تور نوروز ۹۹

 

امروزه تور های مختلفی توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری از افراد طی بازه های مختلف زمانی تورهایی را استفاده می کنند. تور نوروز ۹۹ به عنوان یکی از تورهایی که از هم اکنون خرید آن شروع شده است، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده. لذا بسیاری از افراد هستند که از همین الان به فکر رزرو تورهای نوروز ۹۹ هستند. لذا ما در این مطلب قصد داریم تور های مختلفی که در نوروز ۹۹ برگزار می شود را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم.

 از جذابیت های تور نوروز ۹۹ می توان به ارزان بودن این نوع از تور ها، کیفیت بالای آن به دلیل اجرا در زمان نوروز و… اشاره کرد. در ادامه متن تمامی تورهای نوروز ۹۹ که به سمت کشورهای مختلف برگزار می شود را معرفی خواهیم کرد.

 

تور-نوروز-۹۹

 

تور ترکیه نوروز ۹۹

 کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای زیبای اروپایی همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا این کشور دارای جاذبه‌ های گردشگری بسیار زیادی می‌باشد و همین موضوع باعث شده تا تور ترکیه نوروز ۹۹ را به عنوان یکی ازتورهایی با کیفیت که همواره نظر بسیاری از افراد را به خود می کند انتخاب نمایند. تور ترکیه در میان سایر تورهای اروپایی برای ایرانیان بسیار خود نمایی می کند. جاذبه های گردشگری متفاوتی موجب می‌ شود تا افراد تور ترکیه نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند.

دیدنی ها و جاذبه های ترکیه در چند دسته مختلف تقسیم بندی شده اند. از جاذبه هایی که می توان در تور ترکیه نوروز ۹۹ مورد توجه قرار داد باید به سواحل این کشور، جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی که در آن وجود دارد اشاره کرد. شما می توانید در تور ترکیه نوروز ۹۹ از آب و هوای مطبوع این منطقه لذت ببرید و بهترین سفر در نوروز را داشته باشید. توصیه می‌ شود در تور ترکیه که در نوروز برگزار می ‌شود از خدمات آژانس ما به خوبی استفاده نمایید.

 

 بسیاری از افراد هستند که از همین امروز نسبت به رزرو تور ترکیه نوروز ۹۹ اقدام نموده اند. دلیل این علاقه مندی داشتن جاذبه های گردشگری و خدمات متنوع و هزینه بسیار پایین سفر می باشد.

تور استانبول ارازان

 

تور استانبول نوروز ۹۹

کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای بی نظیر برای گردش و سفر دارای شهرهای مختلفی می باشد .لذا از شهر استانبول به عنوان یکی از شهرهای دیدنی، با آثار تاریخی و طبیعی که دارد همواره باید نام برد. این شهر نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. از همین رو تور استانبول نوروز ۹۹ نظرات بسیاری از افراد که برای بازدید از جاذبه های مختلف گردشگری کشور های اروپایی پول آنچنانی و هزینه بالایی ندارند را به خود جلب کرده است.

 آب و هوای بسیار مطلوب، هزینه بسیار پایین سفر، تنوع در جاذبه های گردشگری، همه و همه دست به دست هم داده اند تا تور استانبول نوروز ۹۹ را بیش از پیش برای گردشگران نوروزی جذاب نمایند. توصیه می ‌شود با توجه به اینکه این شهر یکی از شهرهای بسیار مهم گردشگری ترکیه محسوب می شود از همین الان برای رزرو آن اقدام نمایید.

 نکات مختلفی مانند رزرو هتل، هزینه و مکان هایی که برای خورد و خوراک باید به آنجا مراجعه کرد همه و همه دست به دست هم داده است تا افراد برای سفر به این شهر، تورهایی که در نوروز ۹۹ به سمت استانبول می‌ روند را انتخاب نمایند. پس لازم است که با توجه به جاذبه هایی همچون برج گالاتا، ویالند، کاخ توپکاپی، قلعه دختر و… در نوروز ۹۹ به این شهر سفر نمایید.

 

تور آنتالیا نوروز ۹۹

ترکیه دارای تورهای مختلف می باشد. لذا تور ترکیه تنها شامل یک تور نخواهد شد. تور آنتالیا به عنوان یکی از تورهای بسیار با کیفیت همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. آنتالیا نامی آشناست که در ایام نوروز مورد توجه قرار می گیرد. لذا تور آنتالیا نوروز ۹۹ از همین امروز برای مسافرانی که قصد دارند ایام فراغت نوروز خود را در آنتالیا بگذرانند، قابل دسترس می باشد.

 شما می توانید در تور آنتالیا نوروز ۹۹ از آب و هوای با کیفیت این شهر بهره ببرید و خاطره سفر خود را دو چندان نمایید. جاذبه های گردشگری همچون سواحل مختلف مانند ساحل کمر، لارا، پاتارا، فاسلیس و مناطقی مانند منطقه باستانی آسپندوس، غار موزه کارائین، آکواریوم آنتالیا، دروازه هادریان و… سبب شده تور آنتالیا نوروز ۹۹ از مهم ترین و پرفروش ترین تورها تا به الان به حساب آید. آژانس مسافرتی آمادای، خدمات خود را به بهترین نحو ممکن در زمان ارائه تور آنتالیا نوروز ۹۹ به مسافران ارائه می دهد. توصیه ما این است که اگر قصد سفری ارزان و باکیفیت را دارید، آنتالیا را در نوروز ۹۹ از دست ندهید.

شما می توانید با استفاده از تور لیدر های مختلفی که در طول این تور توسط آژانس آمادای در اختیارتان قرار می گیرد به جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی این شهر سر بزنید.

 

تور کوش آداسی نوروز ۹۹

کوشی آداسی به عنوان یکی از شهرهای ساحلی ترکیه در سواحلی از دریای اژه قرار گرفته است. این شهر به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کشور ترکیه محسوب می‌ شود و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ را از همین الان رزرو نمایند. توجه داشته باشید که در سفر به کوشی آداسی در طول بازه زمانی نوروز، کمترین هزینه را نسبت به سایر بازه ‌های زمانی خرج خواهید کرد. لازم به ذکر است که اقامت در هتل های مختلفی در تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ صورت خواهد گرفت.

 از جاذبه های گردشگری که می توان در تور کوشی آداسی نوروز ۹۹ به آن ها مراجعه کرد باید به جاذبه ‌هایی همچون جزیره کبوتر، غار کاراجا، کیرازلی، دیدیما و جاذبه های دیگری مانند پارک حیات وحش، قلعه کادیفه کالا، برج‌ ساعت ازمیر، مسجد حصار و… اشاره کرد.

 لذا تمامی این جاذبه ها در کنار غذاهای لذیذی که می توان در طی تور کوشی آداسی در نوروز ۹۹ از آن ها استفاده کرد، این تور را جذاب کرده است. توجه داشته باشید که در سفر نوروز خود به این شهر ساحلی، حتماً لیر با خود به همراه داشته باشید. شما می توانید با استفاده از تور لیدر های مختلفی که در طول این تور توسط آژانس آمادای در اختیارتان قرار می گیرد به جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی این شهر سر بزنید.

 

تور مارماریس نوروز ۹۹

شهر مارماریس شهر جادوی زیبایی‌ ها می باشد. این شهر یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ترکیه و چه بسا شهرهای دنیا از لحاظ داشتن جاذبه‌های طبیعی و گردشگری محسوب می شود. همین موضوع باعث شده که تور مارماریس نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است خدمات رفاهی متفاوت و رستوران های با کیفیتی که بهترین غذاهای ترکیه ای و بین المللی را به افراد ارائه می دهند، باعث شده تا بسیاری از افراد نسبت به رزرو تور مارماریس نوروز اقدام نمایند. توصیه می شود اگر قصد دارید یک سفر ارزان قیمت به ترکیه و یک شهر اروپایی در نوروز داشته باشید، حتماً تور مارماریس نوروز ۹۹ رامورد توجه قرار دهید.

 از جاذبه‌های گردشگری مارماریس که می‌ توان در تور نوروزی این شهر به آن ها سر کشید، باید به میدان جوان مارماریس، شهر باستانی کاریان، قلعه مارماریس، رودخانه دالیان، پارک آبی آتلانتیس مارماریس و مراکز دیدنی و تفریحی دیگری که همواره نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است می توان نام برد. توصیه می ‌شود از خدمات آژانس های مسافرتی آمادای در انتخاب تور مارماریس نوروز ۹۹ به هیچ وجه غافل نشوید.

 

تور بدروم نوروز ۹۹

همانطور که می دانید، کشور ترکیه دارای شهرهای گردشگری مختلفی می باشد. شاید بسیاری از افراد نام شهر بدروم که درمنطقه موغله واقع شده است را کمتر به گوش شنیده باشند. اما این شهر چیزی کم تر از شهرهای آنتالیا و استانبول ندارد. جاذبه های گردشگری و طبیعت آن بسیار بکر بوده و سواحل دیدنی بسیاری دارد و همین موضوع باعث شده که تور بدروم نوروز ۹۹ به عنوان یکی از پرفروش ترین تورها تا به الان محسوب شوند.

از جاذبه های گردشگری که در بدروم می ‌توانید به آن ها سرک بکشید، باید به جاذبه ‌هایی چون قلعه و موزه باستان شناسی سنت پیتر، جزیره خرگوش، ساحل بیتز، دروازه میندوس، موزه باستان شناسی زیر آب و… اشاره کرد. از مراکز خریدی که در تور بدروم نوروز ۹۹ می توان از آن ها خرید ها را انجام داد، باید به بازار بدروم، مرکز خرید اواسیس، مرکز خرید مید تاون و… اشاره کرد. توصیه ما این است که پس از بررسی کامل از جاذبه های گردشگری و خدماتی که در تور بدروم نوروز ۹۹ به افراد ارائه می شود، این تور را نیز مورد توجه قرار داده و بهترین نوع تور را برای خود انتخاب نمایید.

در کل این نوع از تور نوروزی ۹۹ می‌ تواند در کنار سایر تورهایی که در کشور ترکیه برگزار می شوند بهترین گزینه به حساب آیند.

 

تور ازمیر نوروز ۹۹

شهر ازمیر از دیگر شهرهای ترکیه محسوب می شود که در طول سفر به این شهر همواره نظر افراد را به خود جلب کرده است. لذا تور ازمیر نوروز ۹۹ به عنوان یکی از تور های با کیفیت، همواره نظر افراد را به خود جلب کرده است. جاذبه های گردشگری متفاوتی در این شهر زیبای ترکیه وجود دارد. لذا بسیاری از افراد تور ازمیر نوروز ۹۹ را به دلایل مختلفی چون ارزانی، وجود خدمات مختلف، سواحل نیلگون و جاذبه های گردشگری مختلفی که در این شهر وجود دارد برای خود انتخاب کرده اند.

 توصیه ما این است که این شهر را به عنوان یکی از شهر های گردشگری در لیست تورهای نوروز خود قرار دهید. توجه داشته باشید که آب و هوای این شهر برای سفر در تور ازمیر نوروز ۹۹ می تواند بهترین شرایط را برای شما به وجود آورد. می توانید با شکم گردی در این شهر غذا های مختلفی را تجربه نمایید. هزینه اقامت در این شهر آنچنان بالا نمی باشد و همین موضوع هزینه سفر و استفاده از تور ازمیر نوروز ۹۹ را به کلی کاهش داده است. لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی آمادای از هم اکنون برای افراد این تور را رزرو می نماید، لذا شما می توانید با مراجعه به دفتر ما و یا سایت آمادای نسبت به رزرو این تور برای نوروز ۹۹ اقدام نمایید.

 

تور وان نوروز ۹۹

 شهر وان یکی از شهرهای بی نظیر ترکیه می باشد. این شهر یکی از شهرهای کوهستانی بوده که نمای بسیار زیبا توسط کوهستان های آن به وجود آمده است. جاذبه های گردشگری، دریا و دریاچه های فوق العاده ای که در این شهر موجود می باشند باعث شده تا تور وان نوروز ۹۹ نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است که از جاذبه ‌های گردشگری وان می توان به جاذبه های متفاوتی همچون دریاچه وان، قلعه وان، جزیره و کلیسای آکدامار و… اشاره کرد.

 تمامی این جاذبه‌ های گردشگری به همراه مراکز خرید فوق العاده و غذا های متفاوتی که در این شهر موجود می باشند، باعث شده تا تور وان نوروز ۹۹ نظر افراد را به خود جلب نماید. تصویه می شود برای سفر به تور وان نوروز ۹۹ سعی کنید با استفاده از تور هایی که این سفر را به افراد ارائه می ‌دهند، یک سفر با کیفیت را داشته باشید.

 لازم به ذکر است که این سفر می تواند جذابیت های فوق العاده ای را برای مسافران این تور داشته باشد.

شما برای رزرو تور وان نوروز ۹۹ از همین الان باید اقدام کرد تا به راحتی سفر خوبی در نوروز ۹۹ تجربه نمایید. آژانس مسافرتی آمادای می‌ تواند این سفر را با پتانسیل‌هایی که دارد به بهترین شکل ممکن به افراد ارائه دهد.

 

تور گرجستان نوروز ۹۹

گرجستان کشوری است که در شاه راه ارتباطی اروپا و آسیا در مسیر جاده تاریخی راه ابریشم قرار گرفته است. گرجستان همچنین مابین دریای سیاه و دریاچه خزر قرار دارد. با توجه به این موقعیت جغرافیایی، گرجستان همواره مورد توجه گردشگران، قرار گرفته است. مسجد جمعه، سامِبا، آتشکده ساسانی و کلیسای سنت نینو از اماکن مذهبی و زیارتگاه های معروف گرجستان می باشند. در کنار جاذبه های گردشگری و تاریخی گرجستان، انواع غذاهای سنتی و محلی این منطقه و نیز ارائه خدمات رفاهی و تفریحی گستره در این کشور، گردشگران را برای تجربه تور گرجستان نوروز ۹۹ مصمم تر می کند. مردم گرجستان همچنین دارای فرهنگی نزدیک به فرهنگ ایرانی می باشند. مردمانی بسیار خون گرم و مهمان نواز هستند که با انتخاب تور گرجستان ۹۹ می توانید با آداب و رسوم و سنت آن ها از نزدیک آشنا شوید. 

اگر تصمیم به انتخاب تور گرجستان نوروز ۹۹ را دارید، لازم است بدانید که آژانس مسافرتی آمادای خدمات ویژه ای را برای مسافران این تور در نظر دارد.

گرجستان

 

تور تفلیس نوروز ۹۹

تفلیس پایتخت و بزرگترین شهرِ کشور گرجستان و از مناطق معروف گردشگری در جهان می باشد. جاذبه های گردشگری تفلیس از برترین مکان های گردشگری در گرجستان است. پارک ریکه، پارک آبی و دریاچه لیسی از جاذبه های گردشگری تفریحی شهر تفلیس است که همواره مورد توجه مسافران تور تفلیس بوده است. کلیسای صخره ای، پل صلح و کلیسای سامبا از آثار تاریخی و قدیمی در تفلیس هستند. تور تفلیس نوروز ۹۹ آماده ارائه انواع خدمات رفاهی به گردشگران این تور می باشد.  توصیه می شود در انتخاب این تور خدمات آمادای را نیز در نظر داشته باشید.

 با انتخاب تور تفلیس نوروز ۹۹ خود را برای یک سفر هیجان انگیز از نوع شکم گردی نیز آماده کنید و تجربه ای لذت بخش از مزه بادریجانی، خینکالی، پخالی و سوپ خارچو داشته باشید. در این میان از هتل های لوکس و فول امکانات و خدمات ویژه ای که در پایتخت برای مسافران تور تفلیس در نظر دارند، غافل نشوید. مراکز خرید معتبر و متعدد در این شهر می تواند از دیگر گزینه های مسافران برای خرید تور تفلیس نوروز ۹۹ باشد.

 

تور باتومی نوروز ۹۹

باتومی یکی از شهرهای بسیار زیبای گرجستان است. شاید نام باتومی برای بسیاری از شما نا آشنا باشد. باتومی بر کرانه دریای سیاه قرار دارد. این شهر بندری به اندازه ای جذاب و بی نظیر است که در بین گردشگران تور باتومی به بهشت گرجستان معروف شده است. با توجه به اینکه باتومی شهری بندری است از جاذبه های تفریحی جذابی مانند تفریحات آبی و ساحلی برخوردار است.

از طرفی فصل بهار بهترین زمان سفر به این شهر است، پس در انتخاب تور باتومی نوروز ۹۹ تردید نداشته باشید. باغ گیاه شناسی و تله کابین آرگو و پارک دلفین از معروف ترین و پرطرفدارترین جاذبه هایی است که باعث رونق بخشیدن به تور باتومی شده است.

 موزه آجارا، برج الفبا و میدان اروپا نیز از آثار تاریخی این شهر محسوب می شود. از ویژگی های منحصر به فرد این شهر که نظر گردشگران تور باتومی را به خود جلب کرده، معماری مدرن و جالب باتومی است. جالب است بدانید که با انتخاب تور باتومی نوروز ۹۹ به دومین شهر بزرگ گرجستان با عنوان پایتخت تفریحی و گردشگری سفر خواهید کرد و خاطرات خوبی را در کنار همراهان خود رقم خواهید زد.

 

تور امارات نوروز ۹۹

کشور امارات در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه قرار گرفته است. عربستان، قطر و عمان همسایگان زمینی و خلیج فارس همسایه آبی امارات هستند. این کشور از ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی در زمینه تولید ناخالص و از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا، همچنین چهارمین صادرکننده نفت در دنیا محسوب می شود.

این کشور فرهنگی اسلامی دارد، به همین دلیل مورد توجه توریست های مسلمان به خصوص ایرانی ها قرار گرفته است. از دیگر دلایل گردشگران برای انتخاب تور امارات، خرید از برندهای شنل و زارا با قیمت مناسب است. از ویژگی های منحصر به فرد امارات سواحل شنی داغ با دمای ثابت ۲۱ درجه سانتی گراد برای علاقه مندان به آفتاب گیری در تور امارات است. با انتخاب تور امارات نوروز ۹۹ می توانید کویرگردی هیجان انگیز و ماجراجویانه را تجربه کنید.

تور امارات به دلیل داشتن کنسرت مشهورترین خوانندگان، نمایشگاه ها و سیرک های بزرگ  همواره مورد توجه گردشگران به خصوص ایرانی ها است. برای شرکت در بهترین کنسرت ها، تور امارات نوروز ۹۹ پیشنهاد می شود. جالب است بدانید که اسکی در تمام فصول سال در امارات امکان پذیر است و از عوامل جذب توریست در تور امارات می شود.

امارات برای توسعه بیشتر صنعت گردشگری خود برای ایجاد جاذبه های تفریحی و سرگرمی بیشتر در سراسر شهرهای خود بخصوص دبی برنامه ریزی دارد. پس بهتر است از هم اکنون برای رزرو تور امارات نوروز ۹۹ اقدام نمایید.

جمیرا، برج العرب

 

تور دبی نوروز ۹۹

دبی بزرگترین و معروف ترین شهر امارات متحده عربی است. قسمت زیادی از درآمد دبی از صنعت گردشگری تأمین می شود. تور دبی امروزه توجه جهانیان را از طریق جاذبه هاب تفریحی و ورزشی هیجان انگیز به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که در سال ۹۹ دبی اجازه برگزاری اِکسپو (المپیک کشورها) که از رویدادهای مهم بعد از  جام جهانی و المپیک است، را دارد.

 پس اگر به شرکت در این رویداد علاقه دارید، با کمک گرفتن از اطلاعات و خدمات ارائه شده آژانس مسافرتی آمادای، نسبت به خرید یا رزرو تور دبی نوروز ۹۹ اقدام نمایید. از ویژگی های دیگر این شهر که به ”پایتخت خرید خاورمیانه” شهرت یافته، داشتن بزرگترین مرکز خرید جهان (دبی مال) برای علاقه مندان به خرید و پاساژگردی در تور دبی است. همچنین فستیوال خرید دبی در ماه ژانویه باعث شده است که تور دبی همواره در لیست مقاصد گردشگری توریست ها قرار داده شود. در کنار جاذبه های تفریحی این شهر، وجود آثار تاریخی، روستاهای قدیمی و موزه ها توجه علاقه مندان به تاریخ را نیز به خود جلب کرده است.

 بی شک می توان گفت تور دبی نوروز ۹۹ می تواند سفری مناسب برای تمام سلیقه ها باشد.

 

تور مالزی نوروز ۹۹

مالزی از کشورهای مدرن و مسلمان منطقه آسیا به شمار می رود. ترکیب سنت و مدرنیته در فرهنگ مردم این کشور نظر گردشگران را به خود جلب کرده است. از همسایگان معروف این کشور می توان به تایلند اشاره کرد. از ویژگی های مهم این کشور وجود رستوران های حلال برای مسلمانان تور مالزی است.

 وجود جاذبه های گردشگری طبیعی و تفریحی در کنار جاذبه ها و مناطق تاریخی، تور مالزی را به یکی از مقاصد با ارزش تبدیل کرده است. وجود جزیره هایی با سواحل زیبا، تله کابین، پارک ها و کنسرت ها از ویژگی های تفریحی این کشور می باشد.

همچنین فستیوال های فرهنگی، جشن ها و اعیاد مذهبی مورد توجه مسلمانان سراسر دنیا قرار گرفته و آن ها را برای انتخاب تور مالزی نوروز ۹۹ ترغیب می کند. مالزی همچنین از نظر فرهنگ و نحوه آشپزی ارزش حداقل یکبار تجربه را دارد. با وجود آژانس مسافرتی آمادای و با توجه به ویژگی ها و خدمات ارائه شده در این آژانس، گردشگران و توریست ها می توانند تور مالزی نوروز ۹۹ را به بهترین شکل خریداری کنند و سفری با خاطرات خوب برای خود و همراهانشان رقم بزنند.

 

تور کوالالامپور نوروز ۹۹

کوالالامپور شهر جوان و پایتخت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مالزی می باشد. اگر به دنبال سفری با هدف شکم گردی هستید بی شک تور کوالالامپور بهترین گزینه است.

رستوران های معروف بیژن و خانه استیک در کوالالامپور از غذاخوری های معروف این شهر هستند. تور کوالالامپور همچنین از نظر هتل ها و محل های اقامتی مناسب برای مسافران، حرف اول را می زند. از جاذبه های گردشگری معروف این شهر برج های دو قلوی پتروناس می باشد، که بلندترین برج دوقلوی جهان است.

مسجد عظیم کریستال، معبد باتوکیوز و شهر بوکیت از مکان های دیدنی در کوالالامپور هستند. با توجه به مطالب گفته شده، با در نظر گرفتن تور کوالالامپور نوروز ۹۹ با یک تیر می توانید چند نشان بزنید و سفری تمام و کمال از هرنظر داشته باشید. در  این بین آمادای نیز به هرچه بهتر و لذت بخش تر شدن تور کوالالامپور نوروز ۹۹ کمک خواهد کرد.

 

تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹

اگر بخواهیم در مورد مالزی صحبت کنیم باید ساعت ها زمان صرف کرد تا بتوان مالزی را مورد بررسی قرار داد. این کشور دارای شهرهای بسیار زیادی می باشد که از مهمترین آن ها باید به سنگاپور اشاره کرد. جاذبه های گردشگری سنگاپور در مالزی باعث شده است تا بسیاری از افراد، تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را برای خود رزرو نمایند.

 لذا سفر افراد به سنگاپور مالزی می تواند از تجربه های بسیار زیادی برخوردار باشد و زمانی که این تجربه سفر با تور نوروز ادغام می ‌شود، می‌ تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گفتنی است از جاذبه های گردشگری سنگاپور باید به موزه تمدن آسیایی، پارک مرلین، لا پا سات فستیوال و بسیاری دیگر از جاذبه ‌های گردشگری نام برد. خود کشور مالزی دارای جاذبه ‌های گردشگری تفریحی و سرسبزی می باشد که باعث شده بسیاری از افراد سعی نمایند تا تور نوروزی خود را با تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ انجام دهند.

توصیه ما بر این افراد این است که با استفاده از خدمات آژانس های مسافرتی تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را دریافت کرده و به این شهر از کشور مالزی با بهترین کیفیت سرک بکشید. آژانس مسافرتی آمادای حاضر است تور مالزی سنگاپور نوروز ۹۹ را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار مسافران نوروزی قرار دهد.

 

تور لنکاوی نوروز ۹۹

لنکاوی یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در مالزی و حتی در بین کشورهای آسیایی می باشد. شهر لنکاوی شهر جزیره ای زیبا و جذابی است که امروزه با توجه به کیفیتی که در زمینه خدمات و داشتن جاذبه ‌های گردشگری در آن وجود دارد به یک قطب برای سفر در نقاط مختلف تبدیل شده است. لذا بسیاری از افراد که دوست دارند در ایام نوروز خود یک تور منحصر به فرد و جذاب را انتخاب کنند، بهتر است تا تور لنکاوی نوروز ۹۹ را مورد استفاده قرار داده و از سفر خود به این شهر زیبا لذت ببرند.

 تور لنکاوی نوروز ۹۹ توسط آژانس های مسافرتی مختلفی رزرو می شود و به افراد ارائه می ‌شود. خدمات مختلفی با سطوح متفاوتی در لنکاوی وجود دارد که تور لنکاوی نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت و با توجه به سطح بودجه مورد نظر افراد به آن ها ارائه می دهد.

 توصیه ما این است که خدمات آژانس مسافرتی آمادای را در بحث رزرو تور لنکاوی نوروز ۹۹ مورد استفاده قرار دهید تا با استفاده از خدمات ما بهترین سفر به این شهر را داشته باشید. از جاذبه های گردشگری که شما می‌ توانید در تور لنکاوی نوروز ۹۹ بازدید نمایید، باید به جاذبه هایی همچون میدان عقاب، آبشارهای تلاگا توجو، پارک تامان لاگندا، پل هوایی لنکاوی و… اشاره کرد.

 

تور پنانگ نوروز ۹۹

پنانگ از دیگر شهرهای زیبای مالزی محسوب می‌ شود. این شهر زیبای ساحلی دارای موقعیت های فراوان گردشگری و زیبایی های مختلفی می باشد که هر بیننده ای را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده به این شهر جزیره ‌ای سفر نمایند. لذا تور پنانگ نوروز ۹۹ از هم اکنون در سایت های مختلف رزرو تور به افراد ارائه می شود و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد قبل از پر شدن این تورهای مسافرتی نسبت به رزرو آن ها اقدام نمایند. گفتنی است پنانگ دارای جذابیت های مختلف و جاذبه های گردشگری همچون ارتفاعات کامرون، پل پنانگ، مزرعه پروانه، ساحل باتو فرینگی و… می باشد.

 توصیه ما بر آن است تا با توجه به این جاذبه های گردشگری، نوروز ۹۹ خود را به این سفر اختصاص دهند. لذا تور پنانگ نوروز ۹۹ می‌ تواند یکی از بهترین گزینه های افراد با درآمد متوسط و رو به بالا باشد. آمادای سعی کرده تا با ارائه بهترین خدمات خود، افراد را به سمت این تور سوق دهد تا با زیبایی های این شهر ساحلی افراد را منقلب کرده و بهترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد.

چنانچه دوست دارید بهترین سفر در نوروز ۹۹ را داشته باشید، حتماً تور پنانگ را به عنوان سر لیست گزینه های خود قرار دهید

 

تور سنگاپور نوروز ۹۹

شهر سنگاپور به عنوان یکی از شهرهای بسیار زیبا محسوب می شود و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در زمان انتخاب تور نوروزی خود به این شهر توجه ویژه‌ای داشته باشند. لذا جاذبه های گردشگری و خدمات مختلف مسافرتی و هزینه بسیار پایین این تور موجب شده تا بسیاری از افراد تور سنگاپور نوروز ۹۹ را برای خود مورد استفاده قرار دهند. چیزی که وجود دارد این است که زمانی که شما به شهر سنگاپور سفر می کنید، با دیدن نمای شهری سنگاپور و جاذبه های گردشگری آن شگفت زده خواهید شد. لذا جاذبه های گردشگری در بخش ‌های مختلف طبیعی، جاذبه ‌هایی که به دست بشر ساخته شده و جاذبه های تاریخی در این شهر موجود می باشد.

 توصیه ما این است که با توجه به این که در تور سنگاپور نوروز ۹۹ با در نظر گرفتن این جاذبه‌ های گردشگری و خدماتی که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می ‌شود، سنگاپور را به عنوان یکی از گزینه ‌های اصلی در انتخاب خود بگنجانید. آژانس مسافرتی آمادای همواره سعی کرده است تا خدماتی که در باب سفر به کشور مالزی وجود دارد را به افراد ارائه دهد.

 توصیه می شود که در سفر خود به سنگاپور حتما از تورها استفاده نمایید. لازم به ذکر است اگر تور نوروزی سنگاپور را دریافت می نمایید، هزینه ‌های به کلی پایین خواهد آمد و بهترین کیفیت از سفر را خواهید داشت.

 

تور تایلند نوروز ۹۹

 تایلند کشوری است که هر ایرانی دوست دارد در آن سفر خود را انجام‌ دهد. تحقیقات نشان داده چیزی در حدود ۵۰ درصد از ایرانیانی که قصد بازدید از جاذبه های آسیایی را داشته اند، کشور تایلند را به عنوان یک کشور مهم برای تفریح مورد توجه قرار داده اند. لذا تور تایلند نوروز ۹۹ از همین الان برای مشتاقان سفر به تایلند در ایام نوروز امکان پذیر می باشد. تایلند کشوری در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و امروزه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین مردم جهان و ایرانیان محسوب می شود.

سواحل، این کشور در کنار سایر جاذبه های تفریحی و گردشگری مختلف، آب و هوای مطبوع، ارزانی در سفر و از همه مهم ‌تر خدمات مختلفی که در این کشور وجود دارد، باعث گردیده تا بسیاری از افراد برای سفر به یک منطقه آسیایی، تایلند را انتخاب نمایند. تایلند دارای چندین شهر مهم است که افراد می ‌توانند با انتخاب این شهرها و جاذبه های مختلف گردشگری، به خصوص سواحل نیلگون با ماسه های طلایی آن ها بهترین سفر را داشته باشند.

 آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از آژانس های برتر گردشگری خدمات سفر به تور تایلند نوروز ۹۹ را به تمامی افراد ارائه می ‌دهد. توصیه ما این است که با استفاده از این خدمات تجربه سفر نوروزی خود را دو چندان نمایید و از کشور تایلند نسبت به سایر مواقعی که به آن سفر می کنید بیشترین لذت را ببرید.

 

تور پوکت نوروز ۹۹

شهر پوکت به عنوان یکی ازشهرهای بسیار زیبای گردشگری محسوب می شود. پوکت در جنوب غربی کشور تایلند یکی از شهرهای بسیار جذاب برای ایرانیان است. این شهر دارای جاذبه ‌های گردشگری بسیار زیبایی می باشد که شما می توانید در سفر خود آن را مورد توجه قرار دهید. از جاذبه های گردشگری که در تور پوکت نوروز ۹۹ می توان به آن ها سرک کشید، جاذبه هایی همچون جزایر و سواحل بسیار زیبا، بودای بزرگ پوکت، جزیره فانگ انگا، جزایر فی فی، پارک موضوعی پوکت، تور پرواز هانومان، ساحل پاتونگ، جاده بنگلا، تورهای وحشی گشت سیام و… می باشد.

 توصیه ما به افراد این است که با استفاده از این جاذبه های گردشگری، نوروز ۹۹ خود را با بهترین خاطرات شروع کنید. لذا آژانس مسافرتی آمادای تور پوکت نوروز ۹۹ را به افراد با بهترین کیفیت ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از خدماتی که آمادای به شما ارائه می دهد، بهترین لحظات در تور پوکت نوروز را تجربه نمایید. لذا سفر به پوکت علیرغم تمام زیبایی ها و خدماتی که در این شهر موجود می باشد، هزینه بسیار پایینی را برای افراد دارد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد در زمان انتخاب تورهایی که برای نوروز ۹۹ وجود دارد، تور پوکت نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند.

 

تور پاتایا نوروز ۹۹

یکی دیگر از شهر هایی که همواره سفر به آن توسط بسیاری از ایرانیان و مشتاقان به سفر و مسافرت در تایلند صورت می‌گیرد، شهر پاتایا می باشد. شاید پاتایا نامی آشنا برای ایرانیان و افرادی که دوست دارند به سفرهای جذاب بروند باشد.

 سواحل زیبا و نیلگون، جاذبه های گردشگری و خدمات بسیار مختلفی که در شهر زیبای پاتایا وجود دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد تور پاتایا نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب نمایند. از همین امروز تور پاتایا نوروز ۹۹ توسط آژانس های مختلف گردشگری و مسافرتی به مسافران نوروزی ارائه می شود. آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از برترین ارائه دهنده های سفر، تور پاتایا نوروز ۹۹ را به افراد ارائه می ‌دهد. توصیه می‌ شود که افراد با توجه به خدماتی که در این شهر وجود دارد، پاتایا را به عنوان بهترین مقصد گردشگری در نوروز انتخاب نمایند.

 از جاذبه ‌های گردشگری پاتایا که می‌ توان در تور نوروزی این شهر به آن ها سرک کشید، باید به ساحل جامتین، باغ گیاه شناسی استوایی، نانگ نوچ، دنیای زیر آب پاتایا، مینی سیام، پارک آبی رامایانا و… اشاره کرد. همچنین تندیس بزرگ بودا در این شهر به مانند دیگر شهرهای تایلند خودنمایی می کند.

 

تور بانکوک نوروز ۹۹

هرآنچه که از یک پایتخت زیبا نیاز دارید، در پایتخت تایلند یعنی شهر زیبای بانکوک خواهید دید. این شهر علاوه بر اینکه یکی از مدرن ترین و زیباترین شهرهای دنیا محسوب می شود، دارای جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی می باشد که سفر به آن را برای افراد جذاب می کند. لذا آب و هوای مطبوع و هزینه بسیار پایین سفر به عنوان یک آسیایی همواره افراد را بر آن داشته است که در اوقات نوروز تور بانکوک را انتخاب نمایند. لذا تور بانکوک نوروز ۹۹ از همین امروز تا اواخر اسفند ماه توسط آژانس های مختلف گردشگری ارائه می شود.

اما اگر قصد دارید تا بهترین خدمات را در تور بانکوک نوروز ۹۹ دریافت نمایید، هر چه سریعتر برای رزرو آن اقدام نمایید. لذا پس از پر شدن ممکن است دیگر خدمات رفاهی مناسبی در اختیار شما قرار نگیرد. گفتنی است که تور نوروز ۹۹، دارای جاذبه های همچون کاخ بزرگ وات آرون، وات ترایمیت، آیوتایا، موزه ملی و کاخ وانگ، بازارهای شناور، خیابان خاوسان، پارک لامپینی و… می باشد.

توصیه ما بر این است تا با استفاده از تور لیدر هایی که آژانس مسافرتی آمادای در تور بانکوک نوروز ۹۹ در اختیار افراد قرار می دهد، به تمام این جاذبه ‌های گردشگری سرک کشیده و بهترین نوع این جاذبه ها را مورد بازدید قرار دهید.

 

تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۹

امروزه بسیاری از افراد برای سفر و مسافرت سعی می کنند تا با استفاده از تورهای ترکیبی، جذابیت های سفر خود را دو چندان نمایند. حال تصور کنید که قصد دارید یک تور نوروزی را در نوروز ۹۹ تجربه نمایید. مطمئناً این نوع تور سفر شما را خاطره انگیزتر می کند. تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۹ یکی از تورهای ترکیبی تایلند می باشد که امروزه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

 شما برای آن که یک تور ترکیبی مناسب داشته باشید، می توانید تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۹ را با آپشن های ویژه ای که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود، دریافت نمایید. در تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۹، می توانید از جذابیت ‌های شهر ساحلی پاتایا استفاده کنید و در این شهر به گلف بازی، بازدید از جاذبه ‌های طبیعی و حیات وحش آن، معابد و بازارهای شناور که یکی از جذابیت‌ های این سفر می باشد، استفاده کنید. همچنین پس از آنکه پاتایا را پشت سر گذاشتید می توانید به بانکوک سفر کرده و از پایتخت کشور تایلند زیبایی‌های ویژه‌ای که دارد را بازدید نمایید.

 توصیه ما این است که برای لذت بردن از سفر خود حتماً تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۹ را از یاد نبرید. آژانس مسافرتی آمادای، به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات مسافرتی می تواند این تور ترکیبی را به بهترین شکل ممکن به مسافران نوروزی ارائه دهد.

 

تور بانکوک پوکت نوروز ۹۹

همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد، تورهای ترکیبی می تواند جذابیت های سفر افراد را دو چندان نماید. یکی دیگر از تورهای ترکیبی که می‌ توان در نوروز از آن استفاده کرد تور بانکوک پوکت نوروز ۹۹ است. شما می توانید در نوروز ۹۹ برای بازدید از شهرهای کشور تایلند به صورت ترکیبی بازدید به عمل آورید و از زوایا و جذابیت ‌های آن ها بهره مند شوید.

بانکوک به عنوان پایتخت کشور تایلند علاوه بر داشتن جاذبه های طبیعی و گردشگری به عنوان یک قطب اقتصادی محسوب می‌ شود. شما می‌توانید بهترین خرید های خود را در نوروز ۹۹ صورت دهید. اما شهر دیگری که افراد می توانند در نوروز ۹۹ از آن لذت کافی ببرند، شهر پوکت می باشد که به عنوان یکی از شهرهای بسیار جذاب و دیدنی تایلند محسوب می‌ شود. پوکت همواره در فصول مختلف سال، مورد توجه بسیاری از گردشگران به خصوص گردشگران ایرانی بوده و هست.

پوکت به عنوان یک شهر جزیره ‌ای دارای سواحل بسیار زیبایی می باشد که افراد می ‌توانند با انتخاب تور بانکوک پوکت نوروز ۹۹ این تور را که به صورت ترکیبی برگزار می ‌شود مورد توجه قرار دهند و از جذابیت ها آن استفاده نمایند. آمادای به عنوان یکی از برترین آژانس های ارائه دهنده خدمات مسافرتی در نوروز ۹۹، می تواند تور بانکوک پوکت نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات به مسافران این تور ارائه دهند. توصیه می شود که حتماً خدمات ما را مورد توجه قرار دهید تا در نوروز ۹۹ سفری به یادماندنی داشته باشید.

 

تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹

یکی دیگر از تورهای ترکیبی که می‌توان در کشور تایلند انجام داد، تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹ می باشد. پوکت و پاتایا به خوبی معرف حضور علاقمندان به سفر می باشند. لذا افرادی که قصد دارند تایلند را مورد بررسی قرار دهند، می توانند با استفاده از تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹، این سفر را به خوبی انجام دهند. لذا جذابیت های مختلفی که در پوکت و پاتایا وجود دارد، موجب شده تا بسیاری از افراد علاقه مند برای سفر به تایلند در نوروز ۹۹ دو شهر را انتخاب نمایند. آماد‌ای به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات مسافرتی این دو شهر را به عنوان یک تور ترکیبی در یک پکیج بسیار با کیفیت به مسافران وفادار خود ارائه می دهد.

 نکته‌ای که وجود دارد این است که شما می توانید با انتخاب تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹ یک تور فوق العاده با بهترین کیفیت و کمترین هزینه را داشته باشید. پس سعی کنید به جای انتخاب یک تک تور، این تور ترکیبی را انتخاب کرده و لحظات به یاد ماندنی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید. لازم به ذکر است که بهترین زمان سفر به پوکت پاتایا نوروز می باشد و همین موضوع باعث جذاب تر شدن تور پوکت پاتایا نوروز ۹۹ شده است.

 

 

تور اندونزی نوروز ۹۹

افرادی که قصد سفر و مسافرت به یکی از کشورهای جذاب آسیایی را دارند، باید توجه داشته باشند که اندونزی به عنوان یکی از کشورهای پرطرفدار گردشگری محسوب می‌شود. لذا بسیاری از افراد می‌ توانند با استفاده از کشور اندونزی که یکی از بزرگترین کشورهای جزیره ‌ای می باشد از جاذبه ‌های گردشگری مختلف آن بازدید نمایند.

بهترین زمان برای سفر به اندونزی نوروز می باشد. لذا تور اندونزی نوروز ۹۹ از همین حالا به مسافرانی که قصد انتخاب یک تور با کیفیت را دارند ارائه می شود. تور اندونزی نوروز ۹۹ دارای خدمات مختلفی می باشد. لذا این کشور به عنوان یکی از کشورهای گردشگری دارای امکانات خدمات رفاهی بسیار بالایی بوده و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد با استفاده از این تور بتوانند خاطره ای خوب و در عین حال با کیفیت را در ذهن خود به ثمر برسانند.

تور اندونزی نوروز ۹۹ توسط آژانس آمادای به عنوان یکی از تورهای با کیفیت به افراد ارائه می شود. توصیه ما به افراد این است که در سفر به اندونزی از جاذبه های گردشگری مختلفی که در این کشور موجود می باشند بهره ببرید. شما می توانید در تور اندونزی نوروز ۹۹ از جاذبه ‌های گردشگری همچون شهر جاکارتا و یا شهر بالی بازدید به عمل آورده و از جاذبه های گردشگری همچون پارک آبی واتربوم بالی، پارک پرندگان بالی، مسجد استقلال جاکارتا، هزار جزیره، شهر مینیاتوری تامان و دیگر شهر هایی که به عنوان جاذبه های گردشگری اندونزی محسوب می شوند بازدید به عمل آورید.

 

تور بالی نوروز ۹۹

شهر بالی به عنوان یکی از شهرهای بسیار زیبای اندونزی محسوب می شود. لذا جذابیت های مختلفی که در شهر بالی به عنوان یکی از شهرهای ساحلی اندونزی وجود دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد در نوروز تعطیلات خود را در این شهر سپری نمایند. لذا تور بالی نوروز ۹۹ توسط آژانس مسافرتی آمادای به صورت اختصاصی و تخصصی به مسافران این تور ارائه می شود.

 توصیه می شود در سفر به تور بالی نوروز ۹۹، از جاذبه ‌های گردشگری این شهر نهایت استفاده را ببرید. سواحل زیبا با شن های طلایی و آب های شیشه ای می تواند بهترین گزینه برای گردش افراد به حساب آید. لذا معابد و مکان های طبیعی که در شهر بالی وجود دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد نوروز خود را در این شهر بگذرانند.

خدمات رفاهی مانند هتل ها، رستوران های مختلف و این گونه از امکانات رفاهی موجب بالا رفتن فروش تور بالی نوروز ۹۹ از هم اکنون شده است. لذا وضعیت آب و هوا در این شهر بسیار معتدل است و در نوروز ۹۹ می تواند بهترین گزینه برای سفر به حساب آید. توصیه می شود که تور بالی نوروز ۹۹ را از سر لیست های خود برای سفر در نوروز انتخاب کرده و به هیچ وجه آن را از یاد نبرید.

 

تور بالی کوالالامپور نوروز ۹۹

اگر از لحاظ هزینه‌ ای مشکلی برای سفرهای نوروزی خود ندارید، می‌ توانید علاوه بر اینکه تور بالی را در نوروز ۹۹ دریافت نمایید، با ترکیب تور بالی کوالالامپور نوروز ۹۹، نوروز را برای خود ماندنی کنید. درست است که بالی به عنوان یک جزیره در کشور اندونزی و کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی محسوب می‌ شود؛ اما اگر بتوانید هزینه لازم برای سفر به دو کشور را فراهم نمایید، آمادای می تواند با ارائه تور بالی کوالالامپور نوروز ۹۹، بهترین سفر نوروزی را برای شما به همراه آورد.

 توصیه می شود که در سفر خود به یک تور نوروزی حتماً به ترکیب این دو سفر با یکدیگر توجه داشته باشید و بهترین نوع تور در نوروز را انجام دهید. لذا جاذبه ‌های گردشگری بالی و جاذبه های گردشگری کوالالامپور به همراه خرید های بسیار متنوعی که می توان در شهر کوالالامپور انجام داد، موجب می‌ شود تا افراد از یک سفر با کیفیت و کاربردی در نوروز ۹۹ بهره مند شوند. آماد‌ای می‌تواند بهترین خدمات را در طول این سفر به افراد ارائه دهد. چنانچه به عنوان یکی از مسافران این تور محسوب می‌ شوید از هم اکنون برای رزرو تور بالی کوالالامپور نوروز ۹۹ اقدام نمایید. لذا به دلیل باکیفیت بودن این تور باید از هم اکنون برای خرید آن اقدام نمایید.

 

تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹

 شهر بالی به عنوان یکی از شهرهای زیبای اندونزی محسوب می ‌شود که اگر با هر تور دیگری تلفیق شود، می تواند بهترین گزینه برای سفر افراد به حساب آید. لذا تلفیق تور سنگاپور و بالی، می‌ تواند یک ترکیب جذاب باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد برای مسافرت نوروزی خود تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند. گفتنی است که بسیاری از افراد امروزه سعی می کنند تا با استفاده از تورهای تلفیقی، لذت بیشتری از سفر ببرند. تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹ می تواند علاوه بر اینکه جاذبه های طبیعی و گردشگری شهر بالی و سنگاپور را برای افراد به همراه آورد، یک تلفیق زیبا از خدمات رفاهی و آسایشی را برای افراد داشته باشد.

 شما می توانید در سنگاپور که به عنوان یک کشور آسیایی محسوب می ‌شود خاطرات خوبی از سفر داشته باشید. همانطور که می دانید آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات مسافرتی، تور بالی را به بهترین مسافران و وفادار ترین آنها ارائه می دهد. حال می‌ توانید با تلفیق تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹، تجربه سفر خود را دوچندان زیبا نمایید. توصیه می ‌شود تا بسیاری از افراد با استفاده از این تور، خاطرات خوشی برای خود و خانوادشان به همراه آورند. لازم به ذکر است شما می توانید در تور بالی سنگاپور نوروز ۹۹ از تور لیدر هایی که آمادای در اختیارتان قرار می دهد نهایت استفاده را کرده و به بهترین گردش و تفریح در بالی و سنگاپور بپردازید.

 

 

تور اسپانیا نوروز ۹۹

افرادی که قصد سفر در نوروز ۹۹ را دارند و دوست دارند تا یک جاذبه گردشگری اروپایی را مورد بررسی قرار دهند، باید توجه داشته باشند که کشور اسپانیا به عنوان یکی از کشورهای بسیار زیبای اروپایی می ‌تواند مقصد بسیار جذابی به حساب آید. به همین دلیل است که تور اسپانیا نوروز ۹۹ از هم اکنون برای بسیاری از مشتاقان سفر ارائه می ‌شود. گفتنی است اسپانیا دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به قصر الحمرا، کلیسای ساگرادا، مسجد بزرگ کوردوبا، موزه هنری پرادو، کلیسای جامع سویل و آلکازار، کلیسای جامع سانتیاگو، میدان پلازا مایور، ورزشگاه سنتیاگو برنابئو و… اشاره کرد.

تمامی این جاذبه‌ های گردشگری در کنار طبیعت بکر و زیبای اسپانیا باعث شده تا تور اسپانیا نوروز ۹۹ سالی جذاب و پر خاطره را برای افراد به همراه آورد.

 آژانس مسافرتی آمادای با بررسی علاقه مندی مسافران خود سعی می‌کند تا تور اسپانیا نوروز ۹۹ را در قالب پکیج های مختلفی به مسافران نوروزی ارائه دهد. تور لیدر هایی که توسط شرکت ما برای گردش در اسپانیا ارائه می شود، باعث شده تا بسیاری از افراد بهترین زمانبندی را برای بررسی جاذبه ها داشته باشند و لحظات خوشی را برای خود و خانواده شان به همراه آورند.

 توصیه می‌شود برای انتخاب یک تور اروپایی در اولین گام، تور اسپانیا را در سر لیست انتخاب های خود قرار داده و سپس به سایر تورهای اروپایی بپردازید. تور اسپانیا نوروز ۹۹ از هم اکنون در سایت ما و آژانس مسافرتی آمادای به افراد ارائه می شود.

 

تور مادرید نوروز ۹۹

یکی دیگر از تورهای اروپایی که در کشور اسپانیا می توان انتظار آن را داشت، تور مادرید نوروز ۹۹ می باشد. این تور بسیار جذاب و با کیفیت می باشد که افراد می ‌توانند با انتخاب آن از جاذبه های گردشگری شهر مادرید بهره ببرند. شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا می باشد و از این جهت تمامی امکانات و خدمات رفاهی لازم در این شهر برای مسافران و گردشگران تور نوروزی فراهم می ‌باشد.

 گفتنی است جاذبه های گردشگری که در تور مادرید نوروز ۹۹ می توان به آنها سر کشید، باغ ها و کاخ ‌های سلطنتی پلازا مایور، میدان پرتا دل سول، فواره کیبلس و خیابان گرند ویتا، موزه هنرهای زیبا، استادیوم سانتیاگو برنابئو، کلیسای سنت فرانسیسکو، موزه سورولا، موزه ملی باستان شناسی، موزه لازارو گالیانو و سایر جاذبه های طبیعی و گردشگری مادرید می باشند. گفتنی است تمام این جاذبه ‌های گردشگری و خدمات بی نظیری که در شهر مادرید به عنوان پایتخت اسپانیا موجود است، باعث شده تا بسیاری از افراد این شهر را به عنوان یک مقصد گردشگری نوروزی انتخاب نمایند. آژانس مسافرتی آمادای تور مادرید نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات به مسافران وفادار آمادای ارائه می ‌دهد. لذا اگر قصد انتخاب این تور را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

 

تور بارسلونا نوروز ۹۹

 شهر بارسلون به عنوان یکی از شهرهای کشور اسپانیا محسوب می‌ شود که بسیاری از افراد، آن را با نام ایالت کاتالونیا می شناسند. شاید بسیاری از افراد شهر بارسلون را با نام تیم معروف این شهر یعنی بارسلونا بشناسند؛ اما شهر بارسلون تنها تیم بارسلونا نیست، این شهر دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می باشد که همین موضوع تور این شهر را برای علاقمندان به سفر جذاب کرده است. لذا تور بارسلونا نوروز ۹۹، به عنوان یکی از تورهای بسیار مناسب برای تفریح و گردش می تواند گزینه خوبی برای افراد به حساب آید.

 لذا در این شهر جاذبه های گردشگری متفاوتی موجود می باشد که افراد می‌توانند در تور بارسلونا نوروز ۹۹ از آن‌ ها بازدید نمایند. از این جاذبه های گردشگری باید به پارک پورتا ونتورا، دهکده پوبله اسپانیول، ساختمان کازامیلا، سواحل بارسلونا، مسجد کوردوبا، موزه باشگاه بارسلونا، کلیسای جامع بارسلونا، کلیسای ساگرادا فامیلیا و… اشاره کرد. شما می‌توانید برای دریافت تور بارسلونا نوروز ۹۹ از هم اکنون با مراجعه به سایت و یا دفتر آژانس آمادای، بهترین خدمات را دریافت کرده و سفری خاطره انگیز به این شهر را داشته باشید و از سفر به بارسلونا در نوروز خاطرات خوبی را به همراه داشته باشید.

 

تور ایتالیا نوروز ۹۹

ایتالیا یکی دیگر از تورهایی می باشد که امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای اروپایی محسوب می ‌شود که دارای جاذبه‌ های گردشگری بسیار مختلف و آب و هوای بسیار خوبی می باشد. همین موضوع باعث شده بسیاری از افراد تور ایتالیا نوروز ۹۹ را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است که ایتالیا دارای جاذبه ‌های گردشگری چون برج پیزا، کولوسئوم، کانال های ونیز، دریاچه کومو، ساحل آمالفی، جزیره البا، کلیسای جامع سانتا ماریا، منطقه ساحلی سنگ تر، واتیکان و… می باشد. همانطور که مشاهده شد ایتالیا دارای جاذبه های گردشگری مختلفی می باشد که شما می توانید در تور ایتالیا نوروز ۹۹، آن ها را مورد بازدید قرار دهید.

 چنانچه شما قصد دارید از این جاذبه ‌های گردشگری  بازدید نمایید، می توانید با استفاده از تور لیدر هایی که آژانس مسافرتی آمادای در طی سفر به ایتالیا به شما ارائه می دهند، از این جاذبه ها بازدید به عمل آورید. همچنین شما می توانید با استفاده از تور لیدر های ما، به مراکز خرید و رستوران‌ های مختلف سرک بکشید. آماد‌ای به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی سعی کرده تا بهترین خدمات را در تور ایتالیا نوروز ۹۹ به افراد ارائه دهد.

چنانچه قصد دارید سفری به یاد ماندنی داشته باشید، تور ایتالیایی نوروزی را به هیچ وجه از یاد نبرید و سعی کنید با انتخاب آن بهترین سفر را برای خود و خانوادتان به همراه آورید.

 

 

تور میلان نوروز ۹۹

میلان به عنوان یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور ایتالیا، همواره خیل عظیمی از مشتاقان سفر را به خود جلب کرده است. از همین رو بسیاری از افراد برای نوروز ۹۹، تور میلان را برای خود رزرو می نمایند. تور میلان نوروز ۹۹ از هم اکنون رزور می شود و برای خرید تور میلان نوروز ۹۹ افراد باید هرچه زودتر اقدام نمایند.

 شما می توانید در میلان جاذبه های گردشگری مختلفی که در آن وجود دارد را مورد بررسی قرار داده و نوروز خود را به یاد ماندنی تر نمایید. از جاذبه‌ های گردشگری شهر میلان که می‌توان در تور این شهر به آن ها سر کشید، باید به کلیسای جامع میلان، شام آخر لئوناردو داوینچی، گالری ویتوریو امانوئل دوم، کلیسای سنت موریزیو، تئاتر لا اسکالا، کلیسای سنت آمبروجو و… اشاره کرد. علاوه بر این از جاذبه های گردشگری که به آن ها اشاره شد، باید به طبیعت بکر میلان نیز اشاره کرد. شما می توانید با استفاده از خدمات مسافرتی آمادای به بازدید تمامی این جاذبه های گردشگری پرداخته و علاوه بر آن از خدمات رزرو هتل، وعده ‌های غذایی و… بهره مند شوید.

 

تور رم نوروز ۹۹

یکی دیگر از تورهایی که امروزه برای ایام فراغت نوروز همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته، تور رم نوروز ۹۹ می باشد. رم به عنوان یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا محسوب می‌ شود که دارای زیبایی ‌های بصری و جاذبه های مختلف گردشگری می باشد. همین موضوع باعث گردیده تا بسیاری از افراد از هم اکنون برای رزرو تور رم نوروز ۹۹ اقدام نمایند.

 گفتنی است از جاذبه های گردشگری که شما می ‌توانید در تور رم از آن‌ ها بازدید به عمل آورید، باید به جاذبه هایی همچون واتیکان، پانتئون، کلیسای جامع سنت جان لاتران، فواره تروی، آمفی تئاتر کولوسئوم، رومن فروم، گالری بورگز، موزه‌ های کاپیتولین و… اشاره کرد.

 شکم گردی در این شهر بسیار حائز اهمیت می ‌باشد و مسافران تور نوروز ۹۹ شهر رم، می توانند از آن ها به خوبی بهره ببرند. آمادای همچون تورهای اروپایی دیگر، تور رم نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت از هم اکنون به افراد ارائه می دهد.

لذا افراد می توانند با استفاده از این تور، نوروزی جذاب برای خود و اطرافیانشان به همراه آورند. در کل توصیه ما این است که در زمان انتخاب تور نوروزی، هیچ ‌گاه از تور رم ایتالیا غافل نشوید و با انتخاب آن بهترین سفر اروپایی را دریافت نمایید. آژانس مسافرتی آمادای علاوه بر ارائه خدماتی چون رزرو هتل، تهیه بلیط هواپیما، تهیه وعده ‌های غذایی، تور لیدرهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما با استفاده از آن ها بتوانید به تمامی جاذبه های گردشگری رم سرک کشیده و بهترین سفر را داشته باشید.

 

تور آذربایجان نوروز ۹۹

جمهوری آذربایجان کشوری در شرق آسیا و در کنار دریاچه خزر است. آذربایجان با کشور های ایران، ارمنستان، ترکیه، روسیه و گرجستان دارای مرز زمینی و با ترکمنستان و قزاقستان دارای مرز آبی می باشد. پایتخت این کشور، شهر معروف باکو است. آذربایجان حدود ۹ ملیون نفر جمعیت دارد که حدود ۹۵٪ آنها مسلمان هستند. نقطه اتکای اقتصاد در این کشور ذخایر نفت و گاز و صنعت کشاورزر است. ماهی خاویار نیز از درامد های مهم آذربایجان است.

دولت آذربایجان درصدد توسعه زیرساخت های صنعت گردشگری برآمده و هزینه های زیادی را در این راه متحمل شده است. این کشور از نظر طبیعی، جغرافیایی و جاذبه های گردشگری و تفریحی، پتانسیل این را دارد که به یکی از قطب های مهم گردشگری آسیا تبدیل شود و تور آذربایجان را رونق ببخشد. جالب است بدانید که ۹ منطقه از ۱۱ منطقه آب و هوایی جهان در آذربایجان قرار دارد. از این رو دولت آذربایجان به کارآفرینی، بازسازی مناطق دیدنی و آثار تاریخی، بهبود خدمات رفاهی برای توسعه صنعت گردشگری و جلب نظر گردشگران تور آذربایجان نوروز ۹۹ پرداخته است. آذربایجان دارای جاذبه های تاریخی متعددی است که نشان دهنده فرهنگ غنی این کشور می باشد.

گردشگران و توریست ها می توانند با انتخاب تور آذربایجان نوروز ۹۹ و استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی آمادای، در بهترین زمان به این کشور سفر کنند و از نزدیک شاهد فرهنگ های متفاوت و آداب و رسوم قومیت های مختلف در این کشور باشند.

 

تور باکو نوروز ۹۹

باکو شرقی ترین پایتخت اروپا است که در ساحل غربی دریای خزر قرار گرفته است. این شهر پایتخت و بزرگترین شهر آذربایجان می باشد. باکو شهری بندری و زیبا است که هرساله میزبان گردشگران تور باکو می باشد.

 باکو همچنین با حدود ۲۵۰۰۰۰۰ نفر پرجمعیت ترین شهر آذربایجان است. جالب است بدانید که اولین میدان نفتی جهان در باکو کشف شده است و عمده شهرت این شهر به همین دلیل می باشد. بعد از این کشف مهم، بناها و آثار مهمی در باکو ساخته شد که امروزه جزء جاذبه های گردشگری این شهر است. از نظر آب و هوایی بهترین زمان انتخاب تور باکو فصل بهار و بهترین زمان برای رزرو تور باکو نوروز ۹۹ می باشد.

 همچنین با انتخاب تور باکو نوروز ۹۹ می توانید در جشن زیبای نوروز آذری ها شرکت کنید. از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به کاخ شیروان شاه که میراث جهانی یونسکو است، اشاره کرد. همچنین برج های شعله نماد باکوی مدرن و سمبل معماری این شهر می باشد. قلعه دختر نیز در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده و در بین گردشگران تور باکو بسیار شهرت دارد. جالب است بدانید که بزرگترین کلکسیون فرش جهان با نام موزه فرش در باکو قرار دارد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره تور باکو نوروز ۹۹ دارید از آمادای کمک بگیرید.

 

تور ارمنستان نوروز ۹۹

ارمنستان کشوری در قاره آسیا است، که بین دریای خزر و دریای سیاه قرار گرفته است. این کشور با ایران، نخجوان، آذربایجان، ترکیه و گرجستان هم مرز می باشد و حدود ۳ ملیون نفر جمعیت دارد. تور ارمنستان از تورهای محبوب گردشگری به خصوص در میان ایرانیان است.

قدمت ۳هزار ساله این کشور در کنار مهمان نوازی و خونگرمی مردمانش، نظر گردشگران را به خود جلب کرده است. ارمنستان از فروردین تا تیرماه آب و هوای مطلوبی دارد از این رو تور ارمنستان نوروز ۹۹ می تواند بهترین انتخاب برای مسافران باشد.  

لازم است بدانید که برای این سفر نیاز به ویزا ندارید ولی باید عوارض خروج از کشور را بپردازید. غذاهای ارمنی بخشی از تور ارمنستان است که باید آن را تجربه کنید. هریسه، تولما، ماهی کباب و قاپاما از غذاهی معروف و سنتی این کشور است. از جاذبه های گردشگری در ارمنستان می توان کاسکاد را نام برد که در بین گردشگران تور ارمنستان به هزار پله شهرت یافته است.

دریاچه سوان نیز که از جاذبه های تفریحی این کشور محسوب می شود بسیار پرطرفدار است. با رزرو تور ارمنستان نوروز ۹۹ از نزدیک با آثار تاریخی این کشور آشنا شده و از جاذبه های تفریحی آن لذت ببرید. آژانس گردشگری آمادای نیز در این امر شما را یاری می کند.

 

تور ایروان نوروز ۹۹

ایروان پایتخت، بزرگترین شهر و از شهرهای تاریخی کشور ارمنستان است. ایروان به عنوان مرکز سیاسی، اقتصادی، صنعتی، علمی و فرهنگی ارمنستان انتخاب شده است و ۱ملیون نفر جمعیت دارد. این شهر به دلیل داشتن جاذبه های محبوب گردشگری، هرساله پذیرای مسافران و توریست های متعدد تور ایروان می باشد. میدان معروف جمهوری، خانه اپرا، مجسمه مادر، پارک عشاق و کاسکاد از جاذبه های دیدنی مشهور در میان مسافران تور ایروان است. ایروان همچنین دارای مراکز خرید و مراکز درمانی متعدد برای رفاه حال مسافران می باشد. گردشگران از طریق تورهای مختلف و از ۳ راه زمینی ، هوایی و از گرجستان می توانند به ایروان وارد شوند.

پیشنهاد ما ابتدا سفر به گرجستان و سپس تور ایروان نوروز ۹۹ است. به دلیل شرایط آب و هوایی این منطقه، تور ایروان نوروز ۹۹ بهترین انتخاب است. آژانس مسافرتی آمادای نیز برای داشتن سفری خاطره انگیز، اماده ارائه خدمات ویژه به مسافران می باشد.

 

تور فرانسه نوروز ۹۹

امروزه فرانسه به عنوان یکی از کشورهای صاحب‌ نام در صنعت گردشگری نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا بسیاری از افراد سعی می‌کنند با انتخاب تور فرانسه نوروز ۹۹ سفر بسیار خوبی برای خود در ایام نوروز رقم بزنند. همانطور که می‌دانید، فرانسه به عنوان یکی از کشورهای بسیار قدیمی اروپایی دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می باشد که از مهمترین آن ها باید به برج ایفل که در پایتخت کشور فرانسه است اشاره کرد.

آب و هوای مطبوع، تنوع غذایی، هزینه ‌های نسبتاً معقول در مقایسه با سایر تورهای گردشگری اروپایی، باعث شده تا بسیاری از افراد تور فرانسه نوروز ۹۹ را برای خود رزرو کرده و به این کشور زیبا سرک بکشند.

 توصیه می شود تا فرانسه را به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری اروپایی به حساب آورید و بهترین سفر را به این منطقه داشته باشید.

 

تور پاریس نوروز ۹۹

افرادی که به کشور فرانسه سفر می کنند، در ابتدای سفر مطمئناً شهر پاریس پایتخت این کشور را مورد توجه قرار می ‌دهند. لذا یکی از تورهای نوروزی که بسیار مورد توجه قرار گرفته، تور پاریس نوروز ۹۹ می باشد. امروزه بسیاری از گردشگران نوروزی سعی می کنند با انتخاب تور پاریس نوروز ۹۹ بهترین سفر را داشته باشند. لذا توصیه ما به افراد این است که برای سفر به پاریس حتماً از تورهای گردشگری استفاده کنند. این تورها می‌ توانند علاوه بر اینکه هزینه شما را پایین آورند، کیفیت بسیار مطلوبی را از سفر در اختیارتان قرار دهند.

 لازم به ذکر است که شما می توانید جاذبه های گردشگری مختلفی را در تور پاریس نوروز ۹۹ تجربه کنید. از این جاذبه های گردشگری می‌ توان به برج ایفل که مهم ترین سازه در اروپا می باشد را نام برد. شما تصور کنید که در ایام نوروز لحظه هایی را در برج ایفل سپری کنید. مطمئناً این سفر می تواند برای شما بسیار خاطره انگیز باشد. لازم به ذکر است که آمادای به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی، تور نوروز پاریس را به افراد در سال ۹۹ ارائه خواهد داد.

 

تور یونان نوروز ۹۹

یونان یکی از کشورهای بسیار زیبای اروپایی می باشد که دارای تاریخ بسیار کهنی بوده.اگر شما تاریخ یونان را  مطالعه نمایید، مطمئناً به حقایقی در مورد تاریخ کل‌دنیا پی خواهید برد. لذا این کشور دارای جاذبه های گردشگری و خدمات رفاهی و امکانات بسیار زیادی می باشد. همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد نسبت به سفر خود به این کشور در ایام نوروز اقدام نمایند.

 گفتنی است تور یونان نوروز ۹۹ از هم اکنون توسط آژانس های مسافرتی و گردشگری به فروش می رسد. دلیل آنکه تور یونان نوروز ۹۹ از هم اکنون توسط بسیاری از آژانس‌ های گردشگری ارائه می شود، محدودیت های این تور ها می باشد. لذا دلایل مختلفی موجب شده تا بسیاری از افراد نسبت به گذراندن اوقات نوروز خود در یونان اقدام نمایند.

 از این دلایل می ‌توان به جاذبه ‌های گردشگری که در شهرهای آتن، پاتراس، رودس و دیگر شهرها می ‌باشد اشاره کرد. جاذبه ‌های گردشگری چون موزه آکروپلیس، کتابخانه هادریان، آکروپلیس، تئاتر دیوسوس، دشت نمک کالونی لسبوس و… وجود دارند که باید به آن ها اشاره کرد. آژانس مسافرتی آمادای تور یونان نوروز ۹۹ را با کمترین هزینه و بهترین امکانات در اختیار افراد قرار می دهد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد از هم اکنون برای انتخاب آن اقدام نمایند.

 

تور آتن نوروز ۹۹

آتن به عنوان پایتخت کشور یونان یکی از شهرهای بسیار زیبای یونان و حتی اروپا محسوب می‌ شود. این شهر گردشگری دارای جاذبه ‌های گردشگری مختلفی می‌ باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد طی بازه های مختلف زمانی، نسبت به سفر آتن اقدام نمایند. حال اگر سفر به آتن با تور آتن نوروز ۹۹ همراه شود، بهترین انتخاب توسط مسافران انجام شده است. مردم این کشور بسیار مهمان نواز هستند و علاوه بر این مهمان نواز بودن، جاذبه ‌های گردشگری، خدمات بسیار زیاد در یک پایتخت اروپایی و… موجب شده تا افراد آن را به عنوان بهترین گزینه سفر انتخاب نمایند.

از جاذبه های گردشگری که می‌توان در طول آتن نوروز ۹۹ آن ها را مورد بررسی قرار داد، باید به اکروپلیس، میدان سینتاگما، موزه ملی باستان شناسی یونان، ارختئوم پلاکا و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که آب و هوای مطبوع در این شهر باعث جذب توریست و گردشگر می ‌شود. هزینه این تور نسبت به سایر تورهایی که در نوروز برگزار می‌ شود به عنوان یک مقصد گردشگری اروپایی، می‌تواند نسبتاً بالا باشد؛ اما ارزش سفر به این شهر را دارد. توصیه ما این است با استفاده از خدمات ما، تور یونان نوروز ۹۹ را مورد استفاده قرار دهید و سفر خوشی برای خود و خانواده تان در نوروز برجای بگذارید.

 

 

تور هند نوروز ۹۹

هند کشوری است که همواره با داشتن عجایب مختلف نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. کشور هند سالانه حجم بسیاری از گردشگران مختلف را به عنوان یک کشور آسیایی جذب کرده است و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از گردشگران تور نوروزی، تور هند نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب کرده و بهترین سفر را به این شهر تجربه نمایند. لذا امروزه تور هند توسط بسیاری از آژانس ‌های مسافرتی ارائه می شود؛ اما این که چه خدماتی در طی این تور به افراد ارائه می گردد بسیار مهم می باشد.

 لذا توصیه ما به افراد این است که تور هند نوروز ۹۹ را از آمادای دریافت نمایید. شما می توانید با استفاده از تور لیدر های ما، جاذبه های گردشگری مختلفی همچون الورا و آجانتا، شهر زیبای دهلی، کشمیر، سواحل هند، راجستان، کرالا، جزیره آندامان، شهرهای مختلف و جاذبه‌ های دیگری را مورد بررسی قرار دهید. از مهمترین جاذبه های آن تاج محل می باشد که نگاه کردن به تصاویر آن حیرت انگیزست، چه برسد که با انتخاب تور هند نوروز ۹۹ به عینه در ایام تعطیل نوروز آن را مورد استفاده قرار دهید. هزینه های سفر به هند به عنوان یک کشور آسیایی نسبت معقول می باشد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

 

تور دهلی نوروز ۹۹

کشور هند به عنوان یکی از کشورهای با کیفیت آسیایی برای سفر و گردش محسوب می‌ شود. اما این کیفیت تنها در شهرهای معدودی از هند می ‌باشد. دهلی به عنوان یکی از شهرهای بسیار با کیفیت برای تفریح و گردش محسوب می شود.

از همین رو بسیاری از افراد تور دهلی نوروز۹۹ را برای ایام تعطیل خود انتخاب می نمایند. گفتنی این تور دارای جاذبه ‌های گردشگری بسیار زیادی می باشد که شما می توانید در دهلی به آن ها سرک بکشید. از این جاذبه های گردشگری می توان به دروازه هند دهلی، مقبره همایون، پارک جانورشناسی دهلی، معبد نیلوفر آبی، محله کارول باغ، بازار چاندنی چوک، باغ لادی و… اشاره کرد. گردشگر در دهلی را می توان با استفاده از یک تور لیدر خوب مورد بررسی قرار داد.

 آمادای می تواند بهترین تور لیدر های خود را برای تور دهلی ارائه دهد و علاوه بر این تور لیدرها، خدماتی چون رزرو بلیط دهلی، رزرو هتل، تهیه وعده های غذایی و بسیاری دیگر از احتیاجات مسافران نوروزی را آماده کرده و به آن ها ارائه می دهد.

چنانچه شما نیز دوست دارید تا با یک سفر با کیفیت رو به رو شوید، توصیه می شود که حتما تور دهلی را به عنوان یکی از مقصدهای آسیایی در نوروز ۹۹ مورد بررسی قرار دهید.

 

تور آگرا نوروز ۹۹

یکی دیگر از شهرهای هند که همواره برای سفر و تفریح مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، آگرا می باشد. از همین روی تور آگرا نوروز ۹۹ از هم اکنون در آژانس های مختلف مسافرتی به افراد ارائه می ‌شود. آمادای تور آگرا را به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت به مسافران نوروزی خود ارائه می دهد. شما می توانید در تور آگرا نوروز ۹۹ جلوه های بصری که در این شهر وجود دارد مورد بازدید قرار دهید و در رستوران های این شهر به شکم گردی پرداخته و غذاهای عجیب و غریبی را تست نمایید. از انواع غذاهایی که در تور نوروزی توسط مسافران مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید به پتا، پاراتا، آلو تیکی، دالموت، مرغ تندوری، پنیر تیکا و غیره اشاره کرد.

لازم به ذکر است شما می توانید با استفاده از جاذبه های گردشگری این شهر خاطره خوشی را از سفر با خود به همراه ببرید و علاوه بر آن با فرهنگ و قدمت کشور هند آشنا شوید. تور لیدر های ما می توانند سفر به آگرا را برای شما جذاب تر نمایند و با ارائه خدماتی همچون زمان بندی برای بازدید از جاذبه های گردشگری و نشان دادن مراکز خرید، شما را یاری نمایند.

 توصیه ما به شما این است که حتماً از خدمات ما استفاده کرده و جذابیت هایی که در شهر آگرا وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید.

 

تور جیپور نوروز ۹۹

از دیگر شهرهای زیبای هند شهر جیپور می ‌باشد. جیپور به عنوان یکی از شهرهای نسبتاً بزرگ هند محسوب می‌ شود که جاذبه ‌های گردشگری مختلفی در آن موجود است. از همین رو، تور جیپور دارای فروش بالایی بوده و بسیاری از افراد از هم اکنون برای رزرو آن اقدام می نمایند. گفتنی است جاذبه های گردشگری مختلفی همچون کاخ شهر، کاخ هوا محل، رصدخانه جانتار مانتار، موزه آلبرت هال، باغ وحش جیپور، قلعه و قصر عنبر، معبد بیرلا ماندیر و بسیاری دیگر از جاذبه‌های گردشگری می‌ تواند عامل خوبی برای سفر افراد به جیپور به حساب آید.

 توصیه ما به افراد این است که برای سفر خود در نوروز ۹۹ جیپور را به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری آسیایی مورد استفاده قرار دهند. جاذبه های گردشگری این شهر به همراه خدمات مسافرتی که در آن وجود دارد، همواره توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید و همین موضوع باعث رونق صنعت گردشگری شده است.

توصیه می شود اگر قصد سفر به هند را دارید تور جیپور نوروز ۹۹ را از یاد نبرید و با انتخاب این تور بهترین خاطرات را در نوروز سال ۹۹ برای خود ثبت نمایید. آمادای بهترین خدمات را در تور جیپور به افراد ارائه می دهد و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد برای سفر در نوروز ۹۹ از خدمات آماد‌ای استفاده نمایند.

 

تور گوا نوروز ۹۹

از دیگر شهرهای کشور هند که بسیاری از افراد را برای سفر و مسافرت وسوسه می کند، تور گوا می باشد. این تور می توانند یکی از انتخاب های افراد برای سفرهای نوروزی باشد. لذا تور گوا توسط آژانس نس های مسافرتی به بسیاری از افراد ارائه می شود و همین موضوع باعث شده تا افراد از گزینه های بسیار زیادی برای سفر به هند داشته باشند. گفتنی است جاذبه های گردشگری متفاوتی نیز در شهر گوا وجود دارد اما در مقایسه با شهرهایی مانند دهلی ‌نو و بمبئی آنچنان زیاد نمی باشند.

از جاذبه ‌های گردشگری آن باید به قلعه آگوادا، قلعه چاپورا، کلیسای بوم جسوس، غار های پانداوا، آبشار دودهساگار، موزه هوانوردی دریایی، بازار شبانه آرپرا، شهر پانجی، ساحل پالولمو و… اشاره کرد. تمامی این جاذبه‌ های گردشگری در کنار غذاهای مختلفی که در شهر گوا می ‌توان آن ها را مورد استفاده قرار داد، باعث شده تا بسیاری از افراد تور گوا نوروز ۹۹ را برای بهره بردن از این جاذبه ‌های گردشگری مورد توجه قرار داده و لذت سفر خود را دو چندان نمایند.

 

تور بمبئی نوروز ۹۹

یکی از تورهای بسیار زیبای هند که می ‌تواند بسیاری از افراد را به خود جلب نماید، تور بمبئی می باشد. سفر به بمبئی دارای جذابیت ‌های بسیار زیادی می باشد که این جذابیت‌ ها موجب شده تا افراد در ایام نوروز توجه ویژه ‌ای به این شهر داشته باشند. جاذبه های گردشگری چون دروازه حاج علی، موزه دکتر باهو داجی لاد، غارهای الفانتا، شور بازار، پارک ملی سانجی گاندی، میانگذر کولوبا، ساحل جوهو، منطقه هنری کالا قدا و جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهر باعث گردیده تا بسیاری از افراد تور بمبئی نوروز ۹۹ را از هم اکنون رزرو نمایند.

توصیه ما به افراد این است که اگر قصد سفر به این شهر را دارند و دوست دارند تا بهترین خدمات را در این تور دریافت نمایند، از هم اکنون برای رزرو تور بمبئی نوروز ۹۹ اقدام نمایند. چنانچه شما نیز به عنوان یکی از مشتاقان سفر محسوب می شوید از خدمات آمادای برای دریافت این تور نوروزی اقدام نمایید.

آب و هوای بمبئی در ایام نوروز بسیار مناسب است و افراد می ‌توانند در این آب و هوا لذت برده و جاذبه های گردشگری مختلفی که در آن وجود دارد را مورد استفاده قرار دهند. توصیه می شود که تمامی اقدامات لازم برای سفر را قبل از انجام رزرو تور، مورد توجه قرار داده و نسبت به دریافت ویزا و اخذ پاسپورت اقدام نمایید.

 

تور بمبئی گوا نوروز ۹۹

یکی دیگر از تورهایی که برای سفر به هند می توان مورد استفاده قرار داد، تلفیق تور بمبئی و گوا می ‌باشد. از همین رو بسیاری از افراد تلفیق تور بمبئی گوا نوروز ۹۹ را برای خانواده خود از هم اکنون مورد توجه قرار داده و آن را رزرو کرده و علاوه بر بازدید از جاذبه ‌های گردشگری بیشمار بمبئی به جاذبه های زیبای گوا سرک می‌کشند.

 گفتنی است با توجه به اینکه خدمات سفر به دو شهر به افراد ارائه می شود، مطمئناً هزینه دو برابر است. اما اگر از مشتاقان سفر به هند می باشید اشاره به این نکته الزامی است که به این دو شهر به اندازه کافی می‌تواند نیاز افراد را برآورده نماید. شما می توانید در ابتدا به بمبئی رفته و سپس گوا را مورد نظر قرار دهید. البته این موضوع به آژانس مسافرتی که افراد انتخاب می کنند وابسته است. آژانس مسافرتی آمادای با توجه به نظرات مسافران و پتانسیل هایی که خود در زمینه ارائه تورهای آسیایی به افراد دارد، این نکات را در نظر گرفته و سپس خدمات سفر به بمبئی و گوا را به افراد ارائه می دهد.

 در کل می توان گفت که تور بمبئی گوا نوروز ۹۹، می‌ تواند گزینه مناسبی برای افرادی که کشورهای آسیایی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند باشد.

 

 

تور چین نوروز ۹۹

 کشور چین یکی از کشورهای آسیایی محسوب می‌ شود که دارای جاذبه ‌های گردشگری متفاوت و منحصر به فردی می باشد. همین جاذبه های گردشگری سبب شده اند که مسافران تور نوروزی، یک جاذبه گردشگری آسیای را برای سفر انتخاب نمایند. توصیه ما به افراد این است که تور چین نوروز ۹۹ را با توجه به جاذبه های گردشگری همچون جاذبه های مانند معابد مختلف، سواحل بسیار زیبا، طبیعت بسیار زیبا و چشم ‌نواز اشاره کرد. از مهم‌ترین دیدنی های کشور چین دیوار چین می باشد.

دیوار چین دیواری است که قدمت تاریخی داشته و علاوه بر تاریخی بودنش دارای جاذبه ‌های بسیار زیبای دیدنی می باشند و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد تور چین نوروز ۹۹ را برای خود انتخاب کنند و در سفر به این کشور از زیبایی ‌ها و خدمات بسیار مختلفی که در آن وجود دارد بهره مند شوند.

 توصیه می شود شما نیز اگر قصد دارید یک کشور منحصر به فرد را در نوروز ۹۹ مورد بازدید قرار دهید، به هیچ وجه از کشور چین و جذابیت‌ های مختلف آن غافل نشوید. آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده های خدمات مسافرتی خدمات بی نظیری را در تور چین نوروز ۹۹ به افراد ارائه می دهد.

 

 

تور پکن نوروز ۹۹

شهر پکن به عنوان یکی از شهرهای بزرگ چین و پایتخت این کشور محسوب می‌ شود. این شهر دارای زیبایی های بسیار زیادی می باشد که همین موضوع باعث شده تا افراد از سفر خود به این شهر زیبا خاطرات خوبی به همراه داشته باشند. حال تصور کنید که سفر به پکن با تور پکن نوروز ۹۹ همراه شود.

 مطمئناً علاوه بر اینکه شما می توانید در پکن به گشت و گذار و تفریح بپردازید، استارت خوبی برای شروع سال ۹۹ خواهید زد و خاطرات خوبی از نوروز ۹۹ را با خود به همراه خواهید داشت.

 از جاذبه ‌های گردشگری که در شهر پکن می توان به آن ها سر کشید باید به جاذبه ‌هایی همچون شهرممنوعه، قصر تابستانی، هپی والی پکن، دریاچه هوهای، پارک بی های، دیوار چین، پارک آبی واتر کیوب، شهربازی شیجینگ شان پکن و… اشاره کرد. شما می توانید علاوه بر اینکه به جاذبه های گردشگری پکن در تور نوروزی ۹۹ سرک بکشید، از خرید های بسیار با کیفیت از مراکز خرید این شهر بهره مند شوید. آمادای به عنوان یکی از آژانس های برتر گردشگری، تور پکن نوروز ۹۹ را با بهترین کیفیت به مسافران خود ارائه می دهد و سفری خاطره انگیز برای آن ها به همراه خواهد آورد. توصیه می شود که برای رفتن به پکن حتماً ایام نوروز و استفاده از تورهای نوروزی را از خاطر نبرید.

 

تور شانگهای نوروز ۹۹

شانگهای یکی از شهرهای جمهوری چین است که با ۲۴ ملیون نفر جمعیت پرجمعیت ترین شهر در دنیا محسوب می شود. این شهر همچنین یکی از مقاصد اقتصادی در جهان و مهمترین بندر چین می باشد. اگر تور شانگهای نوروز ۹۹ را برای گردش انتخاب می کنید حتما در برنامه سفر خود، زمانی برای بازدید از باغ وحش شانگهای نیز اختصاص دهید. این پارک از جاذبه های تفریحی شانگهای با آب و هوایی دلچسب برای مسافران می باشد و تمام حیوانات کمیاب دنیا را در خود جای داده است. پارک دیزنی لند مکان تفریحی جالب و جذاب برای کودکان تور شانگهای نوروز ۹۹ می باشد.

 توجه داشته باشید که واحد پول شانگهای یوان است و هزینه سفر به این شهر و سطح قیمت ها  کمی بالا است. برای سفر با تور شانگهای نوروز ۹۹ به اخذ ویزای توریستی کشور چین نیاز است. راه های مختلفی نیز برای سفر به این شهر بندری وجود دارد که مسافران می توانند با کسب اطلاعات از آژانس مسافرتی آمادای، مناسب تربن راه را با شرایط خود انتخاب کنند. شانگهای دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد و یخبندان است. بهترین زمان سفر به شانگهای فصل بهار با آب و هوای متعادل و مطلوب و انتخاب تور شانگهای نوروز ۹۹ می باشد.

 

تور گوانجو نوروز ۹۹

 گوانجو سومین شهر بزرگ چین است که در جنوب این کشور واقع شده است. گوانجو همچنین پایگاه بازرگانان آسیایی در این منطقه است. در همراهی با تور گوانجو نوروز ۹۹، نکته مهم انتخاب محل اقامت، رستوران مناسب، مراکز خرید خوب و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی است که آژانس مسافرتی آمادای آماده است که این نوع اطلاعات جزئی و کلی را در اختیار مسافران قرار دهد.

 از سری اطلاعات ضروری برای سفر با تور گوانجو نوروز ۹۹ می توان به واحد پول آن که ین است و زبان رسمی آنها که کانتونی می باشد، اشاره کرد. همچنین ۱۱۰ و ۱۱۹ به ترتیب شماره تماس های اضطراری برای پلیس و آتشنشانی است. مسافران تور گوانجو نوروز ۹۹ توجه داشته باشند که این شهر دارای اختلاف ساعتی ۴ساعت و نیم با تهران می باشد. تور گوانجو نوروز ۹۹ را معمولا باید با هماهنگی آژانس آمادای از چندماه قبل رزرو کرد، زیرا به دلیل فستیوال های متعددی که در فصل بهار در این منطقه برگزار می شود، از فصول شلوغ گردشگری به حساب می آید.

 از نگرانی های مسافران تور گوانجو نوروز ۹۹ شکم گردی و تهیه غذای مناسب است. جالب است بدانید که با وجود اینکه گوانجو منطقه ای بازرگانی و تجاری است به راحتی می توان به غذاهای بین المللی دسترسی پیدا کرد. البته توصیه ما این است که از تجربه جدید مزه غذاهای چینی مانند سوپ های دریایی، فراید رایس، نودل و … غافل نشوید.

 

تور روسیه نوروز ۹۹

یکی دیگر از تورهای نوروزی که افراد می ‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند، تور روسیه نوروز ۹۹ می باشد. این تور نوروزی یکی از جذاب ترین تورها به حساب می آید. توجه داشته باشید که اگر در نوروز به این کشور سفر می کنید، حتماً لباس گرم با خود به همراه ببرید. لذا در نوروز هم اندکی سرمای هوا حس می ‌شود. از جاذبه‌ های گردشگری بسیار مختلف این کشور می توان به شهرهایی مانند مسکو، سن‌ پطرزبورگ، کازان و… اشاره کرد و با استفاده از آنها لذت بسیار زیادی از یک تور نوروزی برد.

 توصیه ما به افراد این است که با استفاده از آژانس های مسافرتی معتبر، این تور را دریافت نمایید. لذا تور روسیه توسط آژانس آمادای به صورت تخصصی و با خدمات بسیار مناسبی ارائه می شود. همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد از خدمات ما استفاده نماید.

 در کل می ‌توان گفت که شما می‌ توانید در این سفر علاوه بر جذابیت هایی که در روسیه وجود دارد، از غذاهای متنوع، مراکز خرید متفاوت که در این کشور موجود می باشد، استفاده کرده و به بهترین نحو ممکن از آن لذت ببرید. چنانچه تور روسیه نوروز ۹۹ را انتخاب می نمایید، سعی کنید به صورت دسته جمعی و یا با خانوادتان به این سفر بروید. لذا خاطرات این تور برای شما دو چندان خواهد شد و یک استارت قوی برای شروع سال ۹۹ خواهید داشت. چنانچه علاقه ‌مند به استفاده از این تور می باشید از هم اکنون برای رزرو آن اقدام نمایید.

 

تور مسکو نوروز ۹۹

شهر مسکو یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور روسیه و پایتخت این کشور محسوب می‌ شود. سرمای هوا در این کشور به حدی بالاست که در زمستان ‌های آن، تعطیلات زمستانی به دلیل سرمای هوا در برخی از مشاغل به خصوص ورزش هایی مانند فوتبال وجود دارد. اما افرادی که قصد سفر را با تور مسکو نوروز ۹۹ را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که سفر با این تور در بازه زمانی نوروز می تواند آب و هوای بسیار خوبی را برای افراد به همراه آورد.

جاذبه های گردشگری مختلفی در شهر مسکو وجود دارد که افراد می ‌توانند با استفاده از آن ها سفری لذت بخش در نوروز ۹۹ داشته باشند. از این جاذبه ‌های گردشگری باید به میدان سرخ، کلیسای جامع سنت باسیل، کلیسای جامع دورمیشن، موزه هنرهای زیبای پوشکین، تالار نمایش بولشوی، نگارخانه ترتیاکوف، ایستگاه های مترو، طبیعت زیبای شهر و بسیاری دیگر از جاذبه های مختلف آن اشاره کرد. البته مهمترین جاذبه گردشگری که در تور مسکو نوروز ۹۹ باید حتماً به آن سرک کشید کاخ بزرگ کرملین می باشد. غذا های این شهر از غذاهای بسیار خاصی می باشد که حتماً در خوردن آن ها باید توجه ویژه‌ای داشته باشید.

لذا تور نوروز مسکو به عنوان یکی از تورهای برتر توسط آژانس آمادای به افراد ارائه می ‌شود و خدمات بی نظیری در این تور به مشتاقان سفر به مسکو ارائه می گردد. چنانچه قصد سفر به این شهر زیبا را دارید از هم اکنون برای رزرو آن اقدام نمایید.

 

تور سن پترزبورگ نوروز ۹۹

از دیگر شهرهای زیبای کشور روسیه، شهر سن پترزبورگ می باشد. سن پترزبورگ یک شهر بسیار قدیمی می باشد که دارای جاذبه‌ های گردشگری بسیار زیادی است و همین جاذبه های گردشگری نماینگر تاریخ و طبیعت کشور روسیه می باشد. از این جاذبه ها باید به جزیره یلاگین، موزه آرمیتاژ، کاخ بزرگ گرند پلاس، ساختمان افسران عمومی، کاخ کنگره و … اشاره کرد. از همین رو تور سن پترزبورگ نوروز ۹۹ توسط آژانس مسافرتی آمادای با خدماتی ویژه و هزینه بسیار پایینی به گردشگران ارائه می شود. چنانچه شما نیز قصد انتخاب این نوع از تور را دارید، از هم اکنون اقدام نمایید.توصیه ما این است که با رزرو تور سن پترزبورگ نوروز ۹۹ نوروز خارق‌العاده‌ای برای خود و اطرافیانتان به همراه آورید. 

گفتنی است علاوه بر نکات گفته شده آب و هوای سن پترزبورگ در نوروز بسیار مناسب است و شما می توانید از آب و هوای این شهر نهایت استفاده را ببرید.

 

تور کازان نوروز ۹۹

از دیگر شهرهای معروف روسیه که همواره در تورهای نوروزی مورد توجه بوده است، شهر کازان می باشد. از همین رو تور کازان نوروز ۹۹ به بسیاری از افراد ارائه می شود. از جاذبه های گردشگری کازان باید به موزه هزارمین سالگرد کازان، موزه سبک زندگی شوروی، معبد همه ادیان، کرملین کازان، خیابان بونا، محله قدیمی تاتار، کلیسای جامع سنت پیتر، دانشگاه کازان و جاذبه‌ های طبیعی این شهر که باعث شده تا تور کازان نوروز ۹۹ مورد توجه قرار داده شود و برای سفر این شهر را انتخاب نمایند.

 رژیم غذایی این شهر بسیار خاص می باشد و به مسافران ایرانی که به آن سفر می‌کنند، توصیه می شود حتماً به چیزهایی که در این شهر می خورند، توجه داشته باشند. آب و هوای این شهر در نوروز بسیار خوب می باشد و همین موضوع یکی از دلایل سفر افراد به حساب می‌آید. در کل می‌توان گفت که آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از آژانس هایی است که تورهای روسیه ای را به بهترین نحو ممکن به مسافران ارائه می دهد. توصیه ما به افراد این است که حتماً از بهترین نوع خدمات در طول سفر استفاده نمایید تا تور کازان برای شما و خانواده تان به بهترین شکل ممکن با بهترین خاطرات به یاد بماند.

 

تور سوچی نوروز ۹۹

شاید تا به حال نام شهر سوچی که در کشور روسیه می باشد را کمتر شنیده باشید. اما سوچی یکی از زیباترین و بهترین شهرهای روسیه محسوب می شود که دارای سواحل بسیار زیبایی می باشد. همین سواحل و زیبایی ها در شهر سوچی، باعث شده تا تور سوچی نوروز ۹۹ توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته و در این بازه زمانی سفرهایی به آن انجام شود.

از جاذبه ها و از زیبایی های مختلفی که در سوچی وجود دارد، می توان به پیست اسکی روزا خوتور، پارک المپیک سوچی، اسکای پارک سوچی، اقامتگاه تابستانی استالین، موزه تاریخی سوچی، پارک اقیانوسی دیسکاوری و جاذبه های گردشگری طبیعی و تفریحی آن همچون سواحل زیبای این شهر اشاره کرد. تمامی این جاذبه‌های گردشگری در کنار خدمات بسیار مناسب گردشگری که در این شهر واقع شده، باعث پرفروش تر شدن تور سوچی نوروز ۹۹ شده است. تمامی خدمات لازم برای سفر به سوچی توسط آژانس مسافرتی آمادای با بهترین کیفیت و بهترین خدمات ارائه می ‌شود.

 

تور مسکو سن پترزبورگ نوروز ۹۹

شاید تا به حال نام شهر سوچی که در کشور روسیه می باشد را کمتر شنیده باشید. اما سوچی یکی از زیباترین و بهترین شهرهای روسیه محسوب می شود که دارای سواحل بسیار زیبایی می باشد. همین سواحل و زیبایی ها در شهر سوچی، باعث شده تا تور سوچی نوروز ۹۹ توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته و در این بازه زمانی سفرهایی به آن انجام شود. از جاذبه ها و از زیبایی های مختلفی که در سوچی وجود دارد، می توان به پیست اسکی روزا خوتور، پارک المپیک سوچی، اسکای پارک سوچی، اقامتگاه تابستانی استالین، موزه تاریخی سوچی، پارک اقیانوسی دیسکاوری و جاذبه های گردشگری طبیعی و تفریحی آن همچون سواحل زیبای این شهر اشاره کرد.

 تمامی این جاذبه‌های گردشگری در کنار خدمات بسیار مناسب گردشگری که در این شهر واقع شده، باعث پرفروش تر شدن تور سوچی نوروز ۹۹ شده است.

 تمامی خدمات لازم برای سفر به سوچی توسط آژانس مسافرتی آمادای با بهترین کیفیت و بهترین خدمات ارائه می ‌شود.

 

تور بلغارستان نوروز ۹۹

 تور بلغارستان به عنوان یکی از تورهای بسیار مناسب گردشگری، دارای آپشن های بسیار زیادی می باشد که از مهمترین آن ها باید به شهر وارنا اشاره کرد. بسیاری از افراد هم اکنون برای رزروتور بلغارستان نوروز ۹۹ اقدام کرده تا از جاذبه های گردشگری و طبیعت بکر آن لذت ببرند. جاذبه ‌هایی چون وارنا، پلودیو و طبیعت بکر بلغارستان باعث فروش بالای تور نوروزی در این کشور شده است. آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده های تور بلغارستان نوروز ۹۹ خدمات بسیار ویژه ‌ای برای انتخاب این تور به افراد ارائه می دهد. چنانچه دوست دارید تا یک سفر با کیفیت و جذاب در نوروز ۹۹ داشته باشید، به هیچ وجه تور بلغارستان نوروز ۹۹ را از یاد نبرید.

 

 

تور وارنا نوروز ۹۹

وارنا یکی از شهرهای کمتر شناخته شده در کشور بلغارستان است. وارنا شهری ساحلی می باشد. گردشگران تور وارنا نوروز ۹۹ می توانند با هزینه بسیار پایین از جاذبه های تفریحی و تاریخی این شهر لذت ببرند. وارنا یک مقصد توریستی بسیار مهم و مرکز تجاری، دریایی و ناوبری کشور بلغارستان است. از این رو مورد توجه مسافران و گردشگران تور وارنا نوروز ۹۹ قرار گرفته است. از مهمترین جاذبه های طبیعی این شهر که هر ساله مسافران زیادی را به این منطقه فرامی‌خواند، می ‌توان حمام های آب گرم و چشمه های طبیعی معروف در این منطقه را نام برد.

 علاوه بر این هتل های ستاره دار، لوکس و فول امکانات وارنا و همچنین زمین های گلف معروف و وجود فانوس دریایی بزرگ در این منطقه، نظر گردشگران و توریستها را به تور وارنا نوروز ۹۹ جلب کرده است. علاوه بر این در همراه شدن با تور وارنا نوروز ۹۹ می توانید از جاذبه های تاریخی این شهر ساحلی مانند موزه ها و خیابان های قدیمی نیز بازدید کنید. پارک پریمورسکی و ساحل سانی بیچ نیز از مناطق تفریحی و گردشی در وارنا است، که به گردشگران تور وارنا نوروز ۹۹ پیشنهاد می شود. اگر قصد همراهی با تور وارنا نوروز ۹۹ را دارید لازم است یکسری اطلاعات ضروری در مورد این شهر کسب کنید. گردشگران تور وارنا نوروز ۹۹ باید بدانند که واحد پول این شهر لِو و زبان مردم این منطقه بلغاری می باشد.

 

تور ویتنام نوروز ۹۹

 ویتنام کشوری در قاره آسیا است که حدود ۹۸ میلیون نفر جمعیت دارد و شهر هانوی پایتخت آن می باشد. تور ویتنام نوروز ۹۹ با دارا بودن جاذبه‌ های گردشگری و تفریحی بسیار زیبا از گزینه های گردشگری روز دنیا به حساب می آید. برای سفر به قسمت‌ های مرکزی ویتنام و خط ساحلی این منطقه، اوایل سال و همراهی با تور ویتنام نوروز ۹۹ را پیشنهاد می کنیم. ماه های نوامبر، فوریه و مارس نیز برای سفر به ناحیه جنوب مناسب می باشند. تعطیلات کریسمس به دلیل شلوغی ها و معطلی های بسیار و رزرو بودن محل های اقامتی، هیچگاه زمان مناسبی برای تور ویتنام نیست.

جالب است بدانید که غذا های معروف و محلی تور ویتنام را می توانید از دست فروشی ها و غذافروشی های خیابانی گرفته تا رستوران های لوکس پیدا کنید. چاکا یا ماهی سرخ شده از محبوب ترین غذاها، کائو لائو از غذاهای مغذی و پرطرفدار، بوت چین از غذاهای خیابانی معروف و گوی کوئون نیز از غذاهای سالم، سبک و رژیمی در تور ویتنام نوروز ۹۹ به حساب می آید. جاذبه های گردشگری تفریحی و تاربخی این منطقه، تور ویتنام را رونق بخشیده است. ”دا لات” شهری با جاذبه های گردشگری تاریخی و معماری های زیبا است. ”مای سان” نیز مکانی مذهبی برای پرستش خدایان هندو و ”دلتای مکونگ” منطقه ای حاصلخیز برای کشاورزی می باشد. بازدید از بزرگترین شهر ویتنام به نام ”هوشی مین” نیز به گردشگران تور ویتنام نوروز ۹۹  پیشنهاد می شود. به علاوه ”نهاترنگ” از مناطق طبیعی تور ویتنام و مناسب برای تفریحات آبی می باشد.

در پایان نیز آژانس مسافرتی آمادای، برای ارائه خدمات ویژه به توریست ها و گردشگران تور ویتنام نوروز ۹۹ معرفی می شود.

 

 

تور مالدیو نوروز ۹۹

مالدیو جزیره ای در اقیانوس هند و کوچکترین کشور در آسیا است که پایتخت آن ماله می باشد. واحد پول این کشور روفیه و زبان رسمی آن ها دیوهی می باشد. مالدیو رویایی ترین مقصد توریستی آسیا است که لقب بهشت استوایی را دارد. از این رو سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور مالدیو را میزبانی می کند. اگر قصد داشتن سفری لوکس را دارید یا به دنبال مقصدی برای ماه عسل و رقم زدن خاطران بیادماندنی هستید، بی شک تور مالدیو نوروز ۹۹ بهترین گزینه است. همچنین برای افرادی که هدف گردش و تفریح بخصوص تفریحات آبی و ساحلی دارند نیز تور مالدیو نوروز ۹۹ پیشنهاد می شود.

اگر نگران هزینه اقامت خود هستید با مشاوران آژانس آمادای مشورت کرده و متناسب با شرایط اقتصادی خود بهترین نوع محل اقامت را انتخاب کنید و از این بابت نگرانی نداشته باشید. همانطور که گفته شد مالدیو از نظر جاذبه های طبیعی، تفریحی و ساحلی منطقه ای معروف در دنیا است. سواحل  سفید فولاهادهو، ساحل مادهو، ساحل مصنوعی آرتیفیشال و منطقه محافظت شده صخره های مرجانی از جاذبه های پرطرفداری است که حتما باید در لیست بازدید مسافران تور مالدیو نوروز ۹۹ قرار بگیرد. موزه ملی و مسجد جمعه بزرگ نیز از جاذبه های تاریخی این جزیره است. از ویژگی های منحصر به فرد تور مالدیو نوروز ۹۹ امکان خرید اجناس تایلندی، چینی و هندی از بازارهای بزرگ این جزیره می باشد. از نکات مهم دیگر در مورد این کشور این است که برای سفر با تور مالدیو نوروز ۹۹ به اخذ ویزای این کشور نیاز ندارید.

 

 

تور کشتی کروز نوروز ۹۹

شاید تا به حال نام کشتی های کروز بارها به گوشتان خورده باشد. کشتی کروز یک کشتی غول پیکر است که دارای امکانات بسیار فراوانی بوده که افراد می ‌توانند با استفاده از این امکانات به شهرها و کشورهای مختلف سرک کشیده و از جاذبه ‌های گردشگری آن ها استفاده نمایند. اگر بخواهیم شهرهایی که کشتی های کروز به آن ها سفر می‌کنند را نادیده بگیریم، باید گفت که خود کشتی کروز به عنوان یک تفریح بسیار عالی محسوب می شود.

 شاید بسیاری از افراد تصور کنند که کشتی های کروز در ایران آنچنان مورد توجه نمی باشند؛ اما اشاره به این نکته الزامی است که تور کشتی کروز نوروز ۹۹ از بندرهای جنوبی توسط آژانس آمادای به بسیاری از افراد ارائه می ‌شود. تمام جاذبه های گردشگری که در متن بالا گفته شد، چنانچه از راه آب های بین المللی و اقیانوس‌های مختلف راه ارتباطی داشته باشند، بهترین گزینه برای سفر با کشتی های کروز هستند.

 لذا کشتی های کروز خدمات مختلفی همچون تهیه وعده ‌های غذایی در طول سفر، تهیه امکانات تفریحی و… را به شما ارائه می دهد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد تور کشتی کروز نوروز ۹۹ را از همین الان مورد توجه قرار دهند و با توجه به بالا بودن هزینه این تور نسبت به فراهم کردن هزینه آن اقدام نمایند.