تور مسکو و سن پترزبورگ نوروز

اطلاعات تور
شروع قیمت از
7.850.000 تومان
مبدا
تهران
نوع سفر
هوایی
مدت اقامت
7 شب
شروع پایان
29 اسفند تا 31 فروردین
ایرلاین
Aeroflot Airline
هتل های قابل ارائه
نام هتل
خدمات هتل
هر نفر در 2 تخته
هر نفر در 1 تخته
کودک با تخت
کودک بی تخت
B.B
B.B
7.850.000
9.400.000
7.500.000
4.950.000

خدمات


بلیت رفت و برگشت با هواپیمایی ملی روسیه ایروفلوت 7 شب اقامت در هتل با صبحانه یک گشت کامل شهری در مسکو یک گشت کامل شهری در سنت پترزبورگ لیدر فارسی زبان ویزا بیمه مسافرتی ترانسفر فرودگاهی


مدارک لازم


اصل پاسپورت 2 قطعه عکس 3 در 4 زمینه سفید، تمام رخ بدون ویرایش


توضیحات


پرواز و هتل چارتر و هزینه تور غیر قابل استرداد است. هرگونه کنسلی تور از سمت مسافر منجر به باطل شدن و سوخت کامل است. نرخ نوزاد 1،750،000 تومان است.


تورهای مرتبط


هتل مرتبط

هتل در مورد مقصد گردشگری در تمامی مسافرت های داخلی و خارجی می تواند اطلاعات مفیدی در مورد مقصد مورد نظر به ما بدهد و همواره این اطلاعات در تصمیم گیری مسافران تاثیر گذار بوده است، در این قسمت هتل مرتبط با مسیر مورد نظر لیست شده است :

مقالات مرتبط

مقالات و اطلاعات در مورد مقصد گردشگری در تمامی مسافرت های داخلی و خارجی می تواند اطلاعات مفیدی در مورد مقصد مورد نظر به ما بدهد و همواره این اطلاعات در تصمیم گیری مسافران تاثیر گذار بوده است، در این قسمت مقالات مرتبط با مسیر مورد نظر لیست شده است :

اخبار مرتبط

اخبار و اطلاعات در مورد مقصد گردشگری در تمامی مسافرت های داخلی و خارجی می تواند اطلاعات مفیدی در مورد مقصد مورد نظر به ما بدهد و همواره این اطلاعات در تصمیم گیری مسافران تاثیر گذار بوده است، در این قسمت اخبار مرتبط با مسیر مورد نظر لیست شده است :درج نظرات