود که دارای جاذبه ‌های گردشگری متفاوت و منحصر به فردی می باشد. همین جاذبه های گردشگری سبب شده اند که مسافران تور نوروزی، یک جاذبه گردشگری آسیای را برای سفر انتخاب نمایند. توصیه ما به افراد این است که تور چین نوروز ۹۹ را با توجه به جاذبه های گردشگری همچون جاذبه های مانند معابد مختلف، سواحل بسیار زیبا، طبیعت بسیار زیبا و چشم ‌نواز اشاره کرد. از مهم‌ترین دیدنی های کشور چین دیوار چین می باشد.

دیوار چین دیواری است که قدمت تاریخی داشته و علاوه بر تاریخی بودنش دارای جاذبه ‌های بسیار زیبای دیدنی می باشند و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد تور چین نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب کنند و در سفر به این کشور از زیبایی ‌ها و خدمات بسیار مختلفی که در آن وجود دارد بهره مند شوند.

 توصیه می شود شما نیز اگر قصد دارید یک کشور منحصر به فرد را در نوروز ۹۹ مورد بازدید قرار دهید، به هیچ وجه از کشور چین و جذابیت‌ های مختلف آن غافل نشوید. آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات مسافرتی خدمات بی نظیری را در تور چین نوروز ۹۹ به افراد ارائه می دهد.

 

 

تور پکن نوروز ۹۹

تور شانگهای نوروز ۹۹

تور گوانجو نوروز ۹۹

 

 

تور روسیه نوروز ۹۹

 

تور مسکو نوروز ۹۹

تور سن پترزبورگ نوروز ۹۹

تور کازان نوروز ۹۹

تور سوچی نوروز ۹۹

تور مسکو سن پترزبورگ نوروز ۹۹

 

 

تور بلغارستان نوروز ۹۹

 

تور وارنا نوروز ۹۹

 

 

تور ویتنام نوروز ۹۹

 

تور مالدیو نوروز ۹۹

 

تور کشتی کروز نوروز ۹۹