لیست مقالات


کشور
شهر
عنوان مقاله


آب‌گرم پاموکاله

وقتی به ترکیه سفر می‌کنید، علاوه‌بر جاذبه‌های تاریخی شهرهایی مثل استانبول، می‌تونید از جاذبه‌های طبیعی این کشور هم دیدن کنید.




مدارک لازم برای اخذ ویزای یونان

کلیه مدارک مربوط به سفارت اعم از ترجمه ها، پاسپورت، عکس، پرینت و تمکن مالی باید 3 الی 5 روز قبل از روز انگشت نگاری حتما حتما به کانتر مربوطه تحویل داده شود.




یلدا یا شب چله؟

یلدا واژه ای سریانی است به معنی تولد. ابوریحان بیرونی در کتاب آثارالباقیه روز اول دی را روز خور می­نامد و درباره آن چنین می گوید:




بهترین مکان‌ها برای تفریحات آبی در دبی

صل سرد سال که فرا می‌رسه، گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف دنیا برای استراحت و تفریح به دبی سفر می‌کنند.




خدمات رفع ریجکتی ویزای کانادا

اقدام برای ویزای کانادا ، یک فرآیند کاملا حرفه ای بوده و در صورتی که خودتان اقدام کنید و یا از افراد غیر متخصص کمک بگیرید احتمال اشتباه در تنظیم مدارک و نهایتا ریجکت شدن درخواست شما، توسط سفارت افزایش می یابد.




مدارک لازم برای اخذ ویزای اسپانیا

1-اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی به همراه کپی از تمام صفحات گذرنامه حتی صفحات سفید. الف-مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود.




کشور های بدون نیاز به ویزا

ایرانیان زیادی به دنبال این هستند که ببینند با پاسپورتشان به کجاها می توانند بدون ویزا سفر کنند. این یک رسم است که در بین کشورهای زیادی یک قرارداد بسته می شود که به واسطه آن به گردشگران دو کشور اجازه داده می شود بدون ویزا به آنجا سفر کنند




دانستنی های جالب در مورد فرانسه

فرانسه با بیش از ۸۲ میلیون بازدیدکننده در سال، پربازدیدترین کشور دنیا می‌باشد.




کلیسا متخی

کلیسا متخی یکی دیگر از جاذبه های باستانی و معروف تفلیس است که قدمتش به قرن دوازدهم میلادی بر می گردد.




بهترین سفرهای جاده‌ای در ایران کدم‌اند؟

با شنیدن عنوان بهترین سفرهای جاده‌ای، احتمالاً اولین پاسخ جاده چالوس است. راهی که باریک و مارپیچ بودن آن از محبوبیتش کم نکرده.