تور ونیز + رم نوروز ۹۹

تهران به رم
تاریخ شروع تور : 29 اسفند
تاریخ اتمام تور : 15 فروردین
Turkish
7 شب
تور ایتالیا
برنامه سفر
ردیفبهمدت اقامتتوضیحات
تهرانرم4 شب
رمونیز3 شب
مشخصات تور
مدارک لازم :

اصل گذرنامه ی امضاء دار، به همراه گذرنامه های قبلی مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم، ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد.شش قطعه عکس 35 در 40 میلی متر رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)اصل و ترجمه شناسنامه حساب‌های جاری و کوتاه مدت: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی و تمکن مالی به زبان انگلیسی و به یورو از همان حساب که تاریخ صدور آنها در یک روز باشد ممهور به مهر لاتین بانک. (باید حداقل موجودی حساب جاری یا سپرده کوتاه مدت برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد)گواهی تمکن برای سپرده‌ های بانکی بلند مدت به یورو و به انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضای بانک ، تاریخ صدور پرینت و تمکن مالی نباید بیشتر از 5 روز قبل از روز انگشت نگاری باشد. اصل و ترجمه سند مالکیت اصل و ترجمه مدارک شغلیپزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین سه فیش حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و لیست و دفترچه ی بیمه وکلا: پروانه وکالت (هم پروانه ی دفترچه ای و هم پروانه ی یک صفحه ای)مشاغل دولتی:گواهی اشتغال به کار با فرمت قابل قبول سفارت، حکم کارگزینی (در صورت ارائه حکم سال قبل، ارائه گواهی اشتغال به کار با ذکر عدم صدور حکم جدید از سازمان مربوطه الزامی می‌باشد)، آخرین سه فیش حقوقی و نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی و سابقه تامین اجتماعی با مهر سازمانبازنشسته ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه سه فیش آخرحقوقی( اصل و ترجمه)مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با فرمت قابل قبول سفارت از شرکت مربوطه به همراه سه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه) بیمه و نامه از اتحادیه در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات * در صورتی که آگهی تغییرات مربوط به بیش از سه سال اخیر باشد، ارائه آگهی تغییرات جدید و یا نامه از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت الزامی است.معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی و گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی میباشد. اصل و ترجمه ی قرارداد همکاری مابین مسافر و محل کارشبرای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است. رضایتنامه محضری علاوه بر ترجمه نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه دارد.اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانمهای خانه دار. ارائه اصل و ترجمه ی سند طلاق برای مسافرین مطلقه الزامی می باشد.حضور کلیه مسافرین ( به جز افراد زیر 11 سال ) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری CKGS الزامی میباشد.لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.*کلیه مدارک مربوط به سفارت اعم از ترجمه ها، پاسپورت، عکس، پرینت و تمکن مالی باید 3 الی 5 روز قبل از روز انگشت نگاری حتما حتما به کانتر مربوطه تحویل داده شود.

خدمات تور :

صبحانه, بیمه مسافرتی, گشت شهری, ترانسفر فرودگاهی, پرواز/بلیط داخلی, اخذ ویزای شنگن

توضیحات :

تور ایتالیا : برنامه سفر تور ایتالیا (4 شب رم و 3 شب ونیز): سه ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. پس از بازرسی های مرسوم به گیت مربوط به هواپیمایی ترکیش می روید و سپس چمدان ها را تحویل می دهید و کارت پرواز را دریافت میکنید و بعد از آن به صف کنترل پاسپورت می روید.
روز اول تور ایتالیا

رسیدن به رم ترانسفر تا هتل

پس از رسیدن به فرودگاه رم توسط راهنمای ما که با تابلوی اسم شما به استقبال شما می آید به سمت هتل ترانسفر می شوید و پس از انجام مقدمات کلید اتاق ها به شما تحویل داده میشود.

روز دوم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

گشت شهری رم با راهنمای فارسی

(تعدادی از جاذبه های گردشگری رم شامل: کلوسئوم، انجمن رومی ها، بنای یادبود گریبالدی، فواره تروی، کلیسای سنتا ماریا، باغ میوه ی پرتغال و تراستور در رم، تپه ی کاپیتولین، پیازا ناوونا، پانتئون، موزه واتیکان، کلیسا سنت پیتر و پاپ می باشد.)

روز سوم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

وقت آزاد

استفاده از تورهای اختیاری

میتوانید به بازدید یک موزه یا کلیسا و حتی یک پارک یا باغ معروف بروید، جاذبه های گردشگری شهر رم به قدری زیاد است که برای هر روزتان میتوانید برنامه ای متنوع داشته باشید و تور ایتالیای خود را به یادماندنی تر کنید.

روز چهارم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

وقت آزاد

استفاده از تورهای اختیاری

مراکز خرید شهر رم میتواند انتخابی مناسب در آخرین روز اقامتتان در رم باشد. متنوع ترین اجناس را میتوانید با قیمت های مختلف در بسیاری از مراکز خرید رم بیابید و برای خود و عزیزانتان یادگاری های به یادماندنی خریداری کنید.

برای رفع خستگی و استراحت کردن به یک کافه ی روباز یا رستوران در منطقه های معروف شهر بروید و یک غذای محلی ایتالیایی را امتحان کنید و تور ایتالیای خود را خوشمزه کنید.

روز پنجم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

ترانسفر تا ایستگاه قطار رم و حرکت به سمت ونیز با قطار – رسیدن به ونیز و ترانسفر تا هتل و تحویل اتاق

امتحان کردن یک پاستا یا پیتزا در زیباترین شهر ایتالیا بدون شک یکی از کارهایی است که باید در تور ایتالیا خود از آن غافل نشوید.

روز ششم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

وقت آزاد

شهر ونیز دارای تعداد زیادی آثار تاریخی و هنری و معماری در لیست میراث جهانی یونسکو است که این امر دلیلی شده است که مردم جهان برای بازدید از این شهر جذاب هر ساله به آن سفر کنند.

از جاذبه های گردشگری ونیز میتوان به مواردی همچون: میدان و کلیسای سن‌مارکو، جزیره و کلیسای سن‌جورجو ماجوره، کاخ دوکاله، پل افسوس ها، کلیسای سانتا ماریا دی میراکولی، قصر کارزانیچو، کلیسای سنت مارکو، برج ساعت، گرند کانال اشاره کرد.

با توجه به موقعیت قرار گیری این شهر بر روی آب برای عبور و مرور در شهر از قایق های محلی به نام گوندولا یا اتوبوس آبی استفاده میشود.

روز هفتم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

وقت آزاد

ونیز مقصد خرید نیست اما چند یادگاری‌ مانند ماسک‌های بالماسکه و عروسک‌های سنتی یا زیورآلات دست‌ساز را میتوانید از خرده‌فروشی‌ها بخرید.

دیدن ساختمان های قدیمی، کلیساها، آثار هنری، کانال های آب، قایق ها و خیابانهای پیچ در پیچ زیبا چشم هر بازدیدکننده را به خود خیره میکند. تور ایتالیا با گشت و گذار در ونیز زیبا سفری به یادماندنی به گردشگران ارائه خواهد داد.

روز هشتم تور ایتالیا

صرف صبحانه در هتل

ترانسفر ما شما را تا فرودگاه ونیز همراهی میکند و با پرواز ترکیش به استانبول خواهید رفت و پس از یک توقف به سمت تهران راهی می شوید.

نظرات کاربران

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است