تور یونان نوروز ۹۹

تهران به یونان
تاریخ شروع تور : 25 اسفند
تاریخ اتمام تور : 15 فروردین
Turkish
3 شب
برنامه سفر
ردیفبهمدت اقامتتوضیحات
تهرانآتن3شب و 4 روز
مشخصات تور
مدارک لازم :

مدارک لازم جهت اخذ ویزای یونان: 1-عکس: یک قطعه عکس *64 رنگی تمام رخ (حتماً با زمینه سفید گرفته شده در 3 ماه گذشته) 2- ترجمه شناسنامه* 3- ترجمه گواهی اشتغال به کار و یا گواهی اشتغال به تحصیل* -پزشکان: ترجمه‌ی پروانه مطب و ترجمه کارت نظام پزشکی -مشاغل آزاد: ترجمه جواز -مشاغل دولتی: ترجمه گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه، حکم کارگزینی، فیش حقوقی و لیست بیمه -مشاغل غیردولتی: ترجمه گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه، با ذکر میزان حقوق و ترجمه آخرین روزنامه رسمی آن شرکت -دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه: ترجمه نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار مدرسه یا دانشگاه 4- ترجمه سند مالکیت * الزامی نیست و ارائه ترجمه آن به سفارت موجب بهبود روند اخذ ویزا میگردد. 5-گواهی حساب بانکی: به زبان انگلیسی و دارای مهر بانک مربوطه -حساب جاری: کارکرد 6 ماه اخیر (با مانده حداقل پنجاه میلیون تومان به ازاء هر نفر) -گواهی تمکن مالی به یورو -حساب‌های دیگر اعم از پس‌انداز و غیره 6-پرینت سابقه بیمه به همراه مهر شعبه **کلیه ترجمه‌ها باید دارای مهر تأیید وزارت امور خارجه و دادگستری باشد**

خدمات تور :

صبحانه, بیمه مسافرتی, گرفتن ویزا, راهنما فرودگاه, گشت شهری, صبحانه بوفه, راهنمای تور, اخذ ویزای توریستی, ترانسفر فرودگاهی, پرداخت ورودیه ها, پرواز/بلیط داخلی

توضیحات :

روز اول تور یونان : پس از ورود به فرودگاه یونان توسط نماینده ما به سمت هتل حرکت کرده و در ساعت 14 ورود به اتاق انجام می پذیرد.
روز دوم تور یونان : صرف صبحانه

صبح روز دوم گشت شهری آتن را با بازدید از استادیوم پاناتینایکو آتن ، جایی که در سال 1896 اولین مسابقه ی المپیک مدرن برگزار شد آغاز میکنیم ، و با بازدید از محل اقامت نخست وزیر یونان و قلعه ی سلطنتی سابق یونان که توسط سربازهای یونانی محافظت میشود ادامه خواهیم داد. در همین حین از ژاپیون سالن همایش ها دیدن خواهیم کرد. و در ادامه از معبد زئوس و بعد از آن از باغ ملی آتن دیدن خواهیم کرد و سپس از کلیسا ، ساختمان پارلمان ، مقبره ی سرباز گم نام ، خانه ی شلمان ، کلیسای کاتولیک ها ، دانشگاه و کتاب خانه ی ملی ، پارلمان قدیمی آتن ، کلیسای اردکس های روسی و در آخر بازدید از بنای معروف اکروپلیس ( مهد تمدن غرب) و موزه ی اکروپلیس را خواهیم داشت و بعد از آن ترانسفر به هتل و اقامت در آتن.
روز سوم تور یونان : وقت آزاد در اختیار مسافرین عزیز قرار دارد تا از جاذبه های گردشگری یونان استفاده کنند . از جمله جاذبه های گردشگری آتن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.آکروپولیس،

2.موزه آکروپولیس،

3.موزه باستان‌شناسی آتن،

4.پارتنون،

5.آگورا،

6.باغ ملی آتن،

7.استادیوم پاناتنائیک،

8.معبد زئوسِ المپیا،

9.منطقه پلاکا،

10.سواحل آتن،
روز چهارم تور یونان : روز چهارم تور یونان : پس از تحویل اتاق ها راهی فرودگاه میشوید تا به سمت تهران راهی شوید.

نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است