لیست مقالات


کشور
شهر
عنوان مقاله


خدمات رفع ریجکتی ویزای کانادا

اقدام برای ویزای کانادا ، یک فرآیند کاملا حرفه ای بوده و در صورتی که خودتان اقدام کنید و یا از افراد غیر متخصص کمک بگیرید احتمال اشتباه در تنظیم مدارک و نهایتا ریجکت شدن درخواست شما، توسط سفارت افزایش می یابد.
مدارک لازم برای اخذ ویزای اسپانیا

1-اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی به همراه کپی از تمام صفحات گذرنامه حتی صفحات سفید. الف-مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود.
کشور های بدون نیاز به ویزا

ایرانیان زیادی به دنبال این هستند که ببینند با پاسپورتشان به کجاها می توانند بدون ویزا سفر کنند. این یک رسم است که در بین کشورهای زیادی یک قرارداد بسته می شود که به واسطه آن به گردشگران دو کشور اجازه داده می شود بدون ویزا به آنجا سفر کنند
دانستنی های جالب در مورد فرانسه

فرانسه با بیش از ۸۲ میلیون بازدیدکننده در سال، پربازدیدترین کشور دنیا می‌باشد.
کلیسا متخی

کلیسا متخی یکی دیگر از جاذبه های باستانی و معروف تفلیس است که قدمتش به قرن دوازدهم میلادی بر می گردد.
بهترین سفرهای جاده‌ای در ایران کدم‌اند؟

با شنیدن عنوان بهترین سفرهای جاده‌ای، احتمالاً اولین پاسخ جاده چالوس است. راهی که باریک و مارپیچ بودن آن از محبوبیتش کم نکرده.
بلک فرایدی

بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه به روز جمعه‌ی پس از روز شکرگزاری یا آخرین جمعه ماه نوامبر گفته می‌شود.
پل دیدنی بسفر و تاریخچه ی جالب آن

پل بسفر، پلی است در استانبول که روی تنگۀ بسفر احداث شده‌ است و قسمت آسیاییِ استانبول را به قسمت اروپایی این شهر متصل می‌کند.
مجموعه ی برجایا تایمز اسکوئر

مجموعه ی berjaya times square یکی از بزرگترین مراکز تفریحی تجاری جهان در کوالالامپور است و با داشتن انواع کاربری های مختلف جمعیت زیادی را هر روزه پذیرا می‌شود.
فستیوال خرید باکو

فستیوال خرید باکو در سال 2016 و طی دستور ریاست جمهوری آذربایجان الهام علی اف اجرا شد که هدف آن توسعه بخش خصوصی و جذب توریست و گردشگر از کشور های منطقه