خدمات رفع ریجکتی ویزای کانادا

19 آذر 1397

                                       


 

اقدام برای ویزای کانادا ، یک فرآیند کاملا حرفه ای بوده و در صورتی که خودتان اقدام کنید و یا از افراد غیر متخصص کمک بگیرید احتمال اشتباه در تنظیم مدارک و نهایتا ریجکت شدن درخواست شما، توسط سفارت افزایش می یابد.

اگر فریب افراد مدعی ” ویزای تضمینی ” را بخورید ، این قبیل افراد برای آنکه مجبور به برگرداندن مبالغ دریافتی نشوند ، مبادرت به مدرک سازی می کنند.

این کار بسیار خطرناک است زیرا مدرکی که از سوی شما ارائه می گردد ، در سیستم اداره مهاجرت کانادا ثبت می شود و ممکن است پرونده شما را تا سال های سال سیاه کند ، زیرا در این قبیل موارد ، مسافر از مدارک شاخته شده توسط افراد سود جو ، بی اطلاع است و اگر در آینده بخواهد اقدام به اخذ ویزای مهاجرتی نماید ، کل مراحل زندگی وی از سن ۱۸ سالگی تاکنون مورد بررسی قرار گرفته و مدارک لازم از وی مطالبه می شود که در قالب موارد ، مدارک ارائه شده با مدارک ساختگی برای ویزای توریستی منطبق نبوده و از نظر اداره مهاجرت ، اظهار خلاف واقع ” صورت گرفته ، که این امر می تواند پرونده ی مهاجرتی شما را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل باید از این قبیل افراد دوری کنید زیرا ادعای ایشان یا از روی نا آگاهی است یا از روی سوء نیت ، که در هر دو صورت مشکل سازخواهد بود.آیا ریجکت شده اید !؟

تجربه به ما نشان داده که در بسیاری از موارد ریجکت شدن متقاضیان کانادا، به ناقص بودن مدارک یا درست ارائه نکردن آن بر می گردد ، کارشناسان ما با توجه به تجربه فراوان ، در بسیاری از موارد با ارائه مدارک تکمیلی یا توضیحات  مربوط به نقاط ضعف پرونده، افسر مسئول پرونده را متقاعد نموده اند که پرونده متقاضی را مجددا مورد باز بینی قرار دهد و نهایتا ویزای مسافر صادر گردیده است.