لیست اخبار


کشور
شهر
عنوان مقاله


1

ویزای ریالی عمان برای ایرانی ها

عمان در فرودگاه مسقط، امکان صدور ویزای فرودگاهی یک ماهه به ارزش ۲۰ ریال معادل ۵۶۰ هزار تومان را برای عموممسافران ایرانی فراهم کرده است.
1

سونامی اندونزی

واقعه‌ی سونامی اندونزی در نزدیکی جزیره سانگیانگ اتفاق افتاده که با جزیره‌ی زیبای بالی 1350کیلومتر فاصله داره و نیازی به نگرانی برای مسافرانی که میخوان به بالی سفر کنن نیست.
1

افزایش پروازهای قطر به ایران

شرکت خطوط هواپیمایی قطر اعلام کرد:این شرکت قصد دارد فعالیت‌های خود در ایران را با معرفی یک پرواز مستقیم به فرودگاه بین‌الملل اصفهان از ماه فوریه سال ٢٠١٩ گسترش دهد.
1

فرودگاه جدید استانبول

اخیرا فاز یک فرودگاه جدید استانبول، که قراره بعد از افتتاح کاملش، بزرگ‌ترین فرودگاه جهان باشه، مورد بهره‌برداری قرار گرفته.
1

ارز مسافرتی

ارز مسافرتی ۱۱,۸۰۰ تومان قیمت خورد.
1

لغو ویزای آفریقای جنوبی

دولت آفریقای جنوبی اعلام کرد برای رونق بیشتر صنعت گردشگری در مراحل نهایی کردن «رژیم لغو ویزا» با برخی کشورها از جمله ایران قرار دارد.
1

محدود شدن پرداخت ارز مسافرتی به یک بانک

طی مدت اخیر ارائه ارز مسافرتی در بانک‌ها در دو بانک آغاز شده بود، اما اکنون نوسان قیمت ارز باعث انجام پرداخت در یکی از بانک‌ها می‌شود. از سویی دیگر اختلاف نرخ بین بازار و بانک تا ۱۲۰۰ تومان در هر یورو رسیده است.
1

بازگشت سرباز هخامنشی به ایران

نقش برجسته‌ای که ۶۰ سال پیش از تخت جمشید دزدیده شده بود در آمریکا به مقامات ایران تحویل داده شده و به زودی به ایران برخواهد گشت
1

فروش ارز مسافرتی و دانشجویی در همه بانک

بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی از این پس همه بانک ها مجاز به فروش ارز مسافرتی و دانشجویی به مشتریان هستند.
1

تامين ارزمسافرتی با دو نرخ

مديرکل سياست‌ها و مقررات ارزي بانک مرکزي: