تور پاریس نوروز ۹۹

تهران به پاریس
تاریخ شروع تور : 6 فروردین
تاریخ اتمام تور : 10 فروردین
Turkish
4 شب
تور پاریس
برنامه سفر
ردیفبهمدت اقامتتوضیحات
تهرانپاریس4 شب و 5 روز

ساعت پرواز

رفت : 07:20

برگشت : 14:15

مشخصات تور
مدارک لازم :

مدارک لازم برای اخذ ویزای فرانسه*اصل گذرنامه امضا شده و همراه داشتن همه ی گذرنامه های قبلی و بدون اعتبارالف) مدت اعتبار گذرنامه حداقل 6 ماه از تاریخ ورود به کشور فرانسه و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است*دو قطعه عکس ۴.۵ *۳.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت 70 الی 80 درصد مشخص باشد، عکس باید با عکس گذرنامه و ویزای قبلی متفاوت باشد. *اصل و ترجمه شناسنامه(شناسنامه افراد 15 سال حتما عکس دار باشد.)*اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و یورو باشد و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از روز سفارت باشد.الف) حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی و به یوروب) گواهی تمکن برای سپرده‌ های بانکی به زبان انگلیسی و به یورو و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک*باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد*اصل سند مالکیت به همراه ترجمه ی آن*اصل و ترجمه مدارک شغلیالف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی به همراه ترجمه ی آنها ب) وکلا: پروانه وکالت به همراه ترجمه ی آنها ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی، و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش آخر حقوق به همراه ترجمه ی آنها د) بازنشسته‌ ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین سه فیش حقوقی به همراه ترجمه ی آنها ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان به همراه ترجمهو) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات به همراه ترجمهز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان به همراه ترجمه ی آنها ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل به همراه ترجمه ی آن ( در صورت سفر در سال تحصیلی رضایت نامه ی کتبی از مدیر مدرسه + ترجمه )جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه ی رضایت نامهکتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد*برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.*اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌ های خانه‌ دار*تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق*حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی می‌ باشدلازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد. *کلیه مدارک مربوط به سفارت اعم از ترجمه ها، پاسپورت، عکس، پرینت و تمکن مالی باید 3 الی 5 روز قبل از روز انگشت نگاری حتما حتما به کانتر مربوطه تحویل داده شود.

خدمات تور :

اقامت در هتل چهار‌ستاره همراه صبحانه

گشت شهری در تمامی شهرهای مورد بازدید

راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر

اتوبوس اختصاصی

ویزای شنگن

گشت شهری به همراه ورودیه مکان های مورد بازدید

توضیحات :

سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و تهران را به مقصد پاریس ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از گرفتن بار، از فرودگاه پاریس خارج می شویم و ماجراجویی پنج روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی دم درب فرودگاه منتظر ماست تا به هتل واقع در مرکز‌شهر برویم و اتاق‌هایمان را تحویل بگیریم. در ادامه روز می‌توانیم به تنهایی در شهر گردش کنیم و با فضای کلی پاریس آشنا شویم و در کافه ای دنج پاریسی نشسته قهوه ای با کرواسان میل کنیم؛ یا اینکه در هتل استراحت کنیم و خود را برای گشت تمام روز فردا آماده کنیم.

امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، با تور لیدر و باقی همسفران از برجسته ترین اماکن دیدنی پاریس نظیر برج ایفل، طاق پیروزی و هرم شیشه‌ای محوطه بیرونی موزه لوور و… دیدن می کنیم. پس از این گشت شهری، ادامه ی روز بر عهده ی خودمان است. می توانیم استراحت کنیم و روزمان را به دلخواه به پایان برسانیم.

اکنون که کاملا با پاریس آشنا شده ایم، امروز فرصت مناسبی است تا به تنهایی در این شهر گردش کنیم. در این روز می توانیم بسته به سلیقه ی شخصی از جاهایی مثل دیزنی لند، موزه ها و گالری های هنری مانند موزه ملی هنرهای مدرن، موزه اورسی، موزه مجسمه ساز معروف آگوست رودن، موزه ملی پیکاسو، پتی پالاس، موزه کلونی و بسیاری فضاهای فرهنگی و هنری دیگر دیدن کنیم. پاریس از لحاظ فشن در دنیا بسیار شهرت دارد و درواقع پایتخت مُد دنیا نامیده شده است. می توانیم روز آزادمان را به گشتن در دیزاینر بوتیک ها و خرید کردن از بهترین برندهای دنیا و پر کردن چمدان هایمان در روز آخر اقامت در پاریس بگذرانیم. تور لیدر در این روز ما را همراهی نمی کند. اما همواره در طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت لزوم ما را کمک کند.

امروز باز هم فرصت گشت در پاریس به صورت انفرادی را خواهیم داشت. اگرچه تور لیدر در این روز هم ما را همراهی نمی‌کند اما همواره در دسترس خواهد بود که درصورت لزوم ما را راهنمایی کند. ما انتخاب های زیادی برای بازدید در پاریس در اختیار داریم از جمله ميدان ووژ و خانه ويكتور هوگو، بلوار سن ژرمن، ديزنى لند، كاخ و باغ ورساى، كافه ليدو و …

سفر رویایی ما به پایتخت عشق امروز به پایان می‌رسد. پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها، با اتوبوس اختصاصی به فرودگاه پاریس می‌رویم و با آنجا را به مقصد تهران ترک می‌کنیم.

نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است